Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 50 of 83

Heritage Auctions Europe Sale: 83

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie
Air Post stamps Netherlands
Sale No: 83
Lot No: 42

image LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

Closed..Jun-27-2024, 11:00:00 EST

Sale No: 83
Lot No: 43

image LP12-13 - ongebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 40

Covers/Postal stationary Netherlands
Sale No: 83
Lot No: 78

image P17, 29, 31, 33 & 34 - gebruikt op portenvelop (Mod.no.272) en langebalkstempel Vianen 3.11.10, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Curaçao
Sale No: 83
Lot No: 505

image Curaçao 1873-1949 in Davo album. Zeer mooie collectie gebruikt/ongebruikt/postfris en veelal dubbel aanwezig wb. oa. 22*, 26-28**, 57-67**, 74/74a* (in paar en in blok), 74a**, 75-81**, 81*, 89-99** +**+o, 104-120** + o, 128-137**, 178-181** + o, LP 1-3**(keur Brun), LP 82-88** en o, Port 31-33* en o, Port 34-43* etc. etc. Pracht koop! (Image)

Low Estimate € 1000

Sale No: 83
Lot No: 506

image Curaçao/Ned. Antillen 1873-1999. Collectie ongebruikt/postfris wb. Zonder gom (als uitgegeven) en va. 1892 met gom (incl. nr. 22 met minimaal plakkerspoor) en veel postfris in 2 Leuchtturm klembanden. Tevens Aruba. Prachtkoop! (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 83
Lot No: 507

Curaçao 2010-2012 gebruikt en postfris va. 2012-2022, Sint Maarten en Caribisch Nederland idem dito in 2 Davo albums.

Low Estimate € 500

Sale No: 83
Lot No: 508

image Vrij complete collectie Curaçao/Antillen in 1 davo album voornamelijk ongebruikt, waarbij Nr 4, 11, 19-23, 104-120, 211-233, Luchtpost 82-88, port 1-20 en Port Engelse druk 31-33. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 83
Lot No: 509

Curaçao en Nederlandse Antillen 1873-2009 ongebruikt/postfrisse collectie in 3 Davo albums.

Low Estimate € 100

Sale No: 83
Lot No: 511

Curaçao, Nederlandse Antillen, Aruba 1873-2010 (**/*/0) met automaatboekjes, blokken, luchtpost en port. In 2 Importa albums

Low Estimate € 50

Sale No: 83
Lot No: 512

Curaçao/Ned. Antillen 1873-2007. 4 voorraadboeken postfris/(on)gebruikt wb. ook wat ouder Curaçao postfris en veel 'modern' postfris wb. teven wat Aruba.

Low Estimate € 20

Dutch Indies
Sale No: 83
Lot No: 79

image 260 - postfrisse 50 cent donkergrijs Koningin Wilhelmina 1938 met watermerk, pr.ex., catw. € 750 (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 83
Lot No: 80

image 277 - ongebruikt/postfrisse 20 cent roodlila Koningin Wilhelmina 1974 in veldeeltje van 14 stuks wb. 10x postfris, 7x pr.ex., catw. € 700 (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 81

image 289 - ongebruikt zonder gom, 25 gulden oranje Koningin Wilhelmina 1941, catw. € 325 (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 496

image Nederlands Indië/ Ned. Nieuw Guinea 1864-1963 in Davo album. Collectie gebruikt/ongebruikt en vaak beide aanwezig, zeer goed gevuld wb. 1-16 gebruikt en 1 + 3-16 ongebruikt, idem 17-80, 115-128**, 129-134**, 79a (Cert. BKD, 1998), 149-159 * en o, 160-166* en o, 246-265**(260 cert. C. Muis, 2010), 280** en o, 287**, 289** en o, Port P3C **(Cert. NKD, 2016 doch zonder garantie), P1-4, D1-D7**, D2f**, 5f*z. fr.(Cert. Ned. Bond), Brandkast 1-7*, 383-388**, RIS serie * en o en NNG compleet gebruikt plus ongebr./postfris. Prachtkoop! (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

Sale No: 83
Lot No: 497

image Nederlands Indië voornamelijk ongebruikt in Davo album, Waarbij Nr 2 (tanding rechts?), Jaarbeurs Bandoeng, Japanse bezetting Malakka/Sumatra/Java, Port. Voor Impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 83
Lot No: 498

image Nederlands Indië ongebruikte collectie in Davo album, Nr 7 (specimen), 21, 23-30, 81-98, Jaarbeurs Bandoeng 2x (niet gekeurd), Untea etc. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 83
Lot No: 499

Nederlands Indië in Davo album leuke starterscollectie met bijvoorbeeld "Jaarbeurs Bandoeng (niet compleet), Nr 165 (*), Brandkast, Untea etc.

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 500

Nederlands Indië 1883-1947 meest ongebruikt in Davo album.

Low Estimate € 50

Sale No: 83
Lot No: 501

Collectie puntstempels Nederlands Indië (op nrs. 9.) met 118 verschillende nrs. meest mooie afdrukken. Tevens 6 insteekkaarten met ook andere waardes.

