Welcome. Information for this auction is available at StampAuctionNetwork, but all bids must be placed at their website Rietdijk veilingen B.V.

Asia (59)   |  Canada (34)   |  France and French Colonies (25)   |  Germany and German Colonies (2)   |  Great Britain and British Commonwealth (53)   |  Italy, Italian States and Colonies (14)   |  Portugal and Portuguese Colonies (11)   |  United States (1)   |  Worldwide (631)   |  Worldwide Stamps and Covers (397)   |

Worldwide continued...

Nederland continued...
1265 imageNEDERLAND [1982-2010]. Postfrisse verz. PTT-mapjes tussen nr. 1 en 427 in 19 ringbanden en deels voorzien van extra zegels. Bevat € 1.000,- frankeergeldig. (Image)

Start Price EUR 270

See note on Table of Contents regarding bidding on this lot.
1269 imageNEDERLAND. Verz./partij vanaf 1852 in 12 albums, 3 ringbanden, 3 dikke stockboeken en los met gebr./ongebruikt en postfris, w.bij € 550,- frankeergeldig in 2 verhuisdozen. (Image)

Start Price EUR 200

1272 imageNEDERLAND. Omvangrijke partij vanaf 1852 met gebruikt en later ook ongebruikt/postfris in 14 stockboeken in verhuisdoos. Bevat o.a. 50-er jaren in aantallen en ook wat back of the book. Hoge cat. waarde! (Image)

Start Price EUR 400

1275 imageNEDERLAND. Verhuisdoos met restanten en partijen in 6 albums, stockboek en veel los materiaal o.a. jaarsets en PTT-mapjes. Bevat € 1.300,- frankeergeldig en gestempeld materiaal t/m 2011. (Image)

Start Price EUR 350

1277 imageNEDERLAND [1981-2023]. Onbeschreven verz. tussen nr. E195 en E871b in 15 albums. Tevens wat diverse in 4 stockboeken. Hoge aanschafwaarde! (Image)

Start Price EUR 250

1279 imageNEDERLAND PLAATFOUTEN [1953-2015]. Verz. tussen nr. E15 en E713 met plaatfouten tussen nr. 613W en 3297PM, w.bij ook doubletten in 14 albums en wat los. Tevens wat diverse. Hoge cat. waarde! (Image)

Start Price EUR 170

1281 imageNEDERLAND. Partij met gebr./ongebruikt en veel postfris o.a. 50-er jaren in blokken van 4 alsmede flinke hoeveelheid Gulden materiaal in 2 ringbanden, 4 stockboeken en los. Tevens wat O.R. (Image)

Start Price EUR 150

1282 imageNEDERLAND. Gebruikte verz. tussen 1960 en circa 2018 met vnl. blocks en velletjes in 6 Davo albums en na 2011 los in doos. Hoge aanschafwaarde! (Image)

Start Price EUR 150

1284 imageNEDERLAND [1940-2009]. Gebruikte winkelvoorraad frankeerzegels met prima 50-er jaren in 5 vuistdikke Importa insteekboeken. Mooie koop met hoge cat. waarde! (Image)

Start Price EUR 200

1285 imageNEDERLAND. Twee verhuisdozen met restantcollecties en partijen in 24 albums of stockboeken en los. Bevat o.a. € 670,- frankeergeldig. (Image)

Start Price EUR 250

1290 imageNEDERLAND. Diverse restanten en partijen in 10 albums en 11 stockboeken alsmede los materiaal in 2 verhuisdozen. Bevat ook wat frankeergeldig. (Image)

Start Price EUR 100

1293 imageNEDERLAND. Zeer omvangrijke verz. met speciaal enveloppen, FDC's, zelf gemaakte enveloppen, Amphilex, etc. in 32 albums, 14 ringbanden en los in 2 schoenendozen in 3 bananendozen. Ook blocks op kleinformaat covers. (Image)

Start Price EUR 130

1294 imageNEDERLAND. Diverse restanten in 27 albums/ringbanden of stockboeken in 3 dozen. Tevens los materiaal en wat kleine stockboekjes. (Image)

Start Price EUR 60

1298 imageNEDERLAND [1967-2002]. GIGANTISCHE VOORRAAD/PARTIJ MET BLOCKS, VELLETJES, BOEKJES, BLOKKEN VAN 4, ENKELE HANGVERPAKKINGEN, ETC. IN 27 IMPORTA RINGBANDEN MET HOOFDZ. POSTFRIS IN 3 VERHUISDOZEN. BEVAT € 2.100,- FRANKEERGELDIG. MOOIE KOOP! (Image)

Start Price EUR 600

1300 imageNEDERLAND MAXIMUMKAARTEN. Collectie tussen Zeehelden en 1994 in 4 Importa albums. (Image)

Start Price EUR 50

1305 imageNEDERLAND. Diverse in ringband, 2 stockboeken en los, w.bij € 440,- frankeergeldig en wat misperforaties. (Image)

Start Price EUR 120

1306 imageNEDERLAND [1852-1991]. Doos met verz. in 4 Davo albums gebr./ongebruikt en later postfris. (Image)

Start Price EUR 90

1308 imageNEDERLAND [1852-1996]. Verz. in 3 Importa albums. Tot 1959 gebruikt en daarna hoofdz. postfris. (Image)

Start Price EUR 100

1310 imageNEDERLAND [2005-2019]. Verz. velletjes Mooi Nederland in 2 ringbanden alsmede Grenzeloos Nederland in luxe Davo album. Frankeerwaarde € 760,-. (Image)

Start Price EUR 200

1313 imageNEDERLAND [1950-2015]. Verz. tussen nr. E2 (met 1 zegel) en E725 in 6 Davo albums. Begin in diverse kwaliteit en later onbeschreven. (Image)

Start Price EUR 130