stempels uitgebreide collectie van de plaatsen Bandoeng, Batavia, Medan, Palembang, Pandang, Samarang, Soerabaija, Weltevreden inclusief bijkantoren vanaf halfrondfranco t/m puntvlakvullingstempels met betere ex. en veel mooie afdrukken, totaal ruim 1250 ex. in insteekboek en map
Closed..Mar-17-2022, 01:00:00 EST
Sale No: 254
Lot No: 233
en Indonesië post(waarde)stukken (ruim 200 ex.) w.b. fdc's, RIS, postwissels etc. meest opgezet op albumbladen in 3 albums
Sale No: 254
Lot No: 245
stempels met mooie afdrukken inclusief 10 gefrankeerde prentbriefkaarten in insteekboek
Sale No: 254
Lot No: 246
Nieuw-Guinea en Suriname collectie vanaf 1864 gestempeld, later deels */** in 2 Davo albums
Sale No: 254
Lot No: 247
puntstempels tussen nrs. 1-120 op diverse waarden in 2 insteekboeken
Sale No: 254
Lot No: 248
Symbol: Brief
ca. 270 briefkaarten G1-G11 w.b. kleinrondstempels en bestemmingen in doosje
Sale No: 254
Lot No: 249
Symbol: Brief
en Indonesië poststukken (ca. 60 ex.) vanaf 1885 w.b. aantekenstrookjes, luchtpost, roodfrankeringen, incoming mail etc. Tevens iets uitknipsels pakketkaarten en stempels in doosje
Sale No: 254
Lot No: 250
Symbol: Brief
fiscaaldocumenten deels met fiscaalzegels w.b. enige documentatie in doosje
Sale No: 254
Lot No: 251
Symbol: Brief
en Indonesia poststukken w.b. strookjes, postwissels etc. in doosje
Sale No: 254
Lot No: 252
blokken van 4 gestempeld w.b. nrs. 209 en 265 in insteekboek(Image 1)(Image 2)
stempels, ca. 350 ex. op diverse waarden en emissies met o.a. KPM- en puntvlakvullingstempels in insteekboek
Sale No: 254
Lot No: 2536
Symbol: Postf
Cat No: 12FA
Willem III 20 cent dofblauw tanding 12½ x 12 grote gaten, cat.w. 1250 met certificaat Vleeming 2021: zegel en tanding echt, gom origineel en postfris op gom potloodnotitie tanding 12½:12(Image 1)(Image 2)(Image 3)
Sale No: 254
Lot No: 2540
Symbol: Brief
Cat No: 38, 57
Incoming Mail. Briefomslag van Bordeaux 9-4-1875 gefrankeerd met Cérès 40 centimes oranje en 20 centimes roze met geschreven via Marseille naar Soerabaja, frisse brief(Image 1)(Image 2)
Sale No: 254
Lot No: 2543
Symbol: Brief
Cat No: 31, 32, 38F, 39FB, 4
Hulpuitgifte ½ op 2 cent in strip van 3 variëteit dubbele opdruk met 2½ op 3 cent (2x), beide variëteit opdruk ½ op 2, 10 op 10, 12½ op 12½ (rechts onder rond hoekje) en 1 cent cijfer op 2e gew. klasse (gram) aangetekende envelop Cheribon-Batavia, juist 30 cent tarief, attest Vleeminig AIEP (2022)(Image 1)(Image 2)(Image 3)(Image 4)
Sale No: 254
Lot No: 2544
Symbol: Ungeb
Cat No: 42A-42H
Ongetande kleurproeven Cijfer ½ cent compleet, pracht ex. (nr. 42a onbeduidend geel vlekje in gom)(Image 1)(Image)
Closed..Mar-19-2022, 01:00:00 EST
Sale No: 254
Lot No: 2545
Symbol: Postf
Cat No: 42D-F, 42H
Ongetande kleurproeven Cijfer ½ cent in donkergroen, oranje, ultramarijn en violetgrijs(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2547
Symbol: Ohne
Cat No: 46A-46I
Ongetande kleurproeven type Veth 10 cent, 9 ex. (nr. 46a in 2 nuances, nr. 46b ontbreekt), pracht ex.(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2549
Symbol: Brief
Cat No: 113, 145
Cijfer 7½ cent grijsbruin en Hulpuitgifte 32½ op 50 cent op envelop voor In te vorderen waarden van Semarang 2-1-1924 naar Oss, vrijwel pracht ex.(Image 1)(Image 2)
Sale No: 254
Lot No: 2552
Symbol: Brief
Cat No: 117
Koningin Wilhelmina 12½ cent rood op envelop Djomber 12.1.31 naar Resident a/b MS Insulinde te Port Said, met 2 en 4 Mill port belast 2 fe 31, en Return to sender, pracht ex.(Image 1)(Image 2)
Sale No: 254
Lot No: 2553
Symbol: Postf
Cat No: 129, 132, 134
Palmentype 50 cent, 1 gulden en 2½ gulden in blokken van 4 met velrand, nr. 134 originele zwarte puntjes in gom en 1 ex. gomvouwtje, cat.w. 560(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2556
Symbol: Ohne
Cat No: 174A, C, D, E
Koningin Wilhelmina Kreisler, ongetande kleurproeven middenstuk 10 ct. roodoranje, roodlila, donkergrijs en groen, alle 16x, groen min of meer getint, overigens pracht ex., cat.w. 2640(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2558
Symbol: Ohne
Cat No: 293-297
Moehammadijah 3 cent-15 cent, gekozen kleuren, in ongetande blokken van 6, proevencat. 256a, 257, 258b, 259c en 260e. pracht ex., cat.w. 630(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2559
Symbol: Ohne
Cat No: 264,7,9,272,4
Inheemse dansers, 1, 3, 3½, 5 en 7½ cent violet ongetand in restant veldeel met nog 74 zegels (w.b. 7½ cent met rood omkaderde strip van 5 met acc/ 9/6 '41, kleur en afbeelding NVPH 303), getint(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2560
Symbol: Ohne
Cat No: 264B, 267B, 269B, 27
Inheemse dansers, 1, 3, 3½, 5 en 7½ cent donkergroen, ongetand, in restant veldeel met nog 50 zegels (w.b. 3 cent met rood omkaderde strip van 5 met acc en paraaf, kleur van 4 cent NVPH 335, type iets gewijzigd), randen getint(Image 1)(Image)
Sale No: 254
Lot No: 2561
Symbol: Ohne
Cat No: 266A
Ongetande kleurproef Danser 2½ cent in roodviolet in veldeel van 30 ex., vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes en wat roestpuntjes)(Image 1)(Image 2)