(To See All Prices Realized in Column Mode)
N° 61-II en 62 (gehalveerd) op fragment, zm (Hoge Mi. cataloguswaarde)
(page)
1913/1960 Zeer uitgebreide verzameling in klemband, met beter materiaal, veel thema, zm/m (Enorme cataloguswaarde)
(page)
1913/1997, Verzameling in insteekboek met goed klassiek, zm (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1922/1970 Verzameling in insteekboek met veel betere zegels en reeksen, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1922/2000 Voorraadboek met groot aantal reeksen, zm
(page)
"N° 14 ""6kr. blauw wapen"", horizontaal paar, zm (Mi. €320)"
(page)
"N° 21 ""18kr. groen"", licht gestempeld, zm (Mi. €650)"
(page)
1851/1868, volledige verzameling op albumbladen, met diverse betere zegels, zm/m, hoge cote.
(page)
1849/1920, mooie en zeer goed gevulde verzameling op albumbladen, met diverse betere zegels, w.o. Mi N° 6, 7, 12, 13, 19, F 1*, 1914 Friedensdrucke gest., TX 1 gest., hoge cote, zm/ntz.
(page)
Samenstelling van 6 combinaties uit boekjes, zm.
(page)
1809/1830 Drie mooie voorlopers Braunschweig naar Wolfenbüttel, zm
(page)
1852/1865, verzameling op albumblad, met diverse betere zegels, w.o. Mi N° 2, 12, 17, alle gestempeld, zm/ntz.
(page)
1855/1867, kleine verzameling (6 zegels) met hoge cat. waarde, zm/ntz.
(page)
1859/1867, quasi volledige verzameling op albumblad (Mi N° 5 ontbreekt), ook enkele vervalsingen, zm/ntz.
(page)
Privaatpost Hamburg: Boten-Marken, 3 reeksen, zm/m
(page)
N° 1 Vierrandig op fragment met naamstempel, m
(page)
1822/1847 Vijf voorlopers uit Hannover, allen verzonden binnen Duitsland, zm
(page)
1859/1865, kleine verzameling op albumblad, met o.a. Mi N° 7 (stempel ntz), zm/ntz, hoge cote.
(page)
1867/1879, aantrekkelijke verzameling op albumbladen, quasi volledig, zm/ntz.
(page)
1856/1867, kleine verzameling op 2 albumbladen, zm/ntz.
(page)
"1799/1800 Twee mooie voorlopers met inhoud uit Danzig en mooie ""Par Wesel"" naar Bordeaux, zm "
(page)
"1807 Mooie voorlopers met inhoud, Berlin-Bordeaux, grensstempel ""Prusse par Maeseyck"" en diverse portaanduidingen, zm "
(page)
1850/1867, overvolledige verzameling op 2 albumbladen, diverse dubbels (totaal 35 zegels), zm/ntz.
(page)
"1871 Bauzen met recostrookje en mooie ingekaderde ""Portopflichtige Dienstsache"" in blauwe kleur, portcijfer 2, zm "
(page)
1864/1867, verzameling op albumblad met o.a. Mi N° 1 gest. (quasi prachtig ex.)
(page)
1852/1866, goed gevulde verzameling op 2 albumbladen, met betere zegels, w.o. gekeurde, zm/ntz.
(page)
1851/1920, mooie en uitgebreide verzameling op albumbladen, met betere zegels, w.o. Mi N° 34 (dun plekje), goede dienstzegels (stempels zonder garantie), zm/ntz.
