21Ca, 2½ cent op 50 ct. Kt.12½ x 12, met sterk verschoven opdruk, ongebruikt prachtex. € 550 (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No: 582
Symbol: (*)
60/64, Kroontjes-opdrukken, in ongebruikte blokken van vier, zeer fraaie tot prachtex. € 1104 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 583
Symbol: o/*
65v ongebruikt en 67v gebruikt, beide met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", prachtex. € 400 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 584
Symbol: (*)
PC29a/f, proefdrukken Koningin Wilhelmina met SURINAME, maar zonder munt- en waardecijfer, ongetand, zonder gom, prachtex. Hfl. 3600 (Image)
Sold...EUR 17,000.00
Sold For 17000
Sale No: 648
Lot No: 585
Symbol: (*)
PC30a/f, proefdrukken Koningin Wilhelmina met SURINAME en CENT, ongetand, zonder gom, prachtex. Hfl. 3600 (Image)
Sold...EUR 17,000.00
Sold For 17000
Sale No: 648
Lot No: 586
PC58b, ongetande stempelproef van de Koninklijke familie, 2½ cent oranje op velletje, dun gegomd papier, prachtex. Hfl. 350 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 587
PC59, 60 en 61, ongetande stempelproeven op gegomde velletjes, 7½ cent in rood, 15 cent in zwart en 40 cent in blauw, prachtex. Hfl. 1050 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 588
PC62a/d, ongetande kleurproeven van de Koninklijke familie, 2½ cent oranje, 7½ cent karmijn, 15 cent zwart en 40 cent blauw, op kartonnetje geplakt, waarop ook de drukkersnaam "Bradbury Wilkinson & Co Ltd.". Zeldzaam prachtex. € 1400 (Image)
Sold...EUR 11,000.00
Sold For 11000
Sale No: 648
Lot No: 589
Symbol: (*)
PC66, ongetande stempelproef van de 2½ cent in zwart, op kartonnetje, prachtex. Hfl. 350 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 590
Symbol: (*)
PC66 en PC68, ongetande stempelproeven van de 2½ en de 4 cent in zwart, op kartonnetjes, prachtex. Hfl. 700 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 591
Symbol: (*)
PC72c, stempelproef zonder waarde-aanduiding maar met CENT, ongetand op karton, in de kleur groen, prachtex. Hfl 350 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 592
Symbol: (*)
PC73c, stempelproef zonder waarde-aanduiding maar met GULDEN, ongetand op kartonnetje, in de kleur groen, prachtex. Hfl. 350 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 593
Symbol: (*)
PC74/97, Stempelproeven, ongetand, in de gekozen kleuren, 1 cent t/m 10 gulden, op velletjes, vrijwel prachtex. (enkele vlekjes). Uiterst zeldzame complete serie!! (Image)
Sold...EUR 32,000.00
Sold For 32000
Sale No: 648
Lot No: 594
Symbol: (*)
(PC88), ongetande stempelproef in zwart van de 30 cent, op genummerd velletje op kartonnetje. Niet in de proevencatalogus vermeld. Vrijwel prachtex., (enkele vlekjes) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 595
229/43, 10 cent t/m 10 gulden, met perforatiegat en opdruk Specimen, postfrisse prachtex. € 1500 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 596
245f, 1½ op 7½ cent purper, met dubbele opdruk, waarvan een kopstaand, postfris prachtex. € 300 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 597
324, Koninklijk bezoek 1955, postfris hoekzegel met als curiositeit omgevouwen velrand, daarna pas geperforeerd (Image)
Sale No: 648
Lot No: 598
377Ava, 20 cent Hammerskjöld, linkerzijde ongeperforeerd in paar met normaal ex., postfris prachtex. € 230 (Image)
LP8/LP14, DO.X, de complete serie met opdruk-variëteit: "open D", de 15 en 20 cent met kleine gombemerking, ov. postfrisse prachtex. € 1000+ (Image)
Sale No: 648
Lot No: 602
Symbol: (*)
P3IV en P5IV, 10 en 25 cent, beide type IV, ongebruikte prachtex. € 975 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 604
(P32) Ongetande kleurproef op dun, gegomd papier, van de 1 GLD Port in lila (gekozen kleur) in velletje (80 x 79 mm.) met kopstaand knipteken "kroontje". Niet vermeld in proevencatalogus. Certificaat Vleeming (2021). Zeer zeldzaam! (Image)
Sale No: 648
Lot No: 929
Symbol: #
Prentbk. uit Amsterdam 14-10-1903 ongefrankeerd verzonden naar een mejuffrouw in Suriname, in Paramaribo beport met 10 cent P11-III (zeer fraai). Schaars op poststuk! (Image)