Worldwide continued...
3941 |
LP 236/37 Artistes, zm (Yv. €350) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3942 |
LP 242/45 Centenaire, zm (Yv. €350) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3943 |
N° 262 Celebrités, Legazpi, zm (Yv. €200) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3944 |
N° 263 Celebrites - Bastida, zm (Yv. €800) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3945 |
N° 802/05 Centenaire, zm (Yv. €400) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3946 |
N° 806A/807A Visite de général Franco aux Îles Canaries, 16,5mm Caudillo, zm (Yv. €350) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3947 |
N° 835/37 '1953 Universiteit Salamanca' (10 reeksen), w.v. 1x 90c met plaatfout 'witte vlek' zm (Yv € 320) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3948 |
N° 873/75 '1955, 100 Jaar telegrafie' (10 reeksen), zm (Yv € 450) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3949 |
PA 250/54 '1951 Isabella' (10 reeksen), zm (Yv € 450) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
SPANJE - Samenstellingen/Verzamelingen
3950 |
1831/1879 Kleine maar prachtige studie van tien brieven over de postrelatie tussen België en Frankrijk in de periode 1831/1879 met brieven: Brugge-Sevilla (1831), Verviers-Merida (1848), Antwerpen-Merida (1844), Verviers- Barcelona (1854
en 1855), Antwerp (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3951 |
//0 |
1850/2008 Verzameling met dubbels in 4 insteekboeken vanaf n° 1, veel zegels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3952 |
//0 |
1850/2020 Goed gevulde verzameling in 3 LX insteek albums, vanaf n° 1 met veel modern postfris (postfris!), zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3953 |
//0 |
1850/1990 Redelijk gevulde verzameling in 3 Davo albums met o.a. veel blokken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3954 |
/0 |
1851/1996 Samenstelling met dubbels in album + insteekboek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3955 |
//0 |
1854/2004 Verzameling in 3 Davo albums met o.a. Wapenschilden, klederdrachten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3956 |
//0 |
1880/1988 Verzameling in 2 Davo albums en insteekboek ** reeksen, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3957 |
MIX |
1880/1997 Ook gebieden, verzameling in 3 albums, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3958 |
MIX |
Spaanse gebieden Cuba, Marokko, Tanger, Guinea, Fernando Poo, Rio Muni, Sahara, Ifni, etc., zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3959 |
BImperf.F |
1935/1940 'Spaanse Burgeroorlog', mooie zeer uitgebreide verzameling in album, met enkele 100den poststukken en enkele naslagwerken, tevens dubbels los in envelop, zeer interessant, w.o. stukken van sympathiserende bewegingen uit het
buitenland (o.a. Roem (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3960 |
FDC |
1948/2004 Verzameling FDC's in 13 Leuchtturm albums met betere enveloppen w.o. Velasquez blokken, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |