François Feldman Sale: 132
MONACO, FRENCH COLONIES A-Z INCLUDING RARITIES
ALEXANDRIE
Sale No: 132
Lot No: 1594
Cat No: 35/49
N° 35/49, + 38a l'ensemble TB N° 48/9 signés (Image)
€450
Closed..Apr-04-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 132
Lot No: 1597
Cat No: 47
N° 47, 30mill. s/1f - TB (Image)
€135
Opening EUR 135.00
Sold...EUR 139.00
Sold For 139
Sale No: 132
Lot No: 1598
Cat No: 48
N° 48, 60mill. s/2f - TB (Image)
€200
Sold...EUR 227.00
Sold For 227
Sale No: 132
Lot No: 1599
Cat No: 49
N° 49, 150mill. s/5f CL, signé Miro - TB (Image)
€180
Sold...EUR 185.00
Sold For 185