(page)
1850/1916 Insteekboek met mooie verzameling van diverse staten met vele betere zegels, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
Oude staten, samenstelling van 84 zegels in zeer gemengde kwaliteit, m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
Postkaart uit Shanghai op 23.08.1902 naar Berlijn, gefrankeerd met Germania postzegel van 5 pfenning met opdruk China, aankomststempel Berlin 3.10.1902, zm
(page)
Post in Marokko, kleine samenstelling van 7 zegels, met o.a. n° 5, 40, enz., zm (Mi €320)
(page)
"1884/1899 Uitzonderlijke verzameling Stadspost in speciaal boekje ""Behrens"", zm"
(page)
Duitsland Stadspost, vele honderden stadspostzegels in insteekboek en op losse bladen w.o. Altona, Bergedorf, Essen, D.D. S.G., Hamburg, Lübeck, zm/m/ntz
(page)
"1914/1915 At the beginning of W.W. I, Germany captured all the British civilians they could find on German soil and ""imprisoned"" them in a camp (within very civilised circumstances) at Ruhleben (as immediate retaliation against the British Royal Family
(page)
"1862 Vouwbrief (met inhoud) van Memel naar Antwerpen, met mooie kleurenfrankering (Mi. N° 12, 16 en 16), afstempeling met de rechthoekige stempel ""Memel"" van de Pruisische post, transitstempel Allenstein op de achterzijde, onderdeel van de ""Mason Smit
(page)
"1862 Vouwbrief (met inhoud) van Memel naar Antwerpen, gefrankeerd met 5x 1 Sgr. rood (Mi. N° 16), afstempeling met de rechthoekige stempel ""Memel"" van de Pruisische Post, Allenstein transitstempel en aankomststempel Antwerpen op de achterzijde, vlekker
(page)
1901/1923 Verzameling in insteekboek w.o. Marienwerder, Memel, CIHS, kolonies en burelen, zm/m (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1938/1945 Voorraad Böhmen und Mähren, General Gouvernement, etc. in insteekboek, zm/m
(page)
1940/1945 Verzameling in insteekboek, diverse bezette gebieden w.o. Kanaaleilanden, Lokalausgaben ( vele betere), etc., zeer interessant, zm
(page)
1940/1944 Verzameling General gouvernement en Böhmen und Mähren in 3 albums, zm
(page)
Oekraïne, 1941, gigantisch aantal zegels Hitler met opdruk ca. 19.000 ex in grote veldelen, zm
(page)
Ostland en Oekraïne, 1941, vele honderden zegels Hitler met opdruk in veldeeltjes, zm
(page)
Tien brieven en documenten uit de concentratiekampen van St. Georgen (Gussen), Gusen Mauthausen (3x), Dachau 3 K (3x), Oranienburg, Buchenwald, Lipmans, uitermate mooi en zeldzaam studielot met talrijke censuurstempels van de kampen, zm/m
(page)
1940/1942 Samenstelling van 29 Feldpostbrieven, zm/m
(page)
1944/1948, 42 brieven krijgsgevangenen in map, zm/m
(page)
1945/1949 Verzameling op Leuchtturmbladen w.o. volledige reeksen gestempeld, Baden, Württemberg, Rheinland-Pfalz, zm/m/ntz (Mi. €960)
(page)
Rheinland Pfalz en Wurttemberg, samenstelling op insteekbladen, waarbij randinscripties, zm
(page)
"BL 1 ""1949 Exportmesse Hannover"", gestempeld met ""Berlin 7/1/121949"", zm (Mi. €350)"
(page)
"N° 118B ""Nord und Süd - 2,50M. op 2M. rozekarmijn"" met keur, zm (Mi. €250)"
(page)
"N° 496/98 ""1933 - Zepellin - Chicagofahrt Weltausstellung"", volledige reeks, n° 458 met verdunning aan voorzijde (origineel), zm/m/ntz (Mi. €4.300)."
(page)
"N° 499/507 ""Wagner"" met diverse tandingen, zm (Mi. €386)"
(page)
"N° 539y ""Graf Zeppelin 3 RM."" met keur Schlegel, zm (Mi. €600)"
(page)
"BL 2 ""1933, 10 jaar Duitse noodhulp"", zeer lichte vlek in de linkerbovenhoek, zm/m (Mi. €6.000)"
(page)
"BL 3 ""Ostropa 1935"" met ""Königsberg Ostropa stempel"", met bruine gom, zm (Mi. €1.100)"
(page)
"MH 17 ""Winterhilfswerk 1940"" zm (Mi €130)"
