1, 10 cent wijnrood, gebruikt prachtex. uit Pekalongan. € 125 (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sold For 25
Sale No: 644
Lot No: 914
1, 10 cent wijnrood, pos. 94, gebruikt luxe ex. uit Madioen. Een hele mooie postzegel! € 125 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 915
7F, 2½ cent geel Kt.12½ x 12 gr.g. Koning Willem III, postfris met volledig originele gom, prachtex. met cert. NKD (2019) € 300 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 916
11C, 15 cent grijsbruin Lt.13¼ x 14 kl.g. Koning Willem III, postfris met volledige originele gom, zeer fris luxe ex. met cert. NKD (2015) € 275 (Image)
16F, 2½ gulden dofviolet en groen Kt.12½ x 12 gr.g., postfris met volledige originele gom, prachtex. met bovenvelrandje en cert. NKD (2018) € 675 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 920
PC.42a/h, ½ Cent type Vürtheim, uitgifte 1902, kleurproeven van de kleuren die voor de uitgegeven waarden zijn gekozen, ongetande randstukken, gegomd, prachtex. (42f = ultramarijn, lichte oppervlaktebeschadiging). Zelden aangeboden! fl. 800+ (Image)
Sale No: 644
Lot No: 921
58A/61A, 1 en 2½ gulden op gewoon en op blauw papier, Lt.11, ongebruikte prachtex., nr.59A met cert. Ned. Bond (2003) € 1450 (Image)
60A, 1 gulden doflila op blauw Lt.11, postfris prachtex. met cert. NKD (2019) € 275 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 926
Symbol: (*)
160, Kleurproef van de 5 cent Jubileum 1923, in plaatdruk gedrukt op ongetand en ongegomd velletje van wit papier van ca. 7 x 8 cm met knipteken, uit PC.122. Dit is ´kleur I´ (als rood) van de 47 (of 50€) verschillende kleuren waaruit een keuze werd gemaakt voor de emissies Jub. ´23 voor Ned.- Indië, Curaçao en Suriname. Zeldzaam en slechts een paar ex. bewaard gebleven! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 927
Symbol: (*)
160, Kleurproef van de 5 cent Jubileum 1923, in plaatdruk gedrukt op ongetand en ongegomd velletje van wit papier van ca. 7 x 8 cm met knipteken, uit PC.122. Dit is ´kleur XXII´ (als zwartachtig groenblauw) van de 47 (of 50€) verschillende kleuren waaruit een keuze werd gemaakt voor de emissies Jub. ´23 voor Ned.- Indië, Curaçao en Suriname. Zeldzaam en slechts een paar ex. bewaard gebleven! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 928
Symbol: (*)
160, Kleurproef van de 5 cent Jubileum 1923, in plaatdruk gedrukt op ongetand en ongegomd velletje van wit papier van ca. 7 x 8 cm met knipteken, uit PC.122. Dit is ´kleur XXIV´ (als zwartachtig geeloranje) van de 47 (of 50€) verschillende kleuren waaruit een keuze werd gemaakt voor de emissies Jub. ´23 voor Ned.- Indië, Curaçao en Suriname. Zeldzaam en slechts een paar ex. bewaard gebleven! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 930
Symbol: (*)
Weldadigheidszegels Witte Kruis-Kolonie 1930, ontwerp ir. A.R.M. Kreisler. PC.141/44, ongetande proeven in plaatdruk, zonder gom, in de gekozen kleuren, op kleine velletjes. Zeer fraaie ex. (plakbandsporen, 12½ cent hoekvouw) doch hoogst zelden aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 931
Symbol: (*)
Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.151a/c, werkproeven van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, zonder gom, getand 12½, de waarde 15 cent in groter formaat, blauw in lijntekening (151a), oranje met fijn raster (151b) en oranje met grof raster (151c), aangebracht op zwart velletje papier. Hoogst zelden aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 932
Symbol: (*)
Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.152a/h, werkproeven van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, zonder gom, getand 12½, de waarden 2 en 15 cent in groter formaat, in dubbele kleuren, aangebracht op zwart velletje papier. Alle zegels hebben in een hoek een minieme speldenprik. Hoogst zelden aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 933
Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.154a/d, kleurproeven volgens de PC van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, met gom, ongetand, in één kleur, complete serie bestaande uit 2c paars, 5c groen, 12½c oranje en 15c blauw. Weinig aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 934
Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.155a/d, kleurproeven volgens de PC van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, met gom, ongetand met bovenvelrand, in twee kleuren, complete serie bestaande uit 2c paars + sepia, 5c groen + sepia, 12½c oranje + sepia en 15c blauw + sepia. Weinig aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 935
Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.157, kleurproeven volgens de PC van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, met gom, ongetand, in één kleur, de losse omrandingen van de 2c paars, 5c groen en 15c blauw. Weinig aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 936
Symbol: (*)
Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. Serie van 5x 4 foto´s van de ontwerpen, per serie in verschillende kleur, geplakt en keurig beschreven door het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, mogelijk bedoeld als geschenk aan de ontwerper€ Vermoedelijk uniek (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 937
Proefopdrukken van de Topografische Dienst te Batavia op luchtpostzegels PC.196/200, postfrisse prachtserie. Cert. De Geldersche (1973) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 938
Weldadigheidszegels Christelijke Militaire Tehuizen 1935, ontwerp F.A. Wagner. PC.206/09, ongetande kleurproeven in rasterdiepdruk, met gom, in afgekeurde kleuren. Prachtex. en zelden aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 939
Weldadigheidszegels Christelijke Militaire Tehuizen 1935, ontwerp F.A. Wagner. PC.210/13, ongetande kleurproeven in rasterdiepdruk, met gom, in de goedgekeurde kleuren. Prachtex. en zelden aangeboden! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 940
Wereldjamboree in Vogelenzang, 1937, ontwerp ir. A.R.M. Kreisler. Uit PC.214 (PC.NI.227f), ongetande kleurproef in rasterdiepdruk, met gom, in niet-gekozen kleur zwartachtig blauw. Prachtex. en zelden aangeboden! Ook zeer geschikt voor thematische verzamelaar! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 941
262, 264/65, 80 cent, 2 en 5 gulden Kreisler met watermerk, postfrisse prachtex. € 600 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 942
298v, 2 Cent Padjoge danseres met variëteit ´Bovenzijde ongeperforeerd´, postfris prachtex. (boven op velrand plakker) in paar met normaal ex. met plakker. € 250 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 944
Symbol: (*)
PC291, stempelproef op dun papier op kartonnetje van de 10 cent bruin, prachtex. Hfl.500 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 945
Symbol: (*)
PC297, stempelproef op dun papier op kartonnetje van de 1 gulden blauwgroen, prachtex. Hfl.500 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 946
304/16, ABC-serie 1 cent t/m 2½ gulden, postfrisse prachtex. met ronde doorboring en rode opdruk Specimen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 947
Symbol: #
333f, Pelitazegel met foutdruk ´Kopstaande opdruk´ op envelop met als geadresseerde de slager van Kedoeroes (bij Soerabaja), afgestempeld Sepandjang (een plaatsje bij Soerabaja) op 24-4-1948 naar Soerabaja 26-4-1948. Prachtkwaliteit en naar ons oordeel geen ´verzamelaarspost´. € 350 (losse zegel) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 948
Symbol: #
Kartonnetje met links de tekst ´Proeve van de eerste na-oorlogse hier te lande aangemaakte postzegels...´ en rechts zegels van 3 en 4 cent type danser nrs. 334/335. Aardig PTT-geschenk (Image)
Sale No: 644
Lot No: 949
337/346, Koningin Wilhelmina type Hartz, serie (gom iets ingedroogd) met zwarte opdruk MODEL. Zie: Bessels, Kolff blz. 183 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 950
Symbol: (*)
347/38, ongeperforeerde, ongegomde hoekblokken van 25 zegels met op de velrand een knipteken en geschreven accordering ´fiat drukken CBA4 5/6 ´48´. Zie: Bessels, Kolff blz. 225 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 951
347/50, Souvenir van de Ned.- Indische PTT (Druk G.C.T. van Dorp & Co.) met binnenin de series Jubileum 1948 en Inhuldiging 1948 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 952
349/50, Inhuldiging 1948, vrijwel prachtserie met zwarte opdruk MODEL (Image)
Sale No: 644
Lot No: 953
Dienst 25, 50 cent in postfris prachtblok van vier. Cert. 2001. Uit de reeks D8/D27 heeft de 50 cent verreweg de kleinste oplage gekend (10.000 stuks). € 320+ (Image)