Welcome. Information for this auction is available at StampAuctionNetwork, but all bids must be placed at their website Rietdijk veilingen B.V.

Asia (59)   |  Canada (34)   |  France and French Colonies (25)   |  Germany and German Colonies (2)   |  Great Britain and British Commonwealth (53)   |  Italy, Italian States and Colonies (14)   |  Portugal and Portuguese Colonies (11)   |  United States (1)   |  Worldwide (631)   |  Worldwide Stamps and Covers (397)   |

Worldwide continued...

1126 imageNEDERLAND EN O.R. Doos met verz. vanaf 1852 gebr./ongebruikt en later postfris in 6 albums. bevat o.a. aardig Ned. Indië. (Image)

Start Price EUR 150

See note on Table of Contents regarding bidding on this lot.
1149 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse in 9 albums, 8 stockboeken en los in 2 dozen, w.bij € 400,- frankeergeldig en verz. FDC's Antillen en Suriname vanaf beginperiode. Tevens wat buitenland. (Image)

Start Price EUR 150

1155 imageNEDERLAND EN O.R. Twee verhuisdozen met 12 albums, w.bij o.a. collectie Suriname 1975-1999 alsmede 12 albums PTT-mapjes Nederland en Antillen t/m 2000. (Image)

Start Price EUR 150

1210 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse vanaf 1864 in 2 albums en 2 stockboeken met gebruikt en ongebruikt/postfris doch ook deels zonder gom. (Image)

Start Price EUR 90

1227 imageNEDERLAND EN O.R. Zeer avontuurlijke partij, w.bij Ned. Indië vanaf 1864 vnl. gesorteerd in enveloppen en meest gebruikt. Bevat ook doosje bundels Ned. Indië. Helaas kwaliteit zeer divers. Prachtkoop om uit te zoeken! (Image)

Start Price EUR 200

1286 imageNEDERLAND EN O.R. Verhuisdoos met 13 stockboeken/albums of ringbanden en wat los, w.bij aardige collectie Overzeese Rijksdelen en € 135,- frankeergeldig. Tevens diverse landen o.a. postfris Frankrijk. (Image)

Start Price EUR 120

1333 imageNEDERLAND EN O.R. Verz. tussen nr. E6 tot 2010 met begin netjes getypt adres en na E53 onbeschreven in 3 Davo albums, album W-enveloppen, Antillen tussen nr. E1 en 2000, Aruba tussen nr. E1 en 2000, Suriname tussen nr. E1 en 2007 en Ned. Nieuw Guinea vanaf nr. E1 in 5 albums. (Image)

Start Price EUR 100

1361 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse in 12 albums of stockboeken en los, w.bij o.a. partij vanaf 1852, Gulden materiaal in veldelen, restanten, etc. (Image)

Start Price EUR 100

1434 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse in 11 albums en 5 stockboeken met gebr./ongebruikt. Tevens verhuisdoos met grote partij vnl. Gulden materiaal. (Image)

Start Price EUR 100

1440 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse in 7 albums, 8 stockboeken en los in 2 verhuisdozen. Bevat o.a. verz. Antillen postfris t/m 2007 en veel Gulden materiaal, w.bij PTT-mapjes. (Image)

Start Price EUR 100

1454 imageNEDERLAND EN O.R. Twee bananendozen met 8 albums en heel veel los, w.bij o.a. FDC's Nederland t/m circa 2018. Bevat ook PTT-mapjes Antillen en Suriname. (Image)

Start Price EUR 120

1466 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse in 3 albums, 4 stockboeken en los, w.bij o.a. verz. combinaties en postfrisse vellen/veldelen. Tevens iets buitenland. (Image)

Start Price EUR 60

1483 imageNEDERLAND EN O.R. Diverse in 12 albums of ringbanden en 28 stockboeken in 2 bananendozen. Bevat zowel gebruikt als ongebruikt/postfris, w.bij o.a. € 140,- frankeergeldig. Ook stadspost en dergelijke. (Image)

Start Price EUR 100

Nederlands Indië
1020 imageNED. INDIË EN NIEUW GUINEA [1864-1962]. Gebruikte verz. in Leuchtturm album. (Image)

Start Price EUR 50

1031 imageNED. INDIË. kleine gebruikte verz. vanaf 1864 in ringband incl. diverse poststukken. (Image)

Start Price EUR 30

1054 imageNED. INDIË EN NIEUW GUINEA [1870-1962]. Deels dubbele verz. zowel ongebruikt als gebruikt in 2 Davo cristal albums. Tevens gebruikte verz. Indonesië vanaf 1949. (Image)

Start Price EUR 80

1078 imageNED. INDIË STEMPELS. Ruim 600 langebalkstempels in insteekboek. (Image)

Start Price EUR 90

1217 imageNED. INDIË. Diverse gebruikt op groot aantal brief- en pakketkaartfragmenten. (Image)

Start Price EUR 40

1461 imageNED. INDIË. Duizenden zegels ongesorteerd in 10 sigarenkisten. (Image)

Start Price EUR 70

Nederlandse Antillen
1005 imageNED. ANTILLEN, CARIBISCH NEDERLAND, SINT MAARTEN EN CURAÇAO [1995-2012]. Postfrisse verz. in 2 luxe Davo albums incl. blocks. (Image)

Start Price EUR 100