Afdruk Mercuriuskopje met gevleugelde helm in grijszwart. Herdruk geproduceerd door J.A. Moesman in 1895. Volgens de Proevencatalogus bestaan er 10 exemplaren in grijszwart en 2 of 3 in lichtrood. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. Uit recent onderzoek is gebleken dat deze proef vermoedelijk niets met postzegels te maken had, doch eerder met de productie van bankbiljetten in verband gebracht kan worden! (Image 1)(Image 2)
Onbedrukt veldeel emissie 1852 met 35 complete of gedeeltelijke watermerken posthoorn uit de rechterbovenhoek met alle 3 watermerklijnen en het complete woord Postzegels inclusief 5 brugposities, vrijwel pracht ex. (2 vouwtjes en 2 scheurtjes rechts) met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Kleurproef 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I pos. 86-87 en 91-92 in blok van 4 met watermerk in spiegelbeeld, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Mogelijk betreft dit originele zegels waarbij tijdens het drukken één vel per abuis op de achterzijde is bedrukt en vervolgens gegomd in omloop gekomen. Herkomst: collecties Klink (1961) en Jansen (1966) (Image 1)(Image 2)
Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 1 met enorme hoekvelrand en alle 3 watermerklijnen, 4e proef volgens Brandsma, pracht ex. (knipje in velrand, ver buiten het zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2021. Herkomst: collectie Boyer (1969) (Image 1)(Image 2)
Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 100 zonder gom (zoals uitgegeven), 5e proef volgens Brandsma, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 15 cent pos. 15/36 in brugpaar, vrijwel pracht ex. (vouw tussen de zegels en schaafplekje achterzijde) (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 19-20/24-25, 41-42/46-47. 54-55/59-60 en 76-77/81-82, het hartblok van 16 met daarin 6 brugparen, vrijwel pracht ex. (horizontale vouw tussen de zegels en door de 3e rij) Grote rariteit en volgens het Corinphila-archief vermoedelijk uniek! (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 26-27 en 31-32 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goed gekeurde plaat I pos. 28-30 in strip van 3 met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (iets getint en enkele minieme vouwtjes) (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-52 en 56-57 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 65/86 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986 (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 70/91 in brugpaar, pracht ex. (licht vouwtje tussen de zegels) met certificaat Dr. Louis 1986 (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 89-90 en 94-95 in blok van 4 met velrand, pracht ex. (Image 1)(Image 2)
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 100 met enorme hoekvelrand, pracht ex. (vouwtje in velrand. ver van zegelbeeld) met certificaat Dr. Louis 1986 (Image 1)(Image 2)
Gedeeltelijke plaatreconstructie van de proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent, totaal 30 ex. w.b. 2 brugparen (beide gebreken) en 2 blokken van 4 (beide minder mooi)
Closed..Sep-18-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 3832
Symbol: Cat No: 10a
Kleurproef 5 cent plaat III pos. 25 in flets grijsblauw met hoekvelrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Kleurproef 10 cent plaat V pos. 100 in donkerblauw, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. Zeldzame proef, het Corinphila-archief meldt 15 exemplaren w.b. 2 blokken van 4! (Image 1)(Image 2)
5 cent blauw plaat VI pos. 26 op dun papier met hoekvelrand, pracht ex. met originele gom (2 speldenprikjes in velrand, ver van zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Moesman herdruk in grijszwart op dik papier van de teruggevonden plaat IV van de 10 cent, 4 kwart vellen samengevoegd tot compleet vel, (vrijwel pracht ex.)
Sale No: 250
Lot No: 3851
Cat No: 1a
5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 2-3 in paar met velrand met watermerklijn, pracht ex. (Image 1)(Image 2)