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 502

Handelaren stock Nederlands Indië/Indonesië in 1 stockboek 1868-2001 **/*/0 in gevarieerde kwaliteit met dienst, buiten bezit, port etc.

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 503

Davo album Nederlands Indië en Nederlands Nieuw Guinea, waarbij port, dienst, luchtpost etc **/*/0.

Low Estimate € 20

Sale No: 83
Lot No: 504

Nederlands Indië in Davo album ongebruikt postfris, Untea en Nieuw Guinea.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

First Day Covers Netherlands
Sale No: 83
Lot No: 51

image E28 - Kinderzegels 1956 - onbeschreven met open klep, rechterzijde cover iets verkleurd, catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 20

Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 83
Lot No: 52

image E51pa - Zomerzegels 1962 - onbeschreven met open klep, afgekeurd ontwerp afbeelding Frans Hals, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 53

image E51pp & E51 - Zomerzegels 1962 - onbeschreven met open klep, proefdruk in beige ipv zilverdruk, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 54

image E53pp - Europa 1962 - onbeschreven met open klep, proefdruk met kleur goud ipv geel, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 55

image E60pa - Kinderzegels 1963 - onbeschreven met open klep, proefdruk met kleur groen ipv bruin, nummertje linksboven uitgegumd, catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 56

image E60pb - Kinderzegels 1963 - onbeschreven met open klep, proefdruk met kleur oranje ipv bruin, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 57

image E61p - 150 jaar Onafhankelijkheid 1963 - onbeschreven met open klep, proefdruk met verwisselde kleuren rood en goud, iets rode abklatsch op achterzijde, catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 58

image E63pc - Zomerzegels 1964 - onbeschreven met open klep, 5 proefdrukken met verwisselde kleuren, pr.ex., catw. € 360x5? (Image)

Low Estimate € 350

Sale No: 83
Lot No: 59

image E64p - 350 jaar Academia Groningana - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren blauw en goud, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 60

image E65 & E65fa - 125 jaar Spoorwegen 1964 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren geel en groen, pr.ex., catw. € 30+ (Image)

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 83
Lot No: 61

image E66p - 150 jaar Nederlandsch Bijbelgenootschap 1964 - onbeschreven met klep linkerzijde iets vastgeplakt, foutdruk met verwisselde kleuren bruin en goud, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 83
Lot No: 64

image E69 - Kinderzegels 1964 - onbeschreven met open klep, proefdruk met verwisselde kleuren rood en groen, niet vermeld in NVPH, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 65

image E70pa - 10 jaar Statuut 1964 - onbeschreven met open klep, proefdruk met verwisselde kleuren geel en rood, potloodlettertje op klep, catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 66

image E70pb - 10 jaar Statuut 1964 - onbeschreven met open klep, proefdruk met opdruk geheel in rood, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 67

image E70pc - 10 jaar Statuut 1964 - onbeschreven met open klep, proefdruk met opdruk geheel in geel, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 68

image E71 - Verzet 1965 - onbeschreven met open klep, proefdruk vignet rood ipv olijf, onbekend in NVPH, pr.ex., catw. € -- (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 69

image E72p - Mil. Willemsorde 1965 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren rood en blauw, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No: 70

image E73p - ITU 1965 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren rood is zilver, zilver is zwart & zwart is roodt, pr.ex., catw. € 295 (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 83
Lot No: 71

image E74p - Zomerzegels 1965 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren rood en zwart, pr.ex., catw. € 295 (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 83
Lot No: 72

image E75p - Europa 1965 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren grijs en roodbruin, pr.ex., catw. € 295 (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 83
Lot No: 73

image E76p - Kinderzegels 1965 - onbeschreven met open klep, foutdruk met vignet en ondergrond schoolbord in blauw i.p.v. groen, miniem veegje op voorzijde, catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 74

image E77p - Mariniers 1965 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren rood en blauw, pr.ex., catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 75

image E78ap - ICEM blokje 1966 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren blauw en bruin, pr.ex., catw. € 190 (Image)

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 83
Lot No: 76

image E80pb - Europa 1966 - onbeschreven met open klep, foutdruk met verwisselde kleuren geel en blauw, pr.ex., catw. € 295 (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 83
Lot No: 77

image E109a - Kinderzegels (blok) 1962 - beschreven met open klep en omgevouwen randen op achterzijde, pr.ex., catw. € 105 (Image)

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Misprints Netherlands
Sale No: 83
Lot No: 48

image 105P - ongebruikt met plaatfout 'Gebroken 2e E van Nederland', vrijwel postfris, pr.ex., catw. € 300 (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No: 50

image 333 - postfrisse 6 cent roodbruin Konijnenburg 1947 met mooie misperforatie, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Sold...EUR 38.00

Sold For 38

New Guinea
Sale No: 83
Lot No: 83

image 22-24 - 5x gebruikt op 2 poststukken met afstempeling Seroei, catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 20