CHINA VOLKSREPUBLIEK 1962-1964, 13 brieven/fdc's alle gericht aan 'Mijn Stokpaardje' met frankeringen tussen Mi.663 en 793. Cat.wrd. € 1460 (Image)
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 1664
JAPAN 1871-1875, partij klassiek o/* op insteekkaartjes waarbij vele duurder genoteerde ex., helaas ook div. falsificaten, maar zeker ook vele, vele goede ex.! Prachtkoop voor de specialist met enorme cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 3,200.00
Sold For 3200
Sale No: 644
Lot No: 1665
JAPAN, o/* op insteekkaart waarbij beter materiaal, helaas ook enkele dubieuze ex. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1881
CHINA KEIZERRIJK en VOLKSREPUBLIEK, o/*/** in dik insteekboek (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1882
CHINA VOLKSREPUBLIEK 1949-2014, o/*/** verzameling in 5 Leuchtturm albums, met diverse aardige nrs. en blokken waarbij Mi.534/45, 555/56, 683/88, 744/59, 958/63, 993/94, 1019, 1029/32, 1039/43, 1094/97, 1098/1101, 1108/1112, 1122/25, 1144/47, 1265/80, blok 5, 15, 17, 20, 23 en 24. Prachtkoop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 4,000.00
Sold For 4000
Sale No: 644
Lot No: 1883
CHINA, fine collection of 78 covers/cards mostly the 1930s and 1940s from Shanghai by airmail to the Netherlands, or locally sent in Shanghai, showing a wide variety of coulorful frankings, all from an authentic correspondence, housed in an album (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1886
JAPAN, ruim 170 oude brieven en kaarten in dik insteekboek (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1897
TAIWAN 1945-1980, verzameling vaak zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris wb. div. goede nrs., series en blokken in insteekboek. Zeer hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1898
TAIWAN 1948-2015, o/(*)/*/** verzameling in 4 Leuchtturm albums waarbij diverse betere nummers o.a. 143/47, 155/60B, 195/97, blok 2/7, alsmede vele strippen, velletjes, boekjes, etc. (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 644
Lot No: 1926
NED.- INDIË, JAVA 1942-1949, 100 briefkaarten, formulieren, kampkaarten etc. uit de Japanse bezetting (44x) en Republik Indonesia 1945-49 (56x), met wat frankeringen, stempels, censuur, ongebruikt, formulieren, etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1955
DUITSE RIJK POSTHISTORIE, vele honderden verzonden prentbriefkaarten voor 1933, infla, en honderden poststukken vanaf 1933 met o.a. frankeringen, veldpost, stempels w.o. gelegenheids-, propaganda, machinaal met vlaggen, etc. etc.
Sale No: 644
Lot No: 1968
POSTTHISTORIE, Postagenten aan boord van mailschepen van de SMN, de Rotterdamsche Lloyd, de HAL, Walvisvaarders, diverse stoombootdiensten in Nederland en in portierloges van stoomvaartmaatschappijen in Indië, totaal 82 mooie poststukken van 1904-1966 met uitsluitend prachtafstempelingen, keurig opgezet in ringband, tevens iets divers w.o. Japan
Sale No: 644
Lot No: 1977
AZIË, o/*/** op kaartjes en in zakjes, wb. aardig China, Honkong en Korea
Sale No: 644
Lot No: 1986
TAIWAN en JAPAN, series en blokken, meest postfris modern materiaal, alsmede Fdc's
Sale No: 644
Lot No: 2010
WERELD, doos poststukken wb. aardig China, Transjordanie, etc.
Sale No: 644
Lot No: 2070
AZIË, o/*/** in 10 insteekboeken wb. zeer aardig China, Taiwan en Japan
Sale No: 644
Lot No: 2127
JAPAN, enkele honderden veelal oudere Prentbriefkaarten in 8 mappen
Sale No: 644
Lot No: 2135
CHINA en KOREA, o/*/** wb. enkele aardige series 70-er jaren, in 3 insteekboeken en 1 presentatiemapje
Sale No: 644
Lot No: 2178
GEHELE WERELD, diversen o/*/** in 6 insteekboeken wb. aardig China, Cuba, veel motief, etc., etc.
Sale No: 644
Lot No: 2200
WERELD, o/*/** in 10 dikke winkelboeken wb. aardig Noord Europa en Azië waarbij China, in 2 dozen
Sale No: 644
Lot No: 2238
WERELD, o/* in 4 oude banden in sterk gevarieerde kwaliteit, maar met nog heel aardige nrs. en series van met name Spanje, Marocco, Japan, etc. (Image)