MOTIEF: Vogels, uitgebreide verzameling o/*/** in 12 Kosmos albums en 6 insteekboeken, lopend tot ca. 2004, met veel gezochte 'gevleugelde' nrs. en series. Zie fotocollage voor een eerste indruk (Image)
Sold...EUR 1,900.00
Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST
Sold For 1900
Sale No: 643
Lot No: 1870
GEHELE WERELD, postfrisse verzameling in 3 insteekboeken, waarbij aardige nummers motief, etc. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 2006
MOTIEF: Dieren, in 10 albums/insteekboeken waarvan 8 albums WWF, tevens 6 banden met verschillende motieven o.a. Treinen, Uno, etc. Totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 643
Lot No: 2050
MOTIEF: Flora en Fauna, o/*/** in 16 albums en 3 insteekboeken in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 643
Lot No: 2069
WERELD, Russische Republieken en Gebieden, o/*/** verzameling in 14 insteekboeken, waarbij modern materiaal met veel motief
Sale No: 643
Lot No: 2097
MOTIEF: Schelpen, alfabetich opgezette verzameling o/*/** in 5 dikke insteekboeken, wb. div. aardige ex./series en 3 mappen met brieven/Fdc's
Sale No: 643
Lot No: 2151
MOTIEF: WWF, zegels en enveloppen in 4 albums, alsmede Uno in 2 bandjes
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 36.00
Sold For 36
Sale No: 643
Lot No: 2179
FRANSE KOLONIËN in AFRICA 1870-2000, uitgebreide verzameling o/*/** in 26 insteekboeken, waarbij beter materiaal en veel motief, ook iets Italiaanse en Spaanse Koloniën. Totaal in 2 verhuisdozen (Image)
Sale No: 643
Lot No: 2194
MOTIEF: "150 jaar Postzegels" in 7 albums waarbij aardige nummers
Sale No: 643
Lot No: 2195
MOTIEF: Vuurtorens, o/*/** keurig opgezette verzameling met documentatie in 6 dikke ordners en 1 insteekboek, waarbij aardige nrs., alsmede delen van "The Seamark catalogue of Ligthouses", in 2 dozen
Sale No: 643
Lot No: 2203
MOTIEF, hoofdzakelijk postfrisse verzameling met diverse motieven, wb. Paus, Madonna, 150 jaar postzegels, etc., in 9 albums/insteekboeken
Sale No: 643
Lot No: 2210
MOTIEF: WWF, verzameling in 14 albums met postfrisse series, Fdc's en maximumkaarten. Hoge aanschafwaarde! In 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 643
Lot No: 2236
MOTIEF: Paarden en div. motieven o/*/**, op brief en met vele kaarten in albums en insteekboeken en los in verhuisdoos