Great Britain and British Commonwealth OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 643
Lot No: 1616
AFGHANISTAN 1871-1899, o/(*)/* verzameling op albumbladen, waarbij zeldzaam materiaal (Image)
Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 643
Lot No: 1617
BRAZILIË 1843-1900, o/(*)/* collectie op albumbladen met o.a. 1/3, (1 en 3 met keur, 2 met cert.), 8 met keur, 9 met cert. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1618
CHINA, Keizerrijk 1878-1898, mooie o/* verzameling op albumbladen, met veel betere nrs. waarbij o.a. Mi.2/6, 10/15, 29I, 31, 32I, 19IV/25IV, 56, 58, etc., etc. Diverse zegels met certificaat en/of keur (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 643
Lot No: 1619
CHINA, Shanghai Local Post 1865-1897, o/* verzameling op albumbladen, met diverse betere nummers o.a. Mi.1x, 7x, 10x, 11xb, 41, 65/69, 73/78 en 91, het geheel aangevuld met Duitse en Franse zegels gebruikt in Shanghai (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1628
EGYPTE 1866-1893, o/* verzameling op albumbladen met o.a. Mi.13 (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1629
HAWAII en GUAM 1850-1898, o/(*)/*, verzameling op albumbladen, waarbij enkele reprints bij de 1e emissies o.a. een leuke reprint van de nrs.1 en 3, tevens Guam 1/12 (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1631
JAPAN 1871-1900, o/(*)/* verzameling op albumbladen met goed ouder materiaal w.o. Mi.48, 51, 52, tevens Japanse post in China en Korea, alsmede blad met Korea (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1633
LIBERIA 1860-1899, o/(*)/* verzameling op albumbladen (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1635
MEXICO 1856-1900, mooie verzameling o/(*)/* op albumbladen, met betere oude emissies, bevat o.a. Mi.136/37 en 173/74 (Image)
Opening EUR 420.00
Sale No: 643
Lot No: 1636
MIDDEN AMERIKA 1865-1901, Costa Rica, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Panama, alsmede Dominicaanse Republiek en Haiti, o/(*)/* verzameling op albumbladen, goed gevuld en met diverse betere nrs. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1637
MOTIEF: Sport, kleine hoofdzakelijk postfrisse verzameling op albumbladen, wb. diverse beter genoteerde nrs., ongetand, misperforaties, foutdrukken en een enkele proef (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1639
PERZIË 1868-1901, o/(*)/* verzameling op albumbladen, waaronder gekeurd en met certificaat (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1640
SAUDI ARABIË, kleine verzameling o/* op albumbladen en in zakjes (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1641
SIAM 1883-1900, o/* collectie op albumbladen met o.a. Mi.6, 1 Tical opt. type IV met certificaat (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1642
USA 1851-1901, o/(*)/* collectie op albumbladen met zeer veel beter materiaal. Ondanks enkele bemerkingen, reprints, etc., een prachtige collectie met o.a. 1/2, 35, 83/88, 123/25, zie verder de fotocollage! (Image)
Sold...EUR 4,400.00
Sold For 4400
Sale No: 643
Lot No: 1643
USA, DIENST en PORT 1879-1895, o/(*)/* verzameling op albumbladen, met o.a. 1/9, 10/14, 25/34, etc., hier en daar enkele bemerkingen desondanks een mooi kavel (Image)
Sold...EUR 2,400.00
Sold For 2400
Sale No: 643
Lot No: 1646
ZUID AMERIKA 1856-1901, Argentinië met Buenos Aires, Bolivia, Chili, Columbia met Provincies, Ecuador, Paraguay, Peru, Uruguay en Venezuela, o/(*)/* op albumbladen, enkele reprints en falsificaten, desondanks een prachtige verzameling met veel goede tot zeer goede nrs. waaronder veel gekeurd. Bezichtiging aanbevolen!! (Image)
Sold...EUR 3,000.00
Sold For 3000
Sale No: 643
Lot No: 1857
IRAK 1917-1919, uitgiften voor Baghdad en Mosul o/* zegels, blokken en veldelen met opdrukken, wb. mogelijk vals, maar zeker ook echt (en kostbaar) op insteekbladen, in ringband (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1951
ENGELAND en KANAALEILANDEN POSTHISTORIE, verzameling Aerogrammen gebruikt en ongebruikt vanaf 1947, tevens enkele doubletten in 3 Lindner albums
Sale No: 643
Lot No: 1961
NED. NIEUW-GUINEA, postzegelverzameling, stempels w.o. vooroorlogs op losse zegels en veel knipsels, port, UNTEA, poststukken, landkaartenveloppen, mooi opgezette luchtpostverzameling, etc. in 2 albums, doosje en op bladen
Sale No: 643
Lot No: 1965
NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden poststukken vanaf ca. 1845, deels op bladen opgezet en beschreven, met allerlei soorten stempels, aangetekend, luchtpost (incl. krantenartikelen), roodfrankeringen gedocumenteerd opgezet, kwitanties, tevens een partijtje adreskaarten uit Italië in Indonesië voorzien van portzegels. Kavel met veel aangenaam uitzoekplezier!
Sale No: 643
Lot No: 1975
NED.- INDIË, ca. 180 poststukken 1945-1949 op beschreven op bladen w.o. veldpost, Australische veldpost in Indië, censuur, frankeringen, stempels, etc.
Sale No: 643
Lot No: 1989
SPAANSE KOLONIËN, o/* verzameling op albumbladen, waarbij aardige nummeres en series
Sale No: 643
Lot No: 1990
NED.- INDIË STEMPELS, verzameling korte- en langebalkstempels met nog wat schaarse kantoren en mooie afdrukken, alfabetisch opgezet op bladen
Sale No: 643
Lot No: 1991
TRIEST 1829-1954, zeer uitgebreide gespecialiseerde verz. op zelfgemaakte bladen, wb. voorfilatelie, afstempelingen, Oostenrijkse en Italiaanse post en vele bijzonderheden en zeldzaam materiaal. Daarbij ook Levant op idem bladen, waarbij Franse, Italiaanse, Poolse en Roemeense postkantoren. Prachtkoop voor de specialist!
Sale No: 643
Lot No: 1998
NED.- INDIË POSTHISTORIE, vrij rommelige, maar redelijk uitgebreide verzameling naamstempels (´langstempels´) van hulppostkantoren en spoorweghaltes w.o. veel mooie afdrukken en schaarse kantoren, puntstempels op bladen en diversen in zakjes en insteekalbum
Sale No: 643
Lot No: 1999
NOORD-, MIDDEN en ZUID AMERIKA, uitgebreide verzameling op albumbladen in helaas iets wisselvallige kwaliteit, toch diverse betere nummers en series aanwezig. Koop met flinke cataloguswaarde!
Sale No: 643
Lot No: 2002
BELGIË 1849-2002, o/*/** verzameling in 4 insteekboeken en op insteekbladen met diverse aardige klassieke nummers, voorafstempelingen, Pubs, Spoorweg, etc., etc., alsmede iets Belgisch Congo
Sale No: 643
Lot No: 2012
DIVERSEN, o/* verzameling op albumbladen met beter Engeland, alsmede aardig Belgisch Congo
Sale No: 643
Lot No: 2017
FRANKRIJK 1860-1946, o/* uitgebreide verzameling op albumbladen, wb. diverse betere nummers, aardige afstempelingen, Port, Luchtpost, etc.
Sale No: 643
Lot No: 2024
WERELD, o/*/** op albumbladen waarbij aardig Oost Europa en Luchtpost Zwitserland wb. nrs.1/2, alsmede 2 rondzendboekjes China
Sale No: 643
Lot No: 2031
KANAALEILANDEN 1969-1999, postfrisse verzameling in 6 Lindner albums
Sale No: 643
Lot No: 2034
ENGELSE KOLONIËN, Maleise Staten 1891-1965, gebruikt op blanco bladen waarbij div. goede series van o.a. Malacca en Negri Sembilan, alles in prachtkwaliteit. Hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 643
Lot No: 2036
ENGELSE KOLONIËN, India, Verzameling D.L.O.-brieven (Dead Letter Organsation), uitgebreid beschreven in klein album
Sale No: 643
Lot No: 2038
SCANDINAVIË, Noorwegen, IJsland en Zweden, 3 restant-verzamelingen op albumbladen
Sale No: 643
Lot No: 2039
ITALIAANSE KOLONIËN, o/* verzameling op albumbladen met her en der aardige nummers o.a. Eritrea Mi.79 * (5 Lire Manzoni)
Sale No: 643
Lot No: 2040
ENGELSE KOLONIËN, uitgebreide verzameling o/* in wisselvallige kwaliteit, doch diverse betere nummers van vele gebieden o.a. Hongkong, Midden Oosten, Afrika, etc., etc.
Sold...EUR 550.00
Sale No: 643
Lot No: 2045
NEDERLAND 1876-1941, uitgebreide verzameling o/* op albumbladen, verzameld op typen en tandingen met vele betere nrs. inclusief Port, Dienst, Luchtpost en Roltanding waarbij in paren. Prachtkavel, helaas te lang op zolder gelegen waardoor er hier en daar wat roest is ontstaan (Image)
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 643
Lot No: 2046
FRANSE KOLONIËN, o/* verzameling op albumbladen waarbij aardig klassiek. Leuke koop met hoge cat.wrd.!
Sale No: 643
Lot No: 2058
ENGELSE KOLONIËN in AZIË ca.1860-2006, o/*/** verzameling in 9 insteekboeken waarbij ook leuk Portugees India, Franse Gebieden, Nepal, India met Staten, Singapore, etc.
Sale No: 643
Lot No: 2062
ENGELAND, Perfins, ruim opgezette, goed gedocumenteerde verzameling in 20 banden! Leuk voor de specialist! totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 643
Lot No: 2100
WERELD, meest ongebruikte resp. postfrisse collectie in 10 dikke insteekboeken, waarbij diverse landen aardig aanwezig zoals Ierland, Noorwegen, Turkije, Australië, Hongkong, etc. Mooie koop!
Sale No: 643
Lot No: 2108
BELGIË 1995-2012, gebruikt en postfris in insteekboek en op bladen en los in doosje, frankeergeldige waarde van de Euro periode € 950, tevens insteekboek Luxemburg met € 130 frankeergeldig materiaal
Sale No: 643
Lot No: 2120
EUROPA, diversen, hoofdzakelijk West Europese landen meest postfris in 7 albums, 4 insteekboeken en 2 cassettes, waarbij aardig Faroer, Kanaaleilanden, etc.
Sale No: 643
Lot No: 2123
WERELD, 74 rondzendboekjes o/*/**, met betere nrs. van o.a. Luxemburg, Ierland, Australië en Frankrijk, hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 2129
ENGELAND, Kanaaleilanden en Ierland 1850-2006, o/*/** verz. in 5 goed gevulde dikke insteekboeken, waarbij o.a. een leuke afdeling 'Private'-uitgiften, tevens 3 insteekboeken Malta, Gibraltar en Cyprus
Sale No: 643
Lot No: 2135
AUSTRALIË en GEBIEDEN 1912-2010, o/*/** verzameling in 3 albums en 1 insteekboek, waarbij blokken van vier, etc.
Sale No: 643
Lot No: 2143
WERELD, o/*/** in 4 insteekboeken, met leuk modern deel Frankrijk, Zwitserland waarbij nominaal, tevens 3 Davo albums met verz. Guernsey en Alderney tot 2004
Sale No: 643
Lot No: 2144
GEHELE WERELD, o/*/** in 4 albums, 4 insteekboeken en iets los waarbij zeer aardig Australië, USA, Turkije, etc., etc.
Sale No: 643
Lot No: 2155
ENGELSE KOLONIËN, Australië, Nieuw Zeeland en Gebieden 1860-2006, o/*/** verzameling in 16 insteekboeken, waarbij beter materiaal (Image)