(page)
"MHB 69 en 72 ""Hitler"", zm (Mi. €350)"
(page)
"1898 Brief uit Aachen 7/8/1898 naar Brussel en doorgezonden, ingekaderde tweetalige stempel, ""In de bus gevonden"", zm "
(page)
1908 Postwaardestuk (met illustratie Art Nouveau), XI Deutsches Turnfest Frankfurt AM naar Boden, m
(page)
1912 Aangetekende postkaart van Berlijn 5/3/1912 naar Gent, m
(page)
1917 Waardebrief (3.436,50 mark), Brugstadt 26/7/1917 naar Leipzig verso lakzegels van de Post, zm
(page)
1872/1943 Samenstelling van 30 poststukken w.o. enkele zeer mooie frankeringen, zm/m/ntz
(page)
1883/1927 Samenstelling 16 post(waarde)stukken met trein- en scheepsstempels w.o. betere, zm/m
(page)
1912/1923 Samenstelling van 87 poststukken (brieven en PWS), merendeel gestempeld in 1923, zm/m/ntz
(page)
1917/1934 Vijf brieven en postkaarten, waarvan twee met strafport belast, zm
(page)
Twee prachtige inflatiebrieven (uit de na-oorlogse periode 1919/1922) en 2 postkaarten (zeer hoge porten), zm
(page)
w.o. aangetekende, briefkaarten, etc. + 2 kleine ruilboekjes met stempelmateriaal, zm/m/ntz
(page)
1870/1945 Drie voorraadboeken met zeer veel zegels, voornamelijk Norddeutsches Postbezirk met veel Infla, LP, rouwzegels kolonies, tevens wat oude staten, zm/m/ntz
(page)
1871/1954 Verzameling in insteekboek vnl. Reich incl. LP, Privatausgabe, zm/m
(page)
1871/1944 Verzameling in insteekboek met o.a. Reichspost 5M, groot aantal combinaties, speciale stempels, zm/ntz
(page)
1872/1945 Verzameling in Davo-album w.o. veel volledige reeksen ** en klassieke zegels n° 45/50 *, 351/54 **, 407/409 **, 450/53 **, 459/62 **, 499/507 *, etc., zm/m/ntz
(page)
1872/1945 Verzameling in Davo album, waarbij veel volledige reeksen gest., ook luchtpost zegels en blokken, zm/m/ntz
(page)
1872/1945 Verzameling in Davo albums met zeer veel zegels, interessant geheel voor stempels, perfins, enz., zm/m/ntz
(page)
1872/1945 Samenstelling in twee insteekboeken w.o. enkele volledige reeksen in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz
(page)
1875/1948 Insteekboek met zeer veel betere zegels, vrijwel alles postfris (hier en daar hergomd zoals Zeppelins Südamerika Fahrt), zm/ntz (Enorme cataloguswaarde)
(page)
1900/1944 Voorraad ongestempeld met veel postfris, zm (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1918/1923, Dikke stapel volledige vellen Infla en wat andere, enorme hoeveelheid, zm
(page)
1920/1944 Samenstelling poststukken en zegels in insteekboek w.o. propaganda, zm
(page)
1921/1942 Gestempelde reeksen in insteekboekje, tevens misperforaties, zm
(page)
"1932/1936 ""Hindenburg"", samenstelling met kleurnuances, curiositeiten op bladen, zm/m/ntz"
(page)
1941 Enkele duizenden zegels Hitler in veldelen, tevens wat bezette gebieden, zm
(page)
Samenstelling in 18 stockkaarten (A5) w.o. veel dubbels, merendeel gestempeld, zm/m (Hoge cataloguswaarde)
(page)
Inflatieperiode, samenstelling veldelen, diverse waarden, zm/m/ntz
(page)
"N° 173/76 ""Wohlfahrt 1953"" + 126 ""6pf. oranje"" op aangetekende brief van Neunmünster 10.12.53 naar Torhout, België, zm/m "
(page)
"N° 177/96 (Mi.) ""1954 - Heuss"", volledige reeks, zm (Mi. €300)"
(page)
"MHB 5yII ""Heuss und Ziffer"" in volledig vel, zm (Mi. €2.200)"
(page)
"MHB 5x ""Heuss und Ziffer"", in volledig vel in map, zm (Mi. €750)"
(page)
"MHB 6, 7 en 8 ""Dürer, Albertus/Luth en Bach"" in volledige vellen, zm (Mi. €340)"
(page)
"MHB 17 ""Olympische Spelen 1972"" in volledig blad, zm (Mi. €350)"
(page)
1948/2018 Op enkele onbeduidende zegels na, volledige verzameling in 4 Leuchtturm albums, deels gestempeld, eerste jaren, zm (Frankeerwaarde: €1.150)
(page)
1949/2018 Prachtige en quasi volledige verzameling (exclusief Posthoorn reeks) in 8 Safe albums en in 1 Davo album, zm (Hoge cataloguswaarde + frankeerwaarde: +€1.050)
(page)
1949/2000 Verzameling in 4 albums Davo luxe w.o. betere reeksen, glasramen, Wohlfahrt, enz., zm (Mi. €6.000)
(page)
1949/2000 Verzameling op zelfgemaakte bladen in 2 ringmappen w.o. glasramen **, verder vrij volledig (zonder posthoorn en Heuss), zm/m/ntz (Mi. €5.300)
(page)
1949/1990 Verzameling in Universal album, waarbij veel volledige reeksen, merendeel gestempeld, zm/m
(page)
1949/1985 Basisverzameling in 2 Lindneralbums, vanaf 1960 **, zm
(page)
"1951/2001 Uitgebreide collectie boekjes vanaf ""Posthoorn"" (197 stuks), uitgebreid gedocumenteerd, met reclame en variëteiten, uitzonderlijk geheel, inclusief speciaal-catalogus Michel, zm "
(page)
1954/1995, samenstelling in insteekboek, w.o. veel volledige reeksen, ook enkele dubbels, zm/m
(page)
"1958/1960 ""Heuss und Ziffer"", verzameling combinaties uit MHB, zm"
(page)
1980/2010 Voorraad, zeer modern in luxe insteekboeken, zm/ntz
(page)
1992/1999 Zeer volledige verzameling in Lindner album w.o. blokken, zm (Mi. +/-€1.000)
(page)
1999/2014 Samenstelling 630 PWST wo. mooi thema, zm
(page)
Zeer mooie basisverzameling en stock in 19 samenstellingen, alle periodes zowel **, * als gest., ntz (Enorme cataloguswaarde)
(page)
Rolzegels en samenhangend, speciaalverzameling in Safe Dual album, mooi geheel, zm
(page)
Verzameling in Lindneralbum (1990/94), quasi volledig, inclusief blokken, zm
(page)
"6 boeken (jaargangen) 1995/2000 ""Die Postwertzeichen der Bundesrepublik Deutschland"", formaat 147 x 208-210mm, zm (Mi. €670)"
(page)
Bauwerken 1964/66, volledige reeksen met en zonder bladboord, met extra's zoals rolzegels, blokken van 4, zm
(page)
Veiligheid 1971/74, mooie verzameling met combinaties, keerdrukken, bladboorden, rolzegels met diverse nummers, zm
(page)
Diverse variëteiten, w.o. N° 903 f6, 1481 f44, 1482 f23, BL 23 fB, zm
(page)
Mooie verzameling 1986/2000 ETB's in 15 luxe ringbanden (met cassettes), zm
(page)
"N° 82/86 ""Vrijheidsklok, klepel naar rechts"", zm (Mi. €140)"
(page)
1948/1983 Verzameling in Davo-album, veel volledige reeksen en blokken, waarbij BL 1 (ntz) en n° 1/34 zonder waarborg, zm/m/ntz
(page)
1948/1990 Quasi volledige verzameling in album Davo, opdrukken zonder waarborg, zm
(page)
1948/1990 Verzameling in album Davo luxe w.o. zwarte opdruk (vals), rode opdruk (getekend Schlegel), klokken, enz., zm/m (Mi. €4.380)
(page)
1948/1990 Verzameling in insteekboek, overwegend gest., w.o. UPU gest., Philharmonie gest., klokken gest., vrij volledig, zm/m
(page)
1948/1990 Verzameling in Davo album, quasi volledig, goede reeksen, merendeel *, ook enkele **, 72/73, 33, etc., zm/m (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1948/1990 Vrij volledige verzameling op zelfgemaakte bladen in ringmap, zwarte- en rode opdrukken zonder waarborg, klokken **, blok 1 herdruk, zm/m (Mi. €5.171)
(page)
1948/1990 Verzameling in album en insteekboekje, waarbij betere waarden en veel volledige reeksen, zm (Mi. +€2.200)
(page)
Verzameling periode 1950 tot einde, beginperiode een zevental betere reeksen, vanaf 1952 alles in hoeveelheden, merendeel blokken van 4 en van 10 in 5 albums, uiterst verzorgd, zm
(page)
1955/1990 Vrij volledige verzameling in Leuchtturmalbum, zm (Mi. +€1.400)
(page)
Zeer mooie basisverzameling in 14 samenstellingen, alle periodes zowel **, * alsook gest. met veel dubbels, ntz (Enorme cataloguswaarde)
(page)
Verzameling combinaties op bladen, zm.
