Postcards continued...
Chromo's Overige continued...
41 |
CIBIL, 6 volledige reeksen, een deel onvolledige Liebig, Historia, enz... (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
42 |
Publiciteitskaartjes, alle voor 1900, ook verschillende kalenders, mooie samenstelling (+/-150 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
43 |
Suchard, Nos Fleurs, Nos Oiseaux in 2 albums (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
44 |
LIT |
Zeppelin, zeldzaam album met 264 chromo's over de geschiedenis van de zeppelin, 1899/1932 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
45 |
Diverse, w.o. Kuifje, Côte D'Or, Jacques, etc. (+500 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
46 |
Diverse merken, alle rond de eeuwwisseling 1800/1900 (50 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
47 |
Diverse, alle in albums, Tobler, Victoria, etc. (+/-10 albums en enkele plakboeken) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
48 |
Diverse merken w.o. Jacques, enkele betere, Guliver, Chocolade Antoine (6 boeken, enz. + losse Liebig, Côte d'Or (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
ALLERLEI - OUDE FOTO'S
49 |
Familie- en reisfoto's en wat andere + 100tal postkaarten (+/- 1.000 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
50 |
Familiefoto's (+/- 600 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
51 |
Familiefoto's en nog te definieeren zichten (+100 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
52 |
Foto's in bananenkarton, w.o. Familie- Kunst- te indentificeren enz... (1.000den stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
53 |
Kleine en grote foto's, filmsterren, basketbal, transport, kabinetfoto's, enz. (201 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
54 |
Mooie samenstelling, vnl familiefoto's (192 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
55 |
Visitekaart formaat (+/-80 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
56 |
Diverse, w.o. Antwerpen waarbij Linkeroever, diverse formaten + 1 obligatie intercommunale maatschappij van de Linker Scheldeoever (+/-40 stuks)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
57 |
Diverse, voornamelijk familiefoto's en een weinig fantasie (+/-200 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
58 |
Diverse, Alle formaten in oud album, merendeel familiefoto's (68 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
59 |
Diverse, op visitekaartjes, 3 kabinetskaarten, abonnement expo 1885 en 1893 (100-tal) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
BELGIË - Diverse plaatsen
60 |
ZK |
Molens uit diverse plaatsen, Alle oudere, prachtige selectie, uit Oudenaerde, Melle, Wervik, Willebroek, etc. (136 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |