T6a t/m i, kleurproeven zonder waarde-inschrift, ongetand, zonder gom, prachtex. Hfl.900 (Image)
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 885
Symbol: (*)
Sale No: 644
Lot No: 886
Symbol: (*)
T6h, T7h, drie proeven van de 50 cent opdruk zwart, in samenhang met twee proeven zonder waarde-inschrift in de gekozen kleur Hfl.1100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 887
Symbol: (*)
T6a t/m g en T8a t/m g, ongegomde kleurproeven zonder- en met waarde-inschrift Een gulden, in kleine veldeeltjes. Cert. Ned. Bond (2001), ca. Hfl.6400 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 888
Symbol: (*)
Kleurproeven zonder- en met waarde-inschrift nrs. T6c, h en i en T8i in paar, ongegomde prachtex. Hfl.900 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 889
Symbol: (*)
T7a t/m i en T6a t/m i, ongetande kleurproeven met zwart waarde-inschrift 50 cent samenhangend met kleurproeven zonder waarde-inschrift, ongebr. prachtex. zonder gom, de groene proef vertoont een scheur, ov. pracht Hfl.3600 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 890
Symbol: (*)
TG1/12 (ex.7), 1 cent t/m Twee gulden cpl. met opdruk Specimen, ongebruikte zeer fraaie tot prachtex. zonder gom met cert. Moeijes (1993) € 1750 (Image)
TG1, 1 Cent, prachtex. zonder doorboring of potloodvernietiging maar tegen de reglementen in afgestempeld met kleinrondstempel ´sGravenhage 2-3-1888 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 893
TG1, 1 Cent, vrijwel prachtex. zonder doorboring of potloodvernietiging maar tegen de reglementen in afgestempeld met grootrondstempel Warga 18-9-1919. Cert. Van der Vlist (2007) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 894
TG1/4, 6 en 8, zegels van 1, 3, 5, 12½, 20 en 30 cent, alle prachtex. met vierkante doorboring. Dit type doorslagapparaat dat een vierkant ponsgat produceerde werd gebruikt voor een tweede loket, en daardoor was het achteraf vast te stellen welke loketbeambte het telegramstuk had aangenomen. Zeldzaam! Cert. Muis (1993) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 895
TG2, 3 Cent, prachtex. met geschreven bemerkingen ´14/5´ waaronder ´Lw SSE´ (= Leeuwarden Staatsspoorwegen). Spoorwegen verzorgden eveneens het aannemen en verzenden van telegrammen. Mogelijk uniek. Attest Moeijes (1977) en cert. met uitvoerige toelichting Van der Vlist (2007) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 896
Symbol: #
TG3, 5 Cent in paar op kwitantie voor een telegram, beide zegels keurig afgest. te Maastricht op 30-11-1920. Schaars document! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 897
TG3, 5 Cent, prachtex. zonder doorboring of potloodvernietiging maar tegen de reglementen in afgestempeld met kortebalkstempel Echteld (Gld). Cert. met uitgebreide tekst Van der Vlist (2008) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 898
TG3, 5 Cent, prachtex. zonder doorboring of potloodvernietiging maar tegen de reglementen in afgestempeld met kortebalkstempel Rijkstelegraaf/Rotterdam. Cert. met uitgebreide tekst Van der Vlist (2011) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 899
TG3, 5 Cent, prachtpaar op deel van het reçu behorende bij een kwitantie, zonder doorboring of potloodvernietiging maar in blauw afgestempeld met kortebalkstempel Amsterdam/Effectenbeurs 8-7-1920. Cert. met uitgebreide tekst Van der Vlist (2007) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 900
TG5, 15 cent lila en zwart met druktoevalligheid: 'zwarte punt voor cent' Tax.100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 901
TG7, 25 cent lila en zwart, postfris prachtstuk met cert. Moeijes (1981) en Vleeming (2014) € 5200 (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 644
Lot No: 902
TG7, 25 cent lila en zwart, gebruikt zeer fraai ex. (uitgestreken vouw) met onduidelijk poststempel € 1760 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 903
TG7, 25 cent lila en zwart, gebruikt zeer fraai ex. € 1760 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 904
TG9, 50 cent lila en zwart met variëteit: 'zeer brede slag zodat aan rechterzijde de perforatie ontbreekt'. Zeer zeldzaam ongebruikt zeer fraai ex. met minieme gebreken en cert. Muis (1997) Tax.1000 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 644
Lot No: 905
TG9/TG10, 50 en 60 Cent, prachtex. zonder doorboring of potloodvernietiging maar allebei tegen de reglementen in afgestempeld met langebalkstempel Waalre 18-2-1920. Voor elke zegel apart cert. Van der Vlist (2007) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 906
TG10, 60 cent lila en zwart, postfris prachtex. met miniem gomkreukje, cert. Muis (1990) en Vleeming (2017) € 2750 (Image)