(page)
"N° 286/88 (Mi.) ""1951 - Mao"", zm (Mi. €300)"
(page)
1946/1990 Verzameling in insteekboek, voornamelijk Sovjetzone, veel goede reeksen jaren '50 o.a. Mao **/*/gest. (2x) en op kaart met 1° dagstempel, zm/m
(page)
1948/1990 Verzameling in 2 Schaubek albums, zeer volledig vanaf 1957, zm/m/ntz
(page)
1949/1970 Vrij volledige verzameling in 2 insteekboeken w.o. Academie **, Mao gest., Debria blok ** + gest., poststukken, zm/m/ntz
(page)
1950/1990 Zeer uitgebreide verzameling in 7 Safe albums, volop thema, zm
(page)
1949/1990 Zeer uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken, meestal gest. (enkele blokken **), zm/m
(page)
Mooie basisverzameling en stock in 8 albums, enkele fardes, alle periodes, alle kwaliteiten, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1949/1990 Verzameling in insteekboek w.o. veel volledige reeksen, zm/m/ntz
(page)
"Dienst D3 ""VD rood"" met opdruk ""ZKD 4a"", zm "
(page)
Verzameling Wappengeschichte in Ordner, tevens boekwerkje literatuur, zm
(page)
1849/1948 Bayern, Duitsland, Reich, bezetting, etc., samenstelling in insteekboek, merendeel gestempeld, zm/m/ntz
(page)
1850/1922 Mooie verzameling staten en begin Reich met zeer veel goede zegels, behoorlijke kwaliteit voor deze zegels, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde)
(page)
1850/1945 Verzameling in 2 KaBe albums, meest Reich met wat staten w.o. betere zegels, zm/m/ntz
(page)
1860/1945 Gevarieerde verzameling in dik insteekboek met Reich, Bayern, staten, Allenstein, Memel, D.D.S.G., zm/m
(page)
1860/1945 Reich, Duitsland, Bayern, oude staten, verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen en nog betere zegels in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1870/1950 Reich, Saargebiet, bezetting, samenstelling in 3 insteekboeken w.o. veel dubbels en mooie afstempelingen, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1872/1982 Reich, Berlijn, Bund, Danzig, Saar, Bizone, samenstelling in 3 Davo albums en 4 Safe albums wo. veel volledige reeksen, ook blokken, in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz
(page)
Bezettingszegels W.O. I en II, zones in dik insteekboek, tevens betere reeksen w.o. Bund en Berlin, zm/m
(page)
Abstimmung 1920/1922, mooie verzameling Allenstein, Marienwerder, Oberschlesien, Schleswig, met betere zegels, w.o. Marienwerder N° 15/18*, 30/40 gest., zm (Mi € ca 1.400)
(page)
1923/1945 Reich, Danzig en bezetting, samenstelling in insteekboek, enkele betere zegels, dubbels, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1926/1945, samenstelling 'Perforaties- POL' in Hindenburgzegels en Bayern met K en LK perforaties, hoge cote, zm/ntz.
(page)
"Frankrijk, ""Catalogue des estampilles & marques postales d'Alsace et de Lorraine 1698 à 1870"", door Maurice Langlois en Gerard Gilbert, in 1937, zm (276 blz.)"
(page)
1945/1983 Bund, Bizone verzameling in Davo-album, volledige reeksen, ook blokken, zm/m/ntz
(page)
1946/1990 Bund, Bizone, Amerkaanse en Britse zone, Baden, Württemberg, Rheinland, etc., verzameling in 2 Davo albums, quasi volledig, incl. blokken, zm/m/ntz (Mi. +€7.300)
(page)
1946/1990 Bund en Berlijn, verzameling in 2 Davo albums w.o. veel volledige reeksen, Berlijn ** vanaf 1967 tot 1990, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1948/1952 Samenstelling betere zegels, alle mooi postfris (2 beschadigde niet geteld), zm (Mi. €1.738)
(page)
1948/1990 Bund en Berlijn, verzameling in Davo album, w.o. volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz
(page)
1949/2010 Bund en Berlijn in insteekalbum w.o. veel volledige reeksen **, zm/m (CWI Yv. +€3.000)
(page)
1952/1990 Bund en Berlijn, mooie voorraad rolzegels e.a., zeer verzorgd in dik insteekboek, zm (Mi €7.424)
(page)
Bayreuth 1955, diverse reeksen Bund en Berlijn op speciale omslagen o.a. klokken, personaliteiten, zm
(page)
1957/1997 Bund en Berlin, verzameling in 4 Safe albums, zm
(page)
"1997, N° 1954 ""Kinderen in het verkeer"" kleinboog met SPECTACULAIRE MISPERFORATIE, met Kopie attest Schlegel, voor de autoverzamelaar, zm"
(page)
Vanaf Heuss t/m 2017 Enorme verzameling postwaardestukken, 14 albums in 2 dozen, zm (1873 stuks!)
(page)
Verzameling Bund, Berlin (o.a. UPU *), Saar, Franse Zone, zm/m
(page)
Voorraadboeken D.D.R., Berlijn, Bund w.o. boek vol paren, blokken van 4, rolzegels, zm/ntz
(page)
Verzameling alle periodes in dikke ringband, zm/ntz
(page)
Samenstelling van Bayern, Reich, Danzig, Saar, Zones, Bund, Berlijn en DDR met dubbels in 8 insteekboeken + mapje, zm/m/ntz
(page)
Diversen, w.o. Staten, Koloniën, Zones, Saar, m/ntz
(page)
Bund 153/54 gest. en 156/59 *, Berlijn 42/60 gest., 75/79 * en 82/86 gest., 5 betere reeksen, zm (Mi. €327)
(page)
Samenstelling Reich, Bund, Berlijn in 5 insteekboeken, zm/m/ntz
(page)
Mooie samenstelling combinaties uit boekjes Berlin, Bund, tevens wat losse zegels, zm/m/ntz
(page)
Duitsland, gevarieerde verzameling in insteekboek, voornamelijk staten met Berlin, Bund, veel verschillende zegels, zm/m
(page)
Diversen, in 2 insteekboekjes w.o. combinaties Reich, zm/m
(page)
Diversen vanaf Staten, in klein insteekboek, ntz
(page)
"Thema ""Muziek"" diverse plaatfouten, t.w. 1441-I, 1441 f2A, 1596 III, IV en V, 1625-I, zm (Hoge cataloguswaarde)"
(page)
ETB in 2 dozen, in speciale albums, zm/m/ntz
(page)
ATM, samenstelling met diverse curiositeiten, zm
(page)
Alle gebieden in 9 insteekboeken, enorme uitzoekpartij, zm/m/ntz
(page)
Restantsamenstelling w.o. gebieden met nog interessant materiaal in 4 albums en 6 insteekboeken, zm/m/ntz
(page)
Samenstelling honderden zegels (1919/46) in bundels, merendeel Reich periode, zm/m/ntz
(page)
Flora en Fauna, diverse plaatfouten, w.o. N° 1505, 1515, 2015, zm
(page)
"Thema ""Schilderijen"", diverse plaatfouten, w.o. n° 799 f4, 815 f16, 1843 f9, 1854 f8, zm"
(page)
"N° 2 ""2c. rouge brun Ceres"" met grote bladboorden, zeer frisse originele gom met zeer licht scharnierspoor, pracht ex., met keurmerk Georg Buhler, zm (OBP ++€550)"
(page)
1929 Herdenkingsuitgifte UPU Londen 1929, zegels ingekleefd en kaftje geplooid, ntz
(page)
"N° 10 ""10c. bruin-lila en groen - landschappen Djibouti"" op zichtkaart verstuurd uit Djibouti 30/10/1901 naar Bruxelles/België 14/11/1901, m"
(page)
"Samenstelling van 4 zichtkaarten gefrankeerd met Yv. n° 37 ""10c. roze"", geschreven aan boord van een paquebot en gepost in La Pallice in 1910 waar de zegels waren gestempeld + ""PAQUEBOT"" lijnstempel en verstuurd naar België, zm/m/ntz "
(page)
1896/2005 Verzameling in insteekboek, w.o. betere zegels, zm/m
(page)
"N° 20 ""Archipel Crozet"" in volledig vel van 25 met drukdatum (met pinguïns), zm (Yv. €2.300)"
(page)
Samenstelling van 11 zegels w.o. LP 5/9, LP 11A, LP 12, 22 (gestempeld), 19 en 20, zm (Yv. €1.026)
(page)
1923/1995 Verzameling in ringband, waarbij volledige reeksen en blokken, zm (Yv. €988)
(page)
"PA 1/4 ""Landschappen"" (Blok van 4), met bladboorden, zm (Yv. €288)"
(page)
1861/2017 Samenstelling Griekenland en Cyprus in 2 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen en dubbels Europa Cept, Cyprus, klassieke zegels, zm/m/ntz
(page)
1861/1989 Zeer mooie verzameling in Yvert album met o.a. zeer interessant gedeelte Hermeskoppen, kwaliteit duidelijk beter dan gebruikelijk, zm/m (Zeer hoge cataloguswaarde)
(page)
1861 Mooie verzameling, voornamelijk Hemeskoppen met goede waarden, Olympiade, veel betere reeksen tot 1950, Kreta, Epiros, zelden aangeboden in deze omvang, zm/m/ntz
(page)
1930/1948 MOOIE VERZAMELING OP OUDE ALBUMBLADEN, w.o. DIVERSE BETERE ZEGELS EN REEKSEN, ZM (HOGE CATALOGUSWAARDE)
(page)
1960/1989 Verzameling in 3 albums Safe, volledige reeksen, zm (Mi +/-€900)
(page)
Samenstelling overwegend moderne periode in insteekboek w.o. veel reeksen **, zm/m
(page)
"N° 1/12 ""Landschappen en zichten"", reeks in volledige vellen van 40 met tussenpaneel, zm (Yv. €280)"
(page)
1981/2015 Prachtige volledige verzameling in 47 jaarboeken van de post, zm (Frankeerwaarde: 2.613 AUS $)
(page)
Verzameling met veel thematisch materiaal in insteekboek, zm
(page)
1880/1990 Verzameling in insteekboek, voornamelijk klassiek met postfrisse reeksen, zm/ntz
(page)
1969/2007 Quasi volledige verzameling in 4 albums Safe, prachtig + Alderney, zm (Yv. €3.310)
(page)
1992 Issues in maps, vf (Mi. €130)
(page)
Interesting collection in stockbook, including many classics, better minisheets, high values, also some China, vf/f/to be checked
(page)
1969/2007 Quasi volledige verzameling in 3 albums Safe, prachtig, zm (Yv. €3.428)
(page)
1969/1996 Verzameling in insteekboek, waarbij wat in blok van 4, zm (Yv. +€1.500)
(page)
"N° 42A ""1915 - 10c. rood en karmijn"" met opdruk ""Corps expéditionnaire Franco-Anglais CAMEROUN"", zeer zeldzame zegel, doch stempel en opdruk zonder waarborg, ntz (Yv. €24.500)"
(page)
1941 Verzameling in insteekboek, voornamelijk Duitse Bezetting, rest modern, incl. Isle of Man, tevens wat klassiek Engeland, zm/m/ntz
(page)
1969/1984 Guernsey, Jersey, Man, verzameling in album Davo, zm (Yv. €1.294)
(page)
1969/1984 Verzameling in 2 klembanden met wat extra's (velletjes), zm
(page)
100 verschillende blokken en grote hoeveelheid gestempelde zegels, zm (Zeer hoge cataloguswaarde)
(page)
Jersey, Guernsey, Man, samenstelling diverse curiositeiten in pergamijnzakjes in insteekboekje, zm
(page)
1973/2002 Verzameling in insteekboek, enkel volledige reeksen en blokken geteld, zm (Yv. €570)
(page)
1973/2007 Quasi volledige verzameling in 4 albums Safe, prachtig, zm (Yv. €3.329)
(page)
1973/1995 Verzameling in 3 albums Davo, zm (Yv. €1.040)
(page)
1962/1996 Mooie samenstelling 24 poststukken waarbij FDC's, zm
(page)
"1932/1950 Brief met enkelfrankering ""Strafport 10m stoomschip"" zeer zeldzaam (zegel beschadigd), aangetekende brief naar Zuid-Afrika en aangetekende brief FDC Airmail pictorials (zeldzaam), zm/m/ntz"
(page)
"N° 829 (S.G.) ""1983 vogel dusky flycatcher, 2 Rupees, ONGETAND"" (Blok van 15) UITERST ZELDZAAM, zm (vermeld in enkele catalogi)"
(page)
1985/1995 Samenstelling in insteekboek, w.o. blokken en reeksen, dubbels, zm (CWI Yv. €515)
(page)
"1951, ""3 M.A.L. op 1 1/2d."" en ""5 M.A.L. op 2 1/2d."" op luchtpost zichtkaart verstuurd uit Tripolitania 15/2/1952 naar Verviers/België met ""A.V. 2"" violet postmerk, zm "
(page)
"N° 28/41 ""Koningin Elizabeth II 1960"", zm (Yv. €140)"
(page)
"N° 42/54 ""Koningin Elizabeth II