Worldwide Stamps and Covers Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 642
Lot No: 2026
ALBANIË 1913-2009, ongebr. resp. postfrisse verzameling, waarbij vele goede uitgiften, opdrukseries, ongetande uitg., goede blokken, etc. Mooi collectie met zeer hoge cataloguswaarde in 2 dikke insteekboeken (Image)
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 2028
BELGIË POSTHISTORIE, ruim 300 meest vooroorlogse postwaardestukken w.o. ongebruikt, met stempels, (bij)frankeringen, bestemmingen, etc. in ringbandje en 2 klembanden (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2029
BELGIË 1849-1990, aanvankelijk gebruikte, vanaf ca.1900 ongebruikte resp. postfrisse, nagenoeg complete verzameling in 4 albums, waarbij alle betere nrs. zoals OBP.37, 126/28, 132/34, 135/49, 150/63, 165/78, 190/210, 258A/66AA, 266A/66K, 272A/72K, 342/50, 374A/74K, 880/91, 898/99, 914 A/B, Blok 1 t/m 7, Blok 30, TX.12/16, alsmede Bezetting, Telegram, Spoorweg, etc., etc. Schitterende collectie met enorme cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 3,800.00
Sold For 3800
Sale No: 642
Lot No: 2030
BELGIË 1849-1997, geheel gebruikte verzameling met brieven, plaatfouten en andere variëteiten, bevat o.a. uitgebreid de oude emissies (w.o. op brief), verder OBP nr.37, 150/63, 165/78, 266 A/K, 342/50, 363/74, etc., vrijwel alle blokken, leuk Back of te Book met Port, Dienst, Spoorwegen, Telegraaf, Bezetting, etc. Prachtkoop in 2 Davo albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2031
BELGIË 1910-1978, postfrisse verzameling in dik insteekboek waarbij div. betere nrs. en series o.a. OBP.190/210, 375A/376, 429/35, 795/97, 863/67, 880/91, 898/99, 946/51, blokken postzegelboekjes, etc. Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2032
BELGIË, moderne ongetande postfrisse uitgiften (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2033
DENEMARKEN 1851-1983, geheel gebruikte verz. in Davo album, met o.a. 1/8, 11/21, 66, 81, 180/81, Pakket 1/4, etc., tevens Faroer, Groenland met 8/16 en Deens West Indië met diverse aardige nrs. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2034
DENEMARKEN 1851-2000, meest gebruikte verz. met betere ex., in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2036
OUD DUITSE STATEN, mooie uitgebreide verzameling met doubletten, stempels, etc. waarbij vele goede nrs., in dik insteekboek (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 642
Lot No: 2056
ENGELSE KOLONIËN 1912-1935, mooie, geheel gebruikte collectie met veel betere nrs. en series in goede kwaliteit, netjes opgezet in 4 Davo albums, zeer geschikt om verder te verzamelen of om per gebied te detailleren. Zie fotocollage voor een eerste indruk! (Image)
Sold...EUR 3,200.00
Sold For 3200
Sale No: 642
Lot No: 2057
ENGELSE KOLONIËN, George VI 1936-1952, prachtige uitgebreide o/*/** verzameling, met kleur- en tanding-variëteiten in Speciaal Stanley Gibbons album. Enorme cat.wrd., zie fotocollage voor een eerste impressie! (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 642
Lot No: 2058
ENGELSE KOLONIËN, o/* in album en 1 insteekboek, met hier en daar enkele aardige nrs. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2061
ENGELSE KOLONIËN, Australië 1912-1990, leuke o/*/** verzameling in Davo album, aanvankelijk gebruikt, vanaf ca. 1930 meest ongebr. resp. postfris met 'Kangeroos', 'Harbor Bridge', Blok 1, etc. Tevens Australisch Antarctica (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2062
ENGELSE KOLONIËN, Australië 1913-2000, meest gebruikte verzameling met Antarctica, in 2 Davo albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2068
FINLAND 1856-1990, vrijwel geheel gebruikte verz. met enkele aardige nrs., in blanco album (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2075
