Worldwide Stamps and Covers EMISSIE 1852 - ONGEBRUIKT
Sale No: 644
Lot No: 1
Symbol: (*)
PC9, kleurproef van de goedgekeurde plaat I op dik wit kartonpapier, zonder watermerk en ongetand, pos.54-55/59-60, prachtblok van vier (Image)
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 2
1a-Pl.I-72. 5 Cent diepdonkerblauw met brede tot zeer brede randen en met volle, originele gom waarop enkele plakkersporen. Zeer frisse zegel, prachtig van kleur. Cert. NVPH (1964) en attest Vleeming (2016). € 650+ (Image)
3b, ongebruikt zeer fraai ex. met handstempel opdruk SPECIMEN. De zegel heeft volle, originele gom met een grote plakkerrest en enkele keurstempeltjes, aan de linkerzijde een kleine beschadiging in het kader, overigens prachtex. Cert. ´NBFV 1995´. € 2500 (Image)