(To See All Prices Realized in Column Mode)
NEDERLAND, Zeer aardige partij kleinrond-afstempelingen in 1 insteekboekje en op insteekkaartjes, ruim 1000 stuks wb. ondanks de wisselende kwaliteit, diverse aardige ex. Kleurrijk geheel, ideaal voor de stempelfanaten!
(page)
ROMANIA, o/*/** nice collection with many good numbers and sets in 1 small stockbook and on stockcards. Huge catalog value!
(page)
NEDERLAND, ca. 100 ongebruikte en verzonden postwaardestukken, merendeels briefkaarten voor 1950, w.o. naar buitenland met censuur WW2, geïllustreerde kaarten, spoorwegbriefkaarten, etc.
(page)
PRENTBRIEFKAARTEN, ruim 85 ex. vnl. en meest ongebruikt Nederland voor 1947 w.o. scheepspost o.a. pakje van 10 S.S. Statendam (interieur schip), pakje van 10 Zuiderzeewerken, pakje van 11 Groningse meubelfabriek (1911), Koninklijk Huis, herstel Hotel de Wereld, etc.
(page)
NEDERLAND POSTHISTORIE, ruim 200 briefkaarten voor 1900 in mooie kwaliteit, enkele ex. bijgefrankeerd, diverse stempels, vooral naam- en haltestempels in diverse kleuren en modellen, veel spoorwegtrajectstempels, enkele ex. met puntstempels, Na Posttijd, buitenlandse bestemmingen, etc. Aardig kavel!
(page)
NED.- INDIË 1942-1949, Japanse bezetting en Indonesië, 47 merendeels ongebruikte briefkaarten, formulieren, Japanse veldpostkaarten, kampkaarten, etc.
(page)
NEDERLAND POSTHISTORIE WW2, ruim 60 poststukken naar binnen- en buitenland, allerlei censuurstempels, stroken, etc., Deutsche Dienst Post Niederlande, aangetekend, stempels, politieformulier voor persoonlijke diensten (wachtlopen o.i.d.), Arbeitskarte, bewakingsdienst, Ausreisstelle, oproepkaart aan
(page)
NEDERLAND POSTHISTORIE, ruim 60 meest vooroorlogse poststukken (ook uit WW2) etc. met frankeermachinestempels w.o. Plikaarten, mooie firma-enveloppen (o.a. Bijenkorf), drukwerken, aangetekend, onbestelbaar, beport, Stempelbild-kaarten (7x) voor Francotyp, etc.
(page)
NEDERLAND, partijtje vooroorlogse luchtpoststukken vanaf 1920 (vroeg!) w.o. SCADTA, katapult, lettre temoin, bijzondere en gewone, maar betere vluchten, boekje met luchtpostetiketten, foto´s en prentbriefkaarten, ELTA, tariefformulieren Nederland-Indië, frankeringen, bestemmingen, censuur, etc.
(page)
NEDERLAND, partijtje interessante poststukken, merendeels voor 1950, w.o. censuur, adreskaarten, beport, Vacantie in Vredig Vaderland (2x 3 mei 1940 + 1x 10 mei 1940), prentbriefkaarten, diverse formulieren, expresse, enkele Britse stukken w.o. Army Signals, etc.
(page)
NEDERLAND, partijtje meest betere postwaardestukken, gebruikt en ongebruikt, w.o. geïllustreerde briefkaarten, arbeidslijsten, spoorwegbriefkaarten, enkele particulier bedrukte briefkaarten, ook met diverse aardige stempels o.a. Rotterdam / R.V.Z.B. 1 (1935), etc.
(page)
NEDERLAND en O.G.D. LUCHTPOST, ruim 160 betere luchtpoststukken Nederland en Ned.- Indië, meest eind jaren '20-jaren '30, w.o. speciale vluchten, rampstukken, stempels, frankeringen, censuur, tevens foto's, 2 luchtpostetikettenboekjes, labels, time tables, veel frankeringen met type Veth etc.
(page)
PRENTBRIEFKAARTEN, Scheepvaart. Ca. 425 ongebruikte of verzonden merendeels oudere Nederlandse kaarten o.a. van de (Kon.) Rott. Lloyd, HAL, KNSM, SMZ, Kon. Holl. Lloyd, tevens diverse buitenlandse rederijen, marine en onderzeeboten, reddingsboten, veerdiensten, walvisvaart, vliegkamp, zeilschepen, i
(page)
WORLD covers including 1st and 2nd World War, mainly the Netherlands, Switzerland some 20 large, folded envelopes 1942-45 bearing official stamps, sent picture postcards, censor, registered, not acclaimed, etc.
(page)
WORLD, o/* on stockcards with several good numbers incl. Netherlands 10 Gld. orange, GB £.1,- lila and £.5,- orange, good nos Italian States, Luxembourg, Switzerland, etc., etc. Nice lot with very high value!
(page)
NEDERLAND POSTHISTORIE, ca. 225 voorfilatelistische brieven en oude briefkaarten van 2½ cent, merendeels in prima kwaliteit, met een diversiteit aan poststempels van veelal kleinere kantoren w.o. departements-, rayon-, grenskantoor-, rond-, kleinrond- en dubbelletter-, naam + franco-, halfrond-franc
(page)
DIVERSEN, o/*/** hoofdzakelijk Nederland waarbij een gebruikte verzameling met o.a 47/48, 105 alsmede 257/60, 274/77, 356/73 en R82/84 in postfrisse blokken van vier, Indonesië met Riau 1/22. Tevens iets Duitse Rijk
(page)
INDONESIA, Vienna printings in 1 stockbook incl. pairs , blocks and Merdeka overprints.
(page)
NED.- INDIË, portzegels P23/28, 31/33 en 39 postfris in grote veldelen, in insteekboek
(page)
AUSTRIA 1858-1920, Newspaper stamps o/* specialized collection with types, varieties, reprints, etc., in a small stockbook and on pages
(page)
BELGIË 1849-1975, o/* in Davo album met aardige nummers en series, Back of the Book, etc. Bezoek onze website voor een goede indruk!
(page)
RUSSIA 2001-2003, ** sets, booklets and miniature sheets with Mi. Block 38 (10), MH5 (5), MH7 (5), 976/80 (3), 976/80 KB (6), B46, B55 (5) and MH13 (6) € 9700 +
(page)
GREECE 1886-1985, o/*/** in 1 big and 1 small stockbook and on albumpages with better sets and ranges i.e.: Mi. 316 * (2), 327/44, 352/54 ( 1 x MNH and 1 x MH), 361, 615/17, etc., etc.
(page)
BOSNIA HERZEGOVINA 1900-1918, covers and cards on exhibition pages with better registered covers and good Military cards and picture postcards
(page)
AUSTRIA 1850-1866, collection on homemade pages with several good stamps, types, varieties and 29 covers. Nice lot for the specialist!
(page)
NED.-INDIË en INDONESIË 1870-1979, o*/** in Davo album waarbij enkele aardige nummers en series
(page)
NORWAY 1855-1963, o/*/** in 1 stockbook with several better numbers i.e.: Mi. 2, 6/10, 11/15, 19, 67/69, 72/73, 109/115, 159/61 also 1 stockbook Sweden with combinations and Back of the Book
(page)
FRANCE and FRENCH TERRITORIES 1850-2018, o/*/** on stockpages and albumpages with a nice section of classic France, Andorra with the good Airmail numbers as well as some Togo and Senegal
(page)
EASTERN EUROPE 1871-2001, o/*/** in 1 album, 7 binders and a stockbook, with several better numbers i.e. Bulgaria Mi. 1/2, 4, 10, Hungary 1, 6, 54/70, 145/61, B1, Romania 14/15, etc., etc.
(page)
NEDERLAND 1852-1945, Diverse afstempelingen op kaartjes, in zakjes en in bakjes waarbij: Kleinrond-, Punt-, Kortebalk- en Langebalk-afstempelingen, tevens aardig typen en tandingen aanwezig.
(page)
AUSTRIA, Postal Stationairy and covers, with better matrial f.i. German stamps cancelled in Austria, etc.
(page)
NEDERLAND, Doos met honderden poststukken met meest Langebalkstempels waarbij vele betere zoals Arbeidslijsten
(page)
NEDERLAND, Trein-blokstempels, los en op stuk, wb. betere in 1 album.
(page)
NEDERLAND 1950-1978, Eerstedagenveloppen waarbij betere o.a. E2/E4
(page)
NEDERLAND 1852-2006, o/(*)/*/** hoofdzakelijk beter materiaal in doorgaans zeer keurige kwaliteit waarbij Eerste emissie incl. ongebruikt(zonder gom) en afstempelingen, 13 ** ( erg getint aan az) 25, 21/29, 61b+c, 80 zonder gom en gebruikt, 100, 104/5,131, 534/37 **, Port 2, 10DIII, 27/28, 67/68 a+
(page)
AUSTRIA, AUSTRIAN LEVANT and AREAS, used, unused and covers and cards. Nice lot with many good stamps, cancellations and several nice postal history items, in 2 albums
(page)
NEDERLAND POSTHISTORIE, 29 fotomapjes met allerlei soorten post(waarde)stukken, meest vooroorlogs, met frankeringen, stempels, aangetekend, oude briefkaarten met diverse buitenlandse bestemmingen, etc. etc. Ideaal kavel voor wederverkoper
(page)
NEDERLAND 1980-2011, postfrisse verzameling in 7 Davo albums met ruim € 1500 frankeergeldig materiaal
(page)
SOVIET UNION 1937-1992, o/*/** in 5 stockbooks a folder and a small album blocks, with better numbers and sets. Visit our website for a good impression
(page)
NEDERLAND, vooroorlogse nrs. en aardig 50-er jaren, moderner postfris (waarbij engros) en gebruikt tot 2021, tevens Fdcs en postzegelboekjes
(page)
BELGIË 1969-2022, o/** verzameling in 6 Davo albums, jaarboeken en los in doosje, de geldige Euro frankeerwaarde bedraagt € 6300
(page)
WORLD, approx 240 covers many with WWII censor marks and labels, nice (single) frankings, registered, airmail, including over 120 from Suriname and Neth. Antillen, and some miscellaneous
(page)
NEDERLAND, 110 prestigeboekjes tussen nr.1-32 waarvan 15 persoonlijke boekjes
(page)
NEDERLAND, Automaatboekjes, onuitgezocht in 2 kistjes waarbij telblokken en fosfor uitgaven, alsmede iets diversen
(page)
NEDERLAND 1864-1894, Interessante partij van ruim 1000 puntstempels in 3 insteekboekjes , een rondzendboekje en op kaartjes waarbij diverse aardige afstempelingen op verschillende emissies en waarden. Prachtkavel in doorgaans nette kwaliteiten welke compleet is afgebeeld op onze website.
(page)
NEDERLAND FISCAAL, partij gebruikte en ongebruikte meest oude fiscaalzegels gesorteerd naar type en waarde, met tarievenoverzicht, in doosje, oude kwitanties, gezegeld papier, documenten met fiscaalzegels w.o. btw-zegels van verschillende waarden, etc.
(page)
NEDERLAND, Langebalkstempels op poststukken, enkele honderden stuks alfabetisch opgezet, in doos
(page)
AUSTRIA 1852-1983, o/*/** in 3 stockbooks, mainly Empire with better useful numbers, overprints, varieties, perforations, etc., etc.
(page)
RUSSIAN EMPIRE and SOVIET UNION 1866-1991, o/*/** in 5 thick dealer books and 4 stockbooks with better numbers and sets
(page)
AUSTRALIA 1913-1995, o/*/** in 2 Davo albums including Australian Antarctica (1957-1993) with better numbers, after 1966 all MNH!
(page)
AUSTRIA 1850-1983, used collection in 3 stockbooks with perforation and paper varieties, some better numbers from the Republic incl. Mi. 952/54 and 984/87
(page)
BALKAN, BALTIC and EASTERN EUROPE, */** in 5 stockbooks and on pages with several better numbers, sets and ranges, perf. and other varieties, overprints, etc., etc., including a.o: Albania Mi. 6, 7, 18/23, block 3, Bulgaria 1058/62 imperf. varieties, block 106F, Hungary 128/44, 145/61, blocks 20/22,
(page)
TOPIC BIRDS, o/*/** in 4 stockbooks with some better numbers f.i.: Austria Mi. 985/86, etc., etc. For a better impression visit our website
(page)
NEDERLAND 2002-2022, € 1765 frankeergeldig materiaal in 5 insteekboeken en op insteekkaartjes
(page)
EASTERN EUROPE, BALTIC STATES and BALKAN, o/* accumulation in 5 stockbooks and on pages with some better material and varieties
(page)
NEDERLAND 1852-1999, o/*/** in 4 Davo de luxe albums met enkele betere nummers
(page)
EASTERN EUROPE and BALKAN, o/*/** in 3 albums, 6 stockbooks and on pages with Hungary, Yugoslavia, Montenegro and Poland. For images visit our website
(page)
NEDERLAND 1852-2001, o/*/** in 3 albums en 1 insteekboek met aardige nummers en series, Port, Luchtpost, Dienst en automaatboekjes
(page)
NEDERLAND, € 1850 frankeergeldig materiaal waarbij Mooi en Grenzeloos Nederland, Anton Pieck en los in doosje wb. 3 gouden en 4 zilveren zegels
(page)
HUNGARY 1960-2013, mint never hinged collection in 7 Davo albums including blocks, miniature sheets, strips, etc., also including a new album part VIII including the pages up to 2022. For images visit our website
(page)
NEDERLAND, Trein-blokstempels op enkele honderden poststukken waarbij betere! in doorgaans mooie kwaliteit
(page)
NEDERLAND en O.G.D. 1864-1970, o/*/** in 2 albums alsmede 3 albums Fdcs, hoofdzakelijk eenvoudig, maar ook enkele aardige nummers aanwezig
(page)
SURINAME REPUBLIEK 1975-2019, postfrisse verzameling in 3 Davo albums waarbij blokken, alsmede leeg album 2020-2022 om verzameling in voort te zetten
(page)
NEDERLAND 2001-2018, ruim € 2100 frankeergeldig materiaal in 3 insteekboeken
(page)
SWITZERLAND 1854-2020, o/*/** collection in 2 albums and 3 stockbooks with better numbers and sets, incuding the PAX set, Pro Juventute, some face value, etc.
(page)
FORMER SOVIET COUNTRIES and SATELITE STATES 1991-2004, mint never hinged in 9 thick dealer books including Baltic, Balkan, Kirgyzia, Tadjikistan, Turkmenistan, Belarus, Ukraine, Russian Federation, etc., etc., including the blocks and miniature sheets. High catalog value!! In 2 boxes
(page)
LIECHTENSTEIN 1912-2009, in 4 stockbooks with several good numbers and sets i.e.: Mi. 1/3, 72/74, 78/81, 108/113, 122/24, 183/85, 197, 257/66, 309, 332/33, block 2/3, etc., etc.
(page)
SWITZERLAND approx 1900-2018, in 4 stockbooks with much modern MNH material, face value CHF.1800
(page)
SWITZERLAND 1850-1968, o/*/** in 1 album and 3 stockbooks with good material including a.o.: Rayon, Strübli, Sitting and Standing Helvetia, Pax set **, plate flaws, varieties, etc., etc. Nice lot with very high value! Take your time for viewing
(page)
SWITZERLAND 1880-2020, */** collection in 3 albums with the weight in the modern period, including blocks, miniature sheets and CHF.1700 face value!
(page)
ALAND and FAROE ISLANDS, o/** in 2 albums and 1 stockbook, Faroe Isl. till 2004 and Aland till 2021,as well as Denmark in small stockboek
(page)
NEDERLAND, Automaatboekjes in 3 mappen en doosje waarbij goede tekstboekjes, alsmede insteekboek combinaties en map met rolzegels
(page)
EUROPE CEPT 1956-2001, mint never hinged in 4 albums including the better numbers in the beginning with a.o.: Luxembourg Mi. 555/57, 572/74, San Marino 700KB, imperforated issues, Balkan, etc., etc.
(page)
NEDERLAND, partij Fdcs in 10 albums en iets los waarbij ondanks hier en daar enkele kwaliteitsbemerkingen diverse aardige ex. aanwezig o.a. E1 (oncontroleerbaar gestempeld), E2 (2), E3, E5, E11 doorlopend tot E508, diverse grootformaat enveloppen, doubletten, etc. Aanvankelijk hoofdzakelijk beschrev
(page)
EASTERN EUROPE, Baltic States and Balkan, o/*/** accumulation in 3 albums, 7 stockbooks, stockpages and yearsets with useful and better numbers in 2 moving boxes
(page)
NEDERLAND 1993-2022, postfrisse verzameling in 8 Davo de Luxe albums met een frankeergeldige waarde van € 3600
(page)
CHILI 1883-1996, */** in 2 stockbooks with better material i.e.: Mi. 89/93, several commemaritive imperforated blocks and including 473/74 and 493/94, 541/42 and many more. Visit our website for images
(page)
ROMANIA 1906-1994, */** in 1 album and 2 thick stockbooks, with several better numbers and sets, including overprints, imperforated, miniature sheets, etc. Nice lot with high catalog value! For images please visit our website!
(page)
ANDORRA 1932-2020, */** collection in 3 Davo albums with better numbers and sets incl. booklets, blocks, etc.
(page)
MONTENEGRO 1874-1913, o/*/** specialized collection in 1 album and 1 stockbook, with overprints, perf.- and colour varieties. Interesting lot!
(page)
SPAIN 1850-2015, o/(*)/*/** in 6 albums and 1 stockbook with a nice section Isabella issues (several signed), and many other good numbers a.o.: Mi. 154, 156/64, 220/29, 276/78, 422/27, 455, 949, etc., also included 1 album Andorra incl. Spanish Andorra Mi. 11, 14, 52/58. For a better impression visi
(page)
LUXEMBOURG 1891-2022, (*)/*/** in 4 Davo albums with better numbers and sets incl. a.o.: Mi. 266/80 *, 478/83, B3, B7, in the Euro period blocks and miniature sheets and a face value of well over € 500
(page)
NEDERLANDSE ANTILLEN 1949-2010, nagenoeg complete postfrisse verzameling wb. blokken en velletjes, enorme aanschafwaarde
(page)
O.G.D. 1889-2010, Curaçao en Ned. Antillen, */** in 3 Davo albums, wb. Curaçao 178/81 **, Ned. Antillen 230/33 ** (cert. Vleeming), alsmede Aruba 1986-2011 nagenoeg compleet in Davo album
(page)
NEDERLAND, o/*/** in 2 albums en een doosje waarbij een verzameling Automaatboekjes inclusief de betere 6- en 9 nummers, enkele aardige nummers en blokken van 4, enz.
(page)
SWITZERLAND 1854-2012, o/*/** in 4 albums, 2 stockbooks and a binder with good material i.e: Sitting and Standing Helvetia, Pro Juventute, Pax serie (447/59) 2 x, miniature sheets, Se-tenants, covers, etc., etc. Extensive lot with high catalog value! Visit our website for extra images
(page)
AUSTRIA 1917-2001, o/*/** in 6 albums with better numbers and sets incl. a.o.: Mi. 911 and 984/87, also a small stockbook with some Empire and Bosnia Herzegovina. For images visit our website
(page)
NEDERLAND 1924-2003, verzameling kinderpostzegels, waarbij postfrisse series vanaf 1924, Fdcs en honderden kinderbedankkaarten vanaf 1950, in 1 insteekboek, 6 mappen, 3 doosjes en zakjes, totaal in 2 dozen
(page)
NEDERLAND, Automaatboekjes 1964-2003, zeer uitgebreide en sterk gespecialiseerde verz. wb. naast alle boekjes ook een enorme hoeveelheid variëteiten zoals papier- en fosfor var., kaft- en telblok var., kruis- en plak var., etc. etc. De totale cataloguswaarde volgens cpl. specificatie ruim € 18.000.
(page)
BRITISH COMMONWEALTH, o/*/** in 7 albums, 14 stockbooks and on pages with good numbers, sets and ranges from a.o.: Hongkong, Carribean, South Africa, New Zealand, etc., etc., in 2 moving boxes. Nice lot fot the adventurer!
(page)
NEDERLAND, 2000-2012, postfris in 10 Davo albums waarbij Mooi- en Grenzeloos Nederland en € 2690 frankeergeldig materiaal.
(page)
NEDERLAND, 1960-2010, verz. Fdcs vanaf E46 t/m E621, in 7 albums
(page)
NEDERLAND 1945-1999, */** verz. in 3 Davo albums met 534/37 *, goed 50-er jaren, 1 album met eenvoudig gebruikt materiaal, alsmede O.G.D. en blokken Caribisch Nederland in 4 insteekboeken, map en los in doosje
(page)
DENMARK, FAROE ISLANDS and ALAND 1940-2008, MNH in 3 albums and on pages including blocks, miniature sheets, Fluor issues, booklets etc.
(page)
GREECE 1861-2004, o/*/** in 3 well filled stockbooks with several good numbers incl. a.o.: Mi. 300/03, 327/44, 352/54, 355/61, etc., etc.
(page)
BELGIË 2001-2019, € 6000 frankeergeldig materiaal in 3 insteekboeken
(page)
NEDERLAND en O.G.D. 1974-1998, postfrisse doubletten in 2 insteekboeken en een doosje
(page)
AUSTRIA 1850-1998, o/*/** extensive stock in 4 albums and a stockbook with several better numbers and sets, a nice section Empire, Back of the Book, etc., etc. For a good impression visit our website
(page)
EUROPA CEPT, o/*/** in 3 Lighthouse albums with Forerunners and Sympathy Issues as well as 1 single volume collection Faroe Islands 1975-1998 and 2 albums Netherlands 1960-2001.
(page)
NEDERLAND 1852-2021, o/*/** verzameling in 9 albums, aanvankelijk eenvoudig, maar met enkele aardige nummers, iets Back of the Book en vanaf 2000 hoofdzakelijk velletjes, het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 3550
(page)
NEDERLAND 1852-1989, gebruikt in albums met o.a. 1/47, 49, 61b, 104/05, 136/38, Roltanding, Port en Dienst. Hoge cat. waarde
(page)
NED.-INDIË 1864-1950, en iets Curaçao in 3 albums en 5 insteekboeken, wb. naast enkele betere nummers en series div. aardige afstempelingen
(page)
AUSTRIA 1867-2011, o/*/** in 6 albums and 6 stockbooks after 1950 mainly mint never hinged including a.o.: Mi. 952/54, 986 and well over € 500 face value
(page)
WORLD, o/*/** accumulation in 5 albums, 12 stockbooks, on stockcards and pages with good numbers from i.e.: British Commonwealth, French Colonies, Monaco, Luxembourg, USA, etc., etc. Nice lot with possibilities! Total in 2 moving boxes
(page)
NEDERLAND, Doos met honderden aangetekende brieven, alle met verschillende Cylinder-Balkstempels.
(page)
BELGIË, meest modern materiaal */** tot ca. 2013 in 2 albums en 4 insteekboeken, frankeergeldig € 1970
(page)
JAMAICA 1860-2011, o/*/** in 9 stockbooks, 1 folder and 1 box with better numbers, flaws and varieties, some better cancellations and covers. Interesting lot!
(page)
NEDERLAND 1891-2005, ongebr. resp. postfrisse verzameling in 4 Lindner albums wb. 130/31, 136/38, 149/65, 346/49, 518/37, LP12/13, P31/43, alsmede € 325 frankeergeldig materiaal
(page)
AUSTRIA 1850-1997, o/*/** in 2 albums and 2 stockbooks, also 1 box First day covers.
(page)
AUSTRIA 1850-2008, o/*/** in 7 stockbooks and 1 album with good material from Empire, Bosnia and Herzegovina, KuK and DDSG as well as better from numbers from the Republic incl. 952/54 (2) and 985/86 (2), also included 3 albums blackprints (1971-1975 and 2001-2002) and well over € 255 face value!
(page)
NEDERLAND, Posthistorie, enkele honderden Langebalk-afstempelingen op brief en postwaardestukken, netjes op alfabet waarbij interessante ex!
(page)
NEDERLAND, doos met € 2690 frankeergeldig materiaal waarbij 340 Provincievelletjes en themaboekjes
(page)
WORLD A/Z, o/*/** in 6 stockbooks with better material from i.e. French Andorra, China People Republic, Germany, France, British Commonwealth, Italy, Japan, San Marino, etc., etc. For a better impression visit our website!
(page)
NEDERLAND 1945-2004, o/*/** verzameling in 5 Davo albums, 1 insteekboek en 2 doosjes waarbij € 560 frankeergeldig
(page)
NEDERLAND 1929-2020, Gebruikte verzameling paren, strippen en blokken van vier in 1 album en 4 insteekboeken.
(page)
NEDERLAND 2010-2020, PTT-mapjes en Jaarcollecties met € 3750 frankeergeldig materiaal.
(page)
BELGIË 1849-1999, uitgebreide verzameling o/*/** in 6 Davo albums, met diverse betere nummers en series o.a. OBP. 353/55, 356/62, 377/83, 394/400, B5/6, B30, C27/28, 898/99A, Luchtpost, Port, Preo's, Spoorweg, Bezetting, etc., etc. Voor extra afbeeldingen ga naar www.vandieten.nl
(page)
NEDERLAND 1872-2013, o/*/** verzameling in 7 albums waarbij de nadruk op het moderne stuk ligt met € 965 frankeergeldig.
(page)
INDONESIË 1949-2017, hoofdzakelijk ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 6 Davo de Luxe albums, wb. Port, Irian Barat, Weense drukken, siervellen, etc., etc.
(page)
TOPICS, Czeslaw Slania, Master Engraver, extensive, well described mint collection with stamps engraved by C. Slania, with better items i.e. booklets and Se tenants from Sweden, Monaco, Poland, Faroe Isl. and Island. Impressive whole of this uncommon topic in 5 albums, 4 stockbooks and albumpages
(page)
O.G.D. 1949-1991, o/*/** verzameling Ned. Antillen, Aruba en Suriname in 3 insteekboeken, alsmede iets Fdcs
(page)
NEDERLAND 1852-2000, o/*/** in 6 insteekboeken wb. div. aardige nummers zoals 78/79, 130/31 en LP12/13, blokken van vier, automaatboekjes enz., het geheel in wisselende kwaliteit
(page)
NEDERLAND 1852-2013, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 7 Davo albums waarbij diverse aardige nummers, Port en Dienst, € 735 frankeergeldig, alsmede 1 album eerstedagenveloppen met o.a.: E2, E4(2) etc. het kavel staat uitgebreid gefotografeerd online!
(page)
NEDERLAND , 2 maal postfrisse jaarcollecties van 1977 t/m 2009 en 1 insteekboek diversen met in totaal € 750 frankeergeldig alsmede 1 insteekboek met postfris Zweden 1977-2009
(page)
NEDERLAND 1945-2009, o/*/** in 15 albums/ insteekboeken en 2 doosjes waarbij PTT-mapjes (1/406), Eerstedagenveloppen tussen E154 en E817, de totale frankeergeldige waarde bedraagt € 465, tevens iets Duitse Rijk met hoofdzakelijk Infla., in 2 verhuisdozen
(page)
AUSTRALIAN TERRITORIES 1913-1994, o/*/** in 5 albums incl. North West Pacific, Australian Antarctic Territories with S.G,. 1/18, Christmas Isl., Cocos Isl. and First day covers
(page)
SCANDINAVIA 1858-2004, o/*/** in 5 Davo albums and 1 stockbook with several good numbers and sets i.e.: Iceland Mi. 11, 16/17, 35/47, 48/62, 277, Sweden 7/12, 15, 144/158w and 159/173, some Norway and Aland.
(page)
NEDERLAND KORTEBALKSTEMPELS op brieven en postwaardestukken, alfabetisch geordend waarbij diverse aardige ex.!
(page)
SOUTH and CENTRAL AMERICA, o/* in 4 thick albums with several better numbers and sets from f.i.: Argentina, Brazil, Colombia, Ecuador, Uruguay and Venuzuela, also a small binder with covers
(page)
AUSTRALIA and NEW ZEALAND 1913-2020, o/*/** collection in 11 stockbooks with several useful numbers, blocks, miniature sheets, etc., etc.
(page)
NEDERLAND en O.G.D. 1852-2008, o/*/** in 4 albums en 2 insteekboeken, wb. aardige nummers, Automaatboekjes wb. betere, een klein deel frankeergeldig materiaal, etc., etc.
(page)
NEDERLAND 1946-2016, postfrisse verzameling in 3 Leuchtturm albums en 2 doosjes, inclusief Juliana En Face, randstukken van LP12/13 en de frankeergeldige periode tot 4 x aanwezig met een totaal van € 4400 nominaal
(page)
NEDERLAND verzameling Fdcs tussen E11 en E687, alsmede iets O.G.D. en speciaal uitgaven, in 4 albums en los in doosje
(page)
NEDERLAND en O.G.D. 1864-2020, eenvoudige verz. o/*/** in 7 albums en 16 insteekboeken in 2 verhuisdozen
(page)
SPAIN 1856-2017, o/*/** in 8 Davo albums with the weight of the collection in the modern period, including blocks, miniature and souvenir sheets and booklets, face value, etc. Nice collection to continue!
(page)
FAROE ISLANDS 1975-2010, 1 album and 2 boxes with many booklets and a folder with some miscellaneous
(page)
AUSTRIA 1850-1973, o/*/** in 2 Davo albums with better numbers and sets, paper- and perforation varieties, Fieldpost, Postage Dues and Airmail. Including a.o.:Mi.35/41, 48A, 48D, 139/56, 468/87, 623/26, 384/87 etc.
(page)
SPAIN 1853-1976, o/*/** in 2 stockbooks with some better numbers from the classic period
(page)
NEW ZEALAND 1915-2010, */** in 4 albums with several useful numbers and sets, miniature sheets, blocks and booklets, also 1 album with Tuvula, Niuafo'ou and Vanuatu
(page)
WORLD, o/*/** in 1 album and 12 stockbooks with some better numbers and sets f.i.: Austria, South America and Russian Territories. For a better imperession visit our website
(page)
O.G.D., Ned. Antillen, Suriname en Indonesië Fdcs waarbij voorlopers, in 2 albums en 2 dozen
(page)
NEDERLAND 1852-1990, o/*/** in 2 Davo albums, 5 insteekboeken en op insteekkaartjes, met diverse aardige en helaas ook enkele nagegomde nummers waarbij o.a. 1/12, 29, 80, 84/86 (**), 101 ( (*) ), 131, LP 12/13, Roltanding (kindseries), iets Port, enkele aardige afstempelingen, etc., etc.
(page)
NEDERLAND, diversen o/*/** waarbij punt- en kleinrond afstempelingen, Automaatboekjes, iets frankeergeldig, etc.
(page)
NEDERLAND, Diverse afstempelingen wb Langebalk, Grootrond-, e.a. stempels in doorgaans zeer mooie kwaliteit in 1 album en 5 insteekboeken
(page)
NEDERLAND, Partij oude onuitgezochte bundels, Ideaal voor stempel- of plaatfout-zoekers.
(page)
NEDERLAND, brieven, kaarten en postwaardestukken in 2 dozen, waarbij diverse enkel- en meervoudige frankeringen, aangetekend, etc.
(page)
LUXEMBOURG 1852-2014, o/*/** in 2 stockbooks with better numbers and ranges, as well as France and Belgium mainly used in 6 stockbooks
(page)
AUSTRIA 1850-2020, o/*/** in 1 album and 7 stockbooks with better numbers and sets and well over € 2650 face value!
(page)
ISRAEL approx 1948-2010, o/*/** large stock with some better numbers in 13 stockbooks and a small box
(page)
SWITZERLAND 1854-2000, o/*/** in 3 Davo albums with better material a.o.: a nice section Sitting and Standing Helvetia, Mi. 128/29, 130/32, 145, 245x, 455/56, block 2 etc. the amount of face value exceeding € 300
(page)
BUNDLEWARE, Germany, Austria and f.i Great Britain with much unexplored material. Perfect for the platenumber and cancel finder!
(page)
BRITISH COMMONWEALTH, Falkland Isl., British- and Australian Antarctica 1937-2020, in 3 Davo de Luxe albums, not complete but with some better numbers and sets incl. a.o.: S.G. 167, 172/85, 193/207, etc., etc.
(page)
SPAIN 1852-1999, o/* in 3 Davo albums with some better numbers but mainly common material.
(page)
SPAIN 1930-1998, o/*/** in 3 Lighthouse albums with the weight of the collection after 1950 with some better numbers and sets.
(page)
ICELAND 1938-2019, */** in 3 Davo albums including Mi. 8/16, 28/36, a few Parcel stamps, blocks, sheets and booklets
(page)
BELGIË 1849-2002, o/*/** in 3 voorraadboeken, 1 insteekboek, 1 map en een doosje, wb. betere nummers en series in doorgaans nette kwaliteit, bevat o.a. OBP. 1/2, 5, 147, 177/78, 342/50, alsmede een aardige afdeling blokken en Spoorweg, hoge cat.wrd.!
(page)
NEDERLAND 1959-2011, verzameling Fdcs tussen de nummers E39 en E642, beschreven en onbeschreven in 5 albums en 1 mapje
(page)
PORTUGAL, Spain, Andorra and Azores, */** in 9 albums, 1 stockbook and 1 envelope with Portugal 1924-1957, MNH incl. a.o.: Mi. 606/13, 632/41, 681/88, in blocs of 4, 693/700, and 706/13, Spain 1961-93, Spanish Andorra 1963-2011 and Azores up to 2005
(page)
O.G.D. 1864-2010, o/*/** in 2 albums en 10 insteekboeken waarbij diverse betere nummers o.a. Nederlands Indië 1 *, 2, 160/66 */**, Curaçao 13/17, 135/37, 178/81, port 34/43 alle postfris, Suriname 104/110 */**, 118/26, 220/38, tevens Aruba, Eerstedagenveloppen, blokken en veldelen, enz., enz. Neem
(page)
WORLD, well over 275 covers and Postal Stationary with several good examples of f.i.: Austrian Levant, Great Britiain and Commonwealth, Russia with Shipmail, Airmail, some nice frankings and destinations
(page)
SOVIET UNION 1938-1991, */** in 2 stockbooks with several useful numbers and better miniature sheets including: Mi. 5189KB, 5190/91KB, 5376/78KB, 5603/07KB and 5840/44KB, also a small section Russia and Russian Levant
(page)
O.G.D. 1864-1989, o/*/** in 4 Davo albums waarbij Nederlands Indie het best vertegenwoordigd is wb. o.a.: 1/2, 149/59, 289 alsmede Curacao, Suriname en Nederlandse Antillen met wat betere ex.
(page)
DIVERSEN, o/* in 5 albums en een insteekboek met hoofdzakelijk Belgie en Nederland met daarbij enkele aardige ex. en motief
(page)
NEDERLAND,1852-1996, hoofdzakelijk gebruikt in 3 insteekboeken waarbij uitgebreid typen en tandingen, plaatfouten, enkele aardige afstempelingen, emissie cijfer 1876-1894 en iets O.G.D.
(page)
NEDERLAND POSTHISTORIE, brieven, kaarten, aangetekend, postbuskaartjes, etc.
(page)
BOSNIA HERZEGOVINA 1890-1918, Postal History with Covers , Postal Stationairy, Cancellations with better items, a small collection o/* and related literature. Interesting lot!
(page)
NEDERLAND 1852-2002, o/*/** in 3 Importa albums, met diverse aardige nummers en series wb. 130/31, Veth met en zonder watermerk w.o. diverse postfrisse ex., 534/37, LP12/13, Roltanding, Port, D1/8, etc., etc., tevens 2 insteekboeken doubletten met veldelen en wat frankeergeldig, alsmede 1 insteekboe
(page)
TOPICS, o/** with a lot of mint never hinged material with almost every topic imaginable from countries worldwide, incl. blocks, sheets and Fdcs, total in 2 boxes. For images visit our website
(page)
NEDERLAND, o/*/** in 5 albums en 9 insteekboeken wb. enkele aardige nummers en series, engros, etc., in 2 dozen
(page)
NEDERLAND en O.G.D. 1852-2011, o/*/** in 4 albums en 12 insteekboeken, waarbij aardig materiaal, afstempelingen, prestigeboekjes, etc., etc., het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 590
(page)
MONACO 1885-2016, */** extensive collection in 7 Davo albums with several good numbers and sets incl. i.e.: Yv. 7/8, 11/21, 41/42, 185/84, 200/14, Postage Due's, Airmail, Precancels, blocks and booklets. Nice lot with high cat. value!
(page)
SWEDEN, used collection bookletpanes, combinations and blocks. Mainly from the 1970's and 1980's
(page)
NEDERLAND 1852-2001, iets gebruikte, doch hoofdzakelijk ongebr. resp. postfrisse verzameling incl. postzegelboekjes, combinaties en postfris engros in 5 albums, 1 insteekboek en 1 ringband
(page)
LUXEMBOURG 1850-2009, o/*/** stock in 5 stockbooks and on stockcards with several better numbers a.o.: 37/44, 45/56, 72/83, 245/49, 252/56, 259/64, 478/83, B3, B5 used, B7, etc., etc. High catalog value!
(page)
NEDERLAND 1852-2017, o/*/** verzameling in 12 dikke insteekboeken, wb. 48, 105, 130/31, LP12/13, D1/8, PW1/7, Port en iets Roltanding, alsmede een leuk snuffeldoosje. Het totaal in 2 dozen
(page)
NEDERLAND 1852-2001, o/*/** in 4 luxe Safe albums wb. div. aardige nummers en series, 'n enkel ex. iets minder mooi, maar een hoge cataloguswaarde
(page)
NEDERLAND, PTT-mapjes, Prestigeboekjes, Speciaal-verzamelingen wb. Vlinders, Bloemen, Kastelen en Canon van Nederland, tevens een doosje met los. Met een totaal van ruim € 3300 frankeergeldig
(page)
NEDERLAND1945-2013, */** collectie in 17 albums en insteekboeken waarbij Postzegelboekjes, Eerstedagenveloppen, Mooi Nederland etc. De frankeergeldige waarde bedraagt ruim € 4600, totaal in 2 verhuisdozen.
(page)
CZECHOSLOVAKIA 1937-1987, Enormous dealer stock in 6 boxes all neatly ordered by number, with a lot of good thematic material, some better numbers, blocks, miniature sheets, complete sheets (cpl.sets) , varieties, etc. etc. According the vendor the catalog value is well over € 180.000!!
(page)
Aangetekend. 10 Cent nr. 2g-Pl.IV-30, zeer breed gerand prachtzegel op tot envelop gevouwen briefomslag van 7w (= 7 wigtjes = 7 gram), gesloten met 5 lakzegels, volgens grenstarief gefrankeerd van Zevenaar 18-7-1856 aangetekend via Emmerich 18-7 naar Düsseldorf 19-7, met op vz. in rood Aangeteekend
(page)
11-IIA, 25 CENT DONKERVIOLET KAMTANDING 12 3/4 : 11 3/4, POSTFRIS!!!! WAARSCHIJNLIJK DE ZELDZAAMSTE POSTZEGEL VAN NEDERLAND. HET CERTIFICAAT VAN DE HEER VLEEMING (2012) LEEST: "ZEGEL EN TANDING ECHT, GOM ORIGINEEL EN POSTFRIS, GOM ENKELE MINIEME BRUINE VLEKJES, OVERIGENS FRIS ZEGEL ZONDER GEBREKEN I
(page)
R73, 10 cent Kind 1925 in tweezijdige roltanding op prentbriefkaart van Weesp 4-5-1926 naar Noorwegen. Frankering op de voorzijde was toegestaan. Schaars!
(page)
R85, 12½ cent Kind 1929 in vierzijdige roltanding (vrijwel prachtex.) als juiste enkelfrankering op envelop van Nijmegen 16-10-1933 naar Sortavala 21-10-1933 in Finland. Tarief 12½ cent voor brieven 0-20 gram naar het buitenland van 1-11-1928 t/m 31-10-1946. Zeldzame enkelfrankering en bovendien een
(page)
R88, 6 cent Kind 1930 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op aan az. iets minder mooie envelop van 's Gravenhage 7-3-1931 naar Buitenzorg 4-4-1931 (Java), doorgezonden naar Pangkal-/Pinang 13-4 (Banka). Tarief 6 cent voor brieven 0-20 gram per zeepost naar Ned.- Indië van 1-2-19
(page)
R95, 5 cent Kind 1932 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op als drukwerk verzonden envelop van Hilversum 27-3-1937 naar Holice in Tsjechoslowakije. Tarief 5 cent voor drukwerk 50-100 gram naar het buitenland van 1-2-1928 t/m 31-10-1946. Kinderzegels in roltanding als juiste enk
(page)
IN1, Nederlandse Maagd met leeuw, postfris prachtex. € 400
(page)
IN1/IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, postfrisse prachtex. € 650
(page)
166/68, Kind 1925, envelop naar Zwitserland, correct gefrankeerd met 15 cent, waarop naast 1 en 2 cent Lebeau tevens 2 en 10 cent nrs. 166 en 168, afgestempeld op de eerste dag van uitgifte te Zeist 17-12-1925
(page)
E27, Europa 1956, onbeschreven prachtex. met open klep (vastgeplakt geweest) en cert. Vleeming (2023) € 225
(page)
E35, Europa 1958, vanuit Hoogvliet verzonden naar Polen, ondanks vele pogingen is de bezorging niet gelukt, op voor- en achterzijde allerlei stempels, notities, etiketten en sluitstroken, retour Hoogvliet. Misschien wel de meest bijzondere E35!
(page)
1, 10 cent wijnrood, postfris prachtex. met bovenvelrandje en certificaat Muis (2006). Zeldzaam! € 1800
(page)
2, 10 cent karmijnrood, postfris prachtex. met certificaat Muis (1996). Uiterst zeldzaam zegel! € 8000
(page)
3, 6, 7, 8, 9, 12, 13 en 15, Koning Willem III met opdruk Specimen in kader, op de 10 cent zonder kader, nrs. 6, 7 en 15 fraai, overige ex. prima. € 160
(page)
3, 4, 6, 9, 10 en 11, postfrisse prachtex. met kopie-cert. Muis (2009) € 860
(page)
5F, 2 cent lilabruin, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 750
(page)
7F, 2½ cent geel, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 400
(page)
8F, 5 cent groen, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 750
(page)
12F, 20 cent ultramarijn, Kt.12½ x 121 gr.g, postfris prachtex. met certificaat Muis (2009) € 1250
(page)
13F, 25 cent donkerpaars, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2009) € 300
(page)
14K, 30 cent groen, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis 2007) € 450
(page)
15F, 50 cent karmijn, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 400
(page)
16Fa, 2½ gulden donkerviolet en groen, Kt.12½ x 12 gr.g.. postfris prachtex. met cert. Muis (2007) € 850
(page)
Proeven 1908, niet goedgekeurd ontwerp van prof. J. Veth in de waarde 25 cent, 9 kleurproeven van de plaat, ongetand en zonder gom. Tevens als voorbeeld de van dit ontwerp afgeleide (ongebruikte) zegels nrs. 48, 54 en Curaçao nr. 42. Info bijgesloten
(page)
80f, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java kopstaand, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (1950) € 3850
(page)
98f, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Buiten Bezit kopstaand, ongebruikt prachtex. met keur Ned Bond en certificaat Vleeming (2010) € 3850
(page)
160, 5 cent Jubileum 1923 en nr. 308, 7½ cent ABC, gebruikte ex. met harmonicavouw
(page)
Kleurproef van de 12½ cent Kreisler in offset, gedrukt in velletjes van 16 zegels in 2 blokken van 8 zegels (in horizontale rijen van 4 zegels) die verschoven staan t.o.v. elkaar, boven en onder een paskruis, in de kleur geelbruin op licht geelbruin gegomd papier met diagonale lijnen, schip (links)
(page)
228/29, Hulpuitgifte 1937 in postfrisse blokken van vier (229 licht tropisch) en tevens een proef van de zwarte 10 op de 30 cent in blok van vier, op deze zegel afgekeurd, maar wel gebruikt als opdruk op de 32½ cent. Opinie SvL: de proefopdruk is echt
(page)
PC291, stempelproef van de 10 cent bruin op dun papier op kartonnetje, prachtex. Hfl.500
(page)
PC296, stempelproef van de 60 cent, leikleur op dun papier op kartonnetje, prachtex. Hfl.500
(page)
Brandkast 1/7, postfrisse prachtserie met ondervelranden en plaatnummers, wb. nummers 5 en 6, certificaat Vleeming (2023) € 600
(page)
Temples & Buildings 1949. 15 Sen to 25 Rupiah imperforated, ungummed complete series KPI.22A/36A (no w sub numbers) in blocks of four with left sheet margins. Beautiful set! Rp. 74,400,000
(page)
75th UPU Anniversary 1949. Imperforated, ungummed complete series KPI.37Aa, 37Ab, 38A in blocks of four with large sheet margins (on the margin of the 25 sen fragments of official€ notes about the stamp in pencil in Dutch). Rp. 38,000,000
(page)
Indonesian Flag 1950. Imperforated, ungummed large stamp KPI.39A in block of six. Rp. 36,000,000
(page)
Rice & Cotton 1951. 10 Sen blue in comb perforation 11½ KPI.77C. Very fine unmounted mint block of four. Extremely rare, in block not previously offered by us. Opinion SvL: the stamps are genuine. Rp. 600,000,000+
(page)
Construction of West Irian Monument 1963 & Red Cross Centenary 1963. Metal individual design image on a printing plate of KPI.382 and the same without value (both in block of six), and KPI.405 (in pair)
(page)
19/23, Prinses Wilhelmina, Hangend Haar, postfrisse prachtserie, 25 cent met certificaat Vleeming (2008) € 2135
(page)
29/34, Cijfer 1 t/m 7½ cent, cpl. postfrisse prachtex. € 650
(page)
35/41, Koningin Wilhelmina, 10 t/m 50 cent compleet postfris € 1230
(page)
104/20, 300 jaar Gezag, 1 cent t/m 2½ gulden, complete postfrisse prachtex. met certificaat Muis (1999) € 700
(page)
214/19, Steunfonds, serie met opdruk 'Specimen' en perforatiegat, postfrisse prachtex.
(page)
PC72c, stempelproef zonder waarde-aanduiding met "CENT" in groen op kartonnetje, prachtex. Hfl.350
(page)
PC76, ongetande stempelproef van de 2 cent donkerviolet op karton-velletje, prachtex. Hfl. -.-
(page)
229/43, Koningin Wilhelmina, 10 cent t/m 10 gulden met opdruk Specimen en rond gat-doorboring, postfrisse prachtex. € 1500
(page)
Port 33/35, Cijferserie van de American Banknote Comp. met opdruk 'Specimen' en perforatiegat. Zeldzaam! € 750
(page)
Rouwbrief geschreven te Batavia op 30-9-1832 (door een dame, wiens man is overleden en waarvan haar kinderen elders zijn ondergebracht, en 'zoo zit ik geheel alleen, alleen van alles verlaten...') naar Grave, met op de vz. ovaalstempel 'ZeeBrief/Ongefrankeerd' (WdB.63c) en portnotering '60' (cent),
(page)
Frans-Pruisische Oorlog, belegering van Parijs van 19-9-1870 tot 28-1-1871. Complete, zakelijke brief geschreven te Rotterdam 15-11-1870 met bestemming Marseille. Wegens de oorlog verliep de verzending per 'forwarding agent' via Winterthur in Zwitserland, waar een zegel van 30 Rp is geplakt op 18-11
(page)
Frans-Pruisische Oorlog, belegering van Parijs van 19-9-1870 tot 28-1-1871. Complete, zakelijke brief geschreven te Rotterdam 5-12-1870 met bestemming Marseille. Wegens de oorlog verliep de verzending per 'forwarding agent' via Winterthur in Zwitserland, waar een zegel van 30 Rp is geplakt op 7-12-1
(page)
Militair tarief€ 5 Cent nr. 19E op couvert uit Leiden 15-4-1875 via Den Helder 16-4 aan A. van der Leur, Tamboer (onderofficier) bij het 10e Bataljon, 6e Compagnie, stamboeknummer 71677, te Atjeh, via Padang 7-6 naar Atjeh, afgestempeld VELDPOSTK.ATJEH No.1 22-6-1875, daar genoteerd '18 Maart
(page)
5 Cent nr. 19K prachtig afgestempeld met puntstempel 130 op telegram-enveloppe van de Nederlandsche Rhijn-Spoorweg-Maatschappij verzonden op 20-7-1887 12-1N van Zevenaar naar 'sHeerenberg 20-7-19-1887 7-8N. Zeldzaam poststuk in luxe kwaliteit!
(page)
25 Cent nr. 26La op envelop van Halsteren 28-8-1891 via London 29-8 over Santo Domingo / Rep. Dominicana 8-10 naar een arts te St. Thomas, die echter is vertrokken ('Parti'), op 15-10 'retour Halsteren'. Deens West-Indië is een schaarse bestemming!
(page)
1 Gulden grijsviolet nr. 28H (bruin tandje, overigens prachtex.) als juiste enkelfrankering op zakelijke envelop uit Amsterdam, afgest. spoorwegtraject Amsterd:-Breda 10-4-1890 over Parijs 11-4 'via Bordeaux' 11-4 naar Santo Domingo / Rep. Dominicana 1-5-1890. Bijgesloten een brief van C. Avezaat va
(page)
Internationale Postwissel (No. 201.) (vert. vouw) gefrankeerd met 12½ cent voor het overmaken van een bedrag van 8,35 mark door afzender J.L. van Dieten, befaamd handelaar in postzegels, maar nog geen veilinghouder, te Rotterdam, op 4-11-1891 naar een postzegelhandelaar in Luxemburg
(page)
Eerste Wereldoorlog. Bk. geschreven in het Nederlands, gefr. met 5c Bontkraag van Breda 24-2-1915 met bestemming Berchem bij Antwerpen, met blauw potlood doorgehaald, voorzien van violette tweeregelige afst. 'TERUG, / taal niet toegelaten'
(page)
Eerste Wereldoorlog. Twee met 5 cent gefr. briefkaarten naar België, maar geretourneerd. Bk. van 'sGravenhage 21-6-1915 met bestemming Bouffiaulx waarop violet Franstalig en rood Nederlandstalig retourstempel, bk. van Voorschoten 11-5-1917 met bestemming Maria Hoorebeke waarop in rood Nederlandstali
(page)
R-brief Zandeweer. Nrs. 62, 107 en 109 op env. (2 zijden geopend) van Zandeweer/1 23-8-1922, aangetekend naar Wenen. Schaars stempel, fabricaat Munt. Zie: Vos in Phil.Club R'dam, p.143, 203
(page)
R-strookje. Envelop overgefrankeerd (enige mogelijkheid per post om valuta te exporteren) met hele serie Nationale Hulpzegels nrs. 449/53 van de bekende M.P. Breel uit Goes 13-5-1946, aangetekend naar Tsjechoslowakije 14-5, met daarop geplakt een zogenaamd Eindhoven-strookje
(page)
Van Konijnenburg. Firmacouvert (rechtsonder kennummer K. 2701) gefr. met 12½ cent Nederland + 12½ cent Suriname, van Rotterdam / Catandstraat 9-12-1948 aangetekend naar Pijnacker. Tarief: 10 cent briefport + 15 cent R-recht, blijkbaar is onopgemerkt gebleven dat een zegel van Suriname is gebruikt
(page)
Luchtpostbrief gefr. met nrs. 325/26 van Amsterdam C.S. 6-10-1939 met bestemming Palestina, gecensureerd en retour afz. etiket met in de envelop een drietalig memorandum waarin de reden van terugsturen wordt aangegeven. Naar ons idee een zeer zeldzaam geheel!
(page)
Proef voor een Correspondentie-Kaart van 2½ cent. Van de Loo proef 5 (als proef 4, maar 'Nederland' en 2½ cent' kleiner), type A in groen (kartondikte 0,15 mm, kaart heeft enkele vlekjes), type B in rozelila (kartondikte 0,2 mm) en type C in donkerbruin (kartondikte 0,3 mm)
(page)
Bk. G5 (5 cent tarief naar België) van St Annaland (naamstempel in blauw) via Bergen op Zoom 21-3-1877 naar Antwerpen, zegelbeeld tegen de voorschriften afgestempeld met puntstempel 10. Afgebeeld in Jans, p.174
(page)
Bk. G5 (5 cent tarief naar België) van 'sGravendeel (naamstempel in rood) via Dordrecht 1-7-1874 naar Antwerpen, zegelbeeld tegen de voorschriften afgestempeld met puntstempel 29. Afgebeeld in Jans, p.201
(page)
Bk. G5 (5 cent tarief naar België) van De Hoeven (naamstempel in blauw) via Rozendaal 22-4-1874 naar Mechelen, zegelbeeld tegen de voorschriften afgestempeld met puntstempel 92. Afgebeeld in Jans, p.302
(page)
Dubbele bk. G26, V-kaart van Leiden 11-11-1886 naar Luxembourg-Ville 12-11, de aanhangende A-kaart op 12-11 naar Leiden 13-11. Luxemburg is een schaarse bestemming!
(page)
Vhk. G14 van Amsterdam C.S. 1-1-1942 naar Zwitserland, met Duitse censuur. Echt gebruikt tijdens de bezetting!
(page)
Vhk. G24 bijgefrankeerd met 2 cent Kind 1955 in paar van Hilversum 29-6-1956 naar Engeland, en vhk. G25 (enkele minieme kreukjes) met 1 cent bijgefrankeerd van 'sGravenhage 26-7-1957 naar Oostenrijk
(page)
Omslagbandje van De Indische Post, het geheel tussen 50-100 gram = 5 cent port, per luchtpost verzonden met een proefvlucht van een watervliegtuig door de marine (geen luchtrecht) van Bandoeng 7-8-1923 naar Weltevreden 8-8. Zie: VH.C20b, NITAR 34A. In meerdere opzichten een bijzonder poststuk!
(page)
Postabonnement. Omslagbandje van de Balai Poestaka (= Instituut voor de volkslectuur), het geheel tussen 50-100 gram = 4 cent port per zeepost, met mooie frankeermachine-afdruk uit Batavia-Centrum 8-1-1931, verzonden naar het postkantoor van Boskoop. Zie: NITAR 35
(page)
Spectaculair gefrankeerde monster zonder waarde (inhoud was een soort meel) van Batavia 15-10-1927 aangetekend per speciale Koppenvlucht vanuit Batavia op 17-10-1927 verzonden naar Rotterdam 29-10-1927. Op het monsterlabel zijn op de achterzijde naast zegels van 7½ en 20 cent maar liefst 24 zegels v
(page)
Vhk. G9b 2 ex. in 1937 naar Den Haag verzonden, een per zeepost en een bijgefr. per luchtpost
(page)
5 Cent Kreisler (lokaaltarief) waarop luxe afdruk machinestempel Soerabaja 30-9-1940 met vlag in een door ons nog niet eerder gezien subtype (ZWP type Sb-33-IR2)
(page)
Lang formaat envelop (ca. 35,5 x 14 cm) van 280 gram gefr. met 5c nr. 272, 50c nr. 205, 6x 5 gld nr. 265 (2 rechter ex. gevouwen) en 7½ gld LP16, totaal fl. 38,05, aangetekend per luchtpost van Bandoeng 25-4-1941 'By KNILM to Manila by PAA to USA and onward airtransmission' via Honolulu 10-5 'Free o
(page)
Pb.G5a geschreven en verzonden te Solo op 26-2-1942 waarin o.a. ‘Ik moet eindigen want er is juist luchtalarm 11½ uur…’ naar een stoker p/a Marinepostdienst te Soerabaja, gecensureerd te Batavia met Marine-Censuur/E (Bu.CM2) met op az. aankomst 28-2-1942. Op 27-2-1942 vond de Slag in de Javazee plaa
(page)
Nederlandse vhk. G13 meegenomen naar Indië, voorzien van 2x 10 cent en van Muntok 20-12-1947 naar Nederland
(page)
Zelfgemaakte briefkaart gefr. met 5 sen, afgest. met noodstempel HULPPOST/KANTOOR PONOROGO met bijgeschreven datum '25/5 49' naar Djakarta
(page)
Luchtpostcouvert gefr. met 15 cent nr. 351 afgest. TJILATJAP/S1 (schaars!) op 20-6-1949 naar Soerabaja. De brief met bijgesloten fotootje van een stelletje (afzenders€) aan het strand zit er nog in, en bevat persoonlijk nieuws
(page)
Mooi omslagbandje gefr. met 3 sen van Medan 1-11-1949 naar een officier, per adres Veldpost Medan, doorgezonden o.a. via Batavia-C. 21-12 (az. stempels w.o. Kartotheek, obk = onbekend) en Veldpost-Batavia 23-12, retour Medan 7-1-1950 want geadresseerde blijkt gedemobiliseerd. Curieuze fout in rechth
(page)
Java. Rejected artists drawing of ca. 224 x 335 mm for a definitive stamp of 5 sen (rate for a local letter weighting 0-20 grams), depicting a rice pounding woman with in the background the rising sun over mountains and rice fields, drawing in pencil and the bottom section already finished with blac
(page)
Sumatra. West Coast. Three 3½ cent postcards of the definitive issue Bu.189 (1 small, 2 large 4th character), two from Padang 18.8.4 and 20.2.-5 to Brastagi (different cds, different censors) and one from Solok 18.12.6 to Bandoeng (Java) with violet commemorative cachet for the Second Anniversary of
(page)
Sumatra. Lampong. Revaluation. 3½ Cent Kreisler postcard with lilac two-line Dai Ni Hon Yuken Lampong overprint with hand-written ‘2’ (correct Lampong rate) and 3½ crossed-out, from Batavia-Centrum 24.11.0.-2 (vNV.088) to Bandjarnegara. The card is marked with T because the postal rate on Java was 3
(page)
Sumatra. Revenues. Japanese stamps of 50 sen and 1 en used as documentary revenues nos. JSP-12-2 and 3 on Soerat Pengakoean (Kelahiran) = Birth certificate from Boekittinggi 19/10 2603
(page)
South and East Borneo. BAJAR BEA 10 sen Postage paid mark Bu.JB 10 type D, three prints on complete money order Bu.JF44 to transfer 30 roepiah from Balikpapan 31.3.05 to Patjiran on Java 12.4.05. Censor mark Bu.JC3a from Balikpapan
(page)
South and East Borneo. 2½ Cent Kreisler with black Samarinda anchor overprint no. 231z-17b (2x) and 15 cent Van Konijnenburg with black Makasser anchor overprint no. 117z-44 on receipt of acknowledgement (made by typewriter) of a money order Bu.JF54 from Sangkoelirang, cancelled Samarinda 23.2.5, to
(page)
MOLUCCAS. TERNATE. PRE-WAR NETHERLANDS EAST INDIES MILITARY FIELDPOST CARD OVERPRINTED WITH RED HINOMARU AND 3½ SEN, WITH ON THE LEFT THE RED TERNATE MINSEIBU AUTHORIZATION MARK (VERTICAL CREASE), Bu.260 (RRR). THE TEXT IS ABOUT FAMILY AFFAIRS, WRITTEN AT TERNATE ON 14 FEBRUARY 2603, CENSORED AT TER
(page)
Vienna Printings. Final proofs of imperforated regular stamps with inscription Repoeblik Indonesia overprinted RESMI, complete sets DN.05-02d, 07d, 09d, 10d, 13d, 16d and airmail DN.06-01d, 03d, 05d, 07d, all in superb blocks of four with sheet margins. € 400
(page)
Vienna Printings. Regular stamps with inscription Repoeblik Indonesia DN.01-01/04 on cover tied by cds Delegasi-Republik Indonesia dated 13/1-50, signed at Djokjakarta, in front and on the back also cancelled Bataviacentrum/W1 14.1.50.12
(page)
Indonesia Sub Areas. Permesta. Drawing of Sjafruddin Prawiranegara with inscription PRRI Pemerintah Revolusioner Republik Indonesia, complete set of 1, 5, 10, 50 sen and 1, 2½ rupiah in gummed perforated (line 10½) blocks of four (except 1 rp all with sheet margins). Rarely offered very scarce set!
(page)
Fragment of an airmail envelope of which both Kreisler stamps shows a bar through the former country name and 'cent' changed into 'sen', postmarked Djakarta 16.2.50.-9. Interesting piece of Indonesian postal history!
(page)
KPM. Beautiful commercial envelope from Pemangkat, West Borneo, bearing 50 sen, tied in red by circular N.V. Koninklijke Pakketvaart Maatschappij MS. DEMTA, to Singapore where it was postmarked Paquebot/Singapore 2 22 NOV 51
(page)
Wisselbrief gedateerd 25 augustus 1863 van een bedrag van f. 2.500 ten gunste van Philip Frederik de Haseth, als financiële tegemoetkoming door het Ministerie van Koloniën voor de vrijlating van een slaaf, o.a. ondertekend door J.D. Crol, van 1859-1866 gouverneur van Curaçao
(page)
Complete, deels gedrukte brief met mooi ovaal afzenderstempel van Curaçao 7-9-1872 ongefrankeerd naar een señor in Parijs 14-10, met op vz. superbe afdruk Frans pakketbootstempel 14-1-1872 (Salles 1.638, brigade B) en portstempel 12. Zeldzame brief in prachtkwaliteit!
(page)
INCOMING MAIL. 50 Cent nr. 27H op envelop (3 zijden geopend) van Hellevoetsluis 13-7-1876 naar een vuurstoker 1e klasse aan boord van Z.M. Stoomschip Zilverkruis te 'Curacouw of elders per mijl', via London 15-7 naar Curaçao 5-8-1876. Het tarief van 50 cent is voor een brief van 0-15 gr. correct tus
(page)
Twee gecensureerde enveloppen van Willemstad 22-2-1941 resp. 25-2-1941 naar de Dutch Naval Headquarters in Londen 30-4-1941, met marine censuurstempel in blauwgroen op de P.C.90 censuurstrook, doorgezonden naar het Nederlandse marineschip Isaac Sweers, dat zich in Gibraltar bevond, volgens potloodno
(page)
POSTERIJ SURINAME. Gedateerde briefomslag geschreven te Paramaribo op 19-10-1835, ontvangen op 1-1-1836 en beantwoord op 20-8-1836. De brief is ´Per Kapt. Popken´ via Hellevoetsluis 31-12 (luxe afdruk zeebriefstempel K.187, PEP2.Z144) verz. naar Haarlem 1-1. Op de vz. in zwart afgest. met het cursie
(page)
POSTERIJ SURINAME. Frisse, cpl. brief (az. lakzegels weggeknipt) geschreven te Paramaribo op 28-7-1838 door Mr. J.C. Palthe Wesenhagen met de Wilhelmina & Maria van kapitein J.C. Atkes via Den Helder 7-9 (zwakke afdruk zeebriefstempel K.187) naar Mr. I.J.D. Nepveu p/a de scheepsagentuur Hoyman & Sch
(page)
Ramppost. De D-AVFB 'Otto von Beaulieu-Marconay' verongelukte tijdens de vlucht Frankfurt-Milaan op 1 oktober 1938 boven de Alpen. Nederlandse crashmail, in dit geval de dubbele briefkaart type Veth G232 uit Amsterdam C.S. 30-9-1938, werd op 5-10-1955 door een berggids op de gletscher Cengalo (CH) t
(page)
Zeppelin. Bk. bijgefr. met 9 en 10 cent Veth alsmede de ANVV-serie, afgest. Amsterdam-West 17-6-1932 met als adres 'Stad (West)', via Rotterdam per zeppelin naar Friedrichshafen 19-6-1932, op az. blauwe afst. '... Fahrt nach den Niederlanden 1932', adres gewijzigd in 'Amsterdam'. VH.I.61Bb
(page)
Ned.- Indië. Compleet boekje van 40 luchtpostetiketten met 10 sluitzegels en op az. tekst 'Ontvlucht=Stof en Hitte=Reist per K.N.I.L.M.'
(page)
BRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 5 kaarten G8 naar België tegen de voorschriften afgestempeld met 2 (Almelo 18-12-1874, Jans 3x), 5 (Amsterdam 17-8-1875, Jans 83x), 41 (Gorinchem 4-8-1874, Jans 7x), 44 ('sGravenhage 2-4-1875, Jans 9x) en 68 (Leiden 16-8-1875, Jans 5x)
(page)
BRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 6 kaarten G5 naar België tegen de voorschriften afgestempeld met 33 (Eindhoven 23-6-1874, Jans 7x), 42 (Gouda 8-1-1874, Jans 3x), 91 (Rotterdam 7-2-1874, Jans 8x), 97 (Sittard 21-9-1874, Jans 3x), 98 (Sluis 3-3-1874, Jans 2x) en 116 (Vlissingen 13-3-1874, Jans 4x)
(page)
POSTHISTORIE Emissie 1872, 20 poststukken (+ 1 voorzijde) naar Ned.- Indië, 2 naar Curaçao en 8 naar Suriname, w.o. in gevarieerde kwaliteit, met diverse (bij)frankeringen o.a. met Cijfer en Hangend Haar, ook (op) postwaardestukken, vertrek-, doorgangs- en aankomststempels (w.o. Veldpostk.Atjeh), ro
(page)
POSTHISTORIE, tien 2½ cent briefkaarten 1877-1880 in mooie kwaliteit met buitenlandse bestemmingen w.o. Finland, allemaal bijgefrankeerd met postzegels van of 2½ cent nr. 33 (5x), of 3x 1 cent nr. 31 (2x) of 5 cent nr. 19 (3x)
(page)
POSTHISTORIE, 35 mooie prentbriefkaarten ca. 1902-1912 vanuit verschillende landen als Gibraltar, Tunesië, Egypte, Ceylon, en Staits Settlements, Ned.- Indië verzonden naar vnl. Nederland, met diverse frankeringen en stempels w.o. postagenten
(page)
POSTHISTORIE, 5 adreskaarten naar Zwitserland (4x) en Triëst (1x) met mooie Bontkraag- en Veth-frankeringen uit Maastricht (1903), Amsterdam (1928), Amsterdam-Amstel (1925), Amsterdam-Bilderdijkstraat (1916) en Haarlem (1927)
(page)
POSTHISTORIE EERSTE WERELDOORLOG, zeer indrukwekkende en uitstekend gedocumenteerd opgezette tentoonstellingscollectie 'The Netherlands Postal History Aspects of the impact of the First World War', waarin ca. 145 poststukken zijn onderverdeeld in (1) militaire post, (2) censuur van burgerpost, (3) R
(page)
POSTHISTORIE, expresse, 21 mooie poststukken 1923-45 per expresse verstuurd naar diverse binnen- en buitenlandse bestemmingen, stroken en stempels, meest met Veth-frankeringen, censuren, stempel Brievenbus, 'Nederlandse taal' (1943), etc.
(page)
TWEEDE WERELDOORLOG, 7 briefkaarten 1940-44 naar Denemarken (1x), Italië (1x), Spanje (1x), Zweden (3x) en Zwitserland (1x), met diverse censuurstempels
(page)
POSTHISTORIE, 31 Nederlandse frankeermachinestempels 1926-1953 en 4 Ned.- Indische 1936-1941 op (firma)enveloppen
(page)
NED.- INDIË & INDONESIË POSTHISTORIE, 25 binnenlandse en buitenlandse gevarieerde poststukken 1897-1966 waarop portzegels, noodportzegels of een te betalen port notitie
(page)
NED.- INDIË, halfrond-francostempels op nr. 1 (17x) en nr. 2 (5x), tevens rondstempel Samarang uit 1870 op nr. 2 (2x), meerdere goede stempels op zegels in zeer gevarieerde kwaliteit
(page)
NED.- INDIË, halfrond-francostempels op nrs. 8 (15x), 9 (23x), 12 (8x) en 15 (40x), meerdere goede stempels op zegels in zeer gevarieerde kwaliteit
(page)
NED.- INDIË, proef voor briefkaart G23, twee vrijwel prachtkaarten in samenhang
(page)
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 33 poststukken 1871-1962 in zeer gevarieerde kwaliteit w.o. (enkel)frankeringen, stempels, aangetekend, luchtpost, censuur, etc.
(page)
NED.- INDIË POSTHISTORIE, censuurbrief met inhoud uit Soerabaja 1917 van de Tasmanian Transport (met info), 2 luchtpostbrieven met zegels van Engeland (1930) resp. Straits Settlements (1933) per trajectpost luchtlijn Indië-Nederland verzonden en 2 brieven uit Palembang 1940-41 naar de USA met censuu
(page)
NED.- INDIË POSTHISTORIE KPM, 6 mooie decoratieve enveloppen van Chinese en Arabische handelaren uit 1933, allemaal gefrankeerd met 12½ cent nr. 180, met KPM-naamstempels s.s. BAUD. (1x violet, 1x zwart), s.s. van IMHOFF, van SWOLL (1934, met extra zegel van 5 cent want naar Nederland), en KPM-ovaal
(page)
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 14 poststukken 1945-52 w.o. marine (diverse stempels), ongebruikte adreskaarten, postblad met etiket 'Onbekend. Onafgehaald./Retour afzender.' (1945), etc.
(page)
NED.- INDIË SCHEEPSPOST, 5 verschillende bijeen horende prentbriefkaarten geschreven te Yokohama 30-8-1904, zegels afgest. te Nishinomiya Kobe 6-9-1904, daarnaast blauw ovaalstempel JAVA-CHINA-JAPAN LIJN / STOOMSCHIP / "TJIMAHI", naar Amsterdam 18-10-1904. De geschreven tekst kan nu niet meer door d
(page)
NED.- INDIË, 7 ongebruikte briefkaarten van 12½ cent G3 met verschillende fantasie-opdrukken van 5/vijf/fijf cent van J.P. Moquette
(page)
NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, zeer bescheiden verzameling op losse zegels van verschillende emissies en waarden tussen de nummers 1-117, incompleet, maar met diverse mooie afstempelingen
(page)
NED.- INDIË KLEINRONDSTEMPELS, uitgebreide verzameling op losse zegels van diverse emissies (incl. port) en waarden, alfabetisch gerangschikt an A t/m W, tevens enkele knipsels, vrijwel uitsluitend prachtige en volledige afstempelingen w.o. in luxe kwaliteit, enkele afdrukken in violet, en behoorlij
(page)