FRANKRIJK en BELGIË, geheel gebruikte voorraad, dik opgestoken in groot insteekboek, met leuk ouder materiaal wb. betere ex. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2077
GRIEKENLAND 1945-1985, in het begin gebruikte en iets postfrisse, later geheel postfrisse verz., in 2 Davo Cristal albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2078
HONGARIJE 1871-1992, in het begin gebr./ongebr., later postfrisse, zeer verregaand cpl. verz. incl. blokken en bezetting in 6 dikke Schaubek albums. Prachtcollectie met zeer hoge waarde! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2079
IERLAND 1922-1977, meest ongebruikte, resp. postfrisse verzameling in Leuchtturm album met betere nrs. en series o.a. 2 'Seahorse' series (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2080
IERLAND 1922-1988, meest ongebr. resp. postfrisse verzameling in 2 Lindner albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2084
JOEGOSLAVIË en KROATIË 1918-2000, in het begon iets gebr./ongebr., later geheel postfrisse verz. in 3 insteekboeken (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2085
LIECHTENSTEIN 1912-1994, geheel gebruikte verz. in Davo album, met diverse goede nrs. en series o.a. Mi.53/60, 78/93, 108/13, 116/118, 143/47, Dienst 9/10, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2086
LUXEMBURG 1895-1987, */** verzameling in 2 Lindner albums wb. 252/56, 266/80, 555/57, 572/74, mooie koop met hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2087
MALTA 1860-1989 en CYPRUS 1881-1977, o/*/** verz. in album en 2 insteekboeken, met o.a. Malta S.G.49 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2088
NOORWEGEN 1855-1981, meest gebruikt in Davo album, met diverse aardige nrs. o.a. 1/34, 38, 236, etc. (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 642
Lot No: 2090
OEKRAÏNE 1992-2014, vrijwel complete postfrisse verzameling in 3 Lindner albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2091
OOST EUROPA, o/*/** verzameling blokken en velletjes in 3 Davo albums waarbij diverse betere o.a. Bulgarije blok 43, Rusland blok 3 en 9, Hongarije blok 1, 12, 13, 17, Polen blok 1, 5 A/B, 6, 9, 11, etc., etc. Enorme hoeveelheid, perfect voor de detailist! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2092
OOSTENRIJK 1850-2004, verzameling in 4 Davo albums, tot ca.1908 gebruikt, daarna meest ongebr. resp. postfris met o.a. Mi.177, beide Wipa zegels 555/56A, Blok 1 *, 588 Dolfuss **, etc. Prachtkoop! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2093
OOSTENRIJK 1850-2005, o/*/** in 2 Davo albums wb. aardig klassiek en de meeste goede nrs. en series, incl. 80e verjaardag Franz Joseph, Rotary, Dichters, Schrijvers, Fis I en II, Wipa zonder en met Faser, Dollfuss, Luchtpost, Port, Oostenrijk-Hongarije Veldpost, Lombardije/Venetië, Oostenrijkse Post op Kreta en de Levant, Bosnië-Herzegovina en iets Italiaanse Bezetting. Mooie koop met hoge waarde! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2094
OOSTENRIJK 1925-1935, betere series in insteekboek, o.a. Mi.nrs.524/29(9), 545/50(7). Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 642
Lot No: 2096
PORTUGESE-KOLONIËN ca.1870-1940, leuke verzameling o/* met enkele betere nummers in dik insteekboek (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2097
ROEMENIË 1885-1982, aanvankelijk gebruikt, vanaf ca.1967 postfrisse verzameling in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2098
ROEMENIE 1960-1996, o/*/** verzameling in 4 Leuchtturm albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2099
SPANJE 1850-2004, zeer uitgebreide verzameling o/*/**, wb. plaat-, kleur- e.a. variëteiten, paren, blokken, Speciaaluitgiften, uitgiften Barcelona, Telegraaf, Fiscaal, 'Pruebas Officiales, etc., vele betere nrs., enkele gekeurd of met certificaat, goede blokken enz. Tevens Spaanse Burgeroorlog wb. ook tal van interessante uitgiften. Het totaal in 9 dikke insteekboeken en 1 map, alsmede bijgevoegd Speciaalcatalogus Edifil, cat. Galvez (1960) en gekopieerde cat. Gomez-Guillamom. Ondanks enkele kwaliteitsbemerkingen bij het oudere materiaal, een geweldige verzameling met een gigantische cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 3,800.00
Sold For 3800
Sale No: 642
Lot No: 2100
SPAANSE KOLONIËN, o/* verzameling met variëteiten en doubletten van dit niet vaak aangeboden gebied, met diverse aardige nrs., in oud insteekboek (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2101
VATICAAN 1852-1990, verzameling o/*/** in Davo album met aardig Kerkelijke Staat, alsmede div. betere nrs. zoals 161/62, Blok 1, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2103
VATICAAN 1929-1990, */** in 2 Lindner albums, goed gevulde verzameling incl. Provisorien (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2104
VATICAAN 1929-2005, */** verzameling in 2 albums en 2 insteekboeken, waarbij div. betere nummers en series o.a. 32/33, 39/43, 45/50, 51/58, etc., etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2105
VATICAAN 1929-2016, */** verzameling in 2 Davo banden met 'Provisorien', alle goede Luchtpostseries (ongebruikt), en vanaf ca. 1958 meest postfris (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2107
VERENIGD EUROPA CEPT 2000 t/m 2005, postfrisse voorraad wb. blokken van vier en siervellen. Cat.wrd. vlgs. inz. € 7350 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2109
IJSLAND 1900-2018, o/*/** verzameling in 3 Davo albums, vanaf 1937 voornamelijk postfris en vanaf 1944 vrijwel compleet t/m 2018 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2110
IJSLAND 1949-2000 en GROENLAND 1958-2000, 2 postfrisse verzamelingen waarbij ook iets Denemarken in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2111
ZWITSERLAND POSTHISTORIE 1756-1955, verzameling poststukken met portaanduidingen, frankeringen, beport, stempels, censuur, aangetekend, luchtpost, formulieren, etc., alsmede speciaalverzameling 'Fête des Vignerons', het wijnfeest in Vervey op kaarten etc., het geheel in 2 ringbanden (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2112
ZWITSERLAND 1850-1971, meest gebruikte verzameling in Davo album w.o. aardige nrs. en series (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2113
ZWITSERLAND 1850-1990, geheel gebruikte verzameling in Davo album met o.a. Pax-serie, Luchtpost, Port, Blok 2, 3, 4, 6/15, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2114
ZWITSERLAND 1850-1997, o/*/** in 2 Davo albums waarbij div. goede nrs., series en blokken, Port, Dienst en 'Soldatenmarken'. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2115
ZWITSERLAND 1850-2004, mooie verzameling o/*/** in 4 Davo albums, gebruikt tot ca.1925, daarna ongebr. resp. postfris met o.a. Pax-serie, blok 1/15, leuke afdeling Port, Luchtpost, Dienst w.o. 1/8, Internationale Organisaties vrijwel compleet incl. de betere nummers, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2116
ZWITSERLAND ca.1880-1962, meest postfrisse verzameling met o.a. Pax-serie en alle blokken, alsmede aardig Dienst, in 2 Lindner albums (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 642
Lot No: 2117
ZWITSERLAND, klassiek gebruikt waarbij Staande Helvetia en o.a. Zu. K7III gebruikt in strip van 10 ex. met 1e dagstempel (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2119
ZWITSERLAND, Portvrijdomzegels op kanton, plaats en nummer opgezet in dik insteekboek, wb. papiersoorten, grote- en kleine nummers, alsmede ruim 40 brieven en enkele kaarten. Leuk voor de specialist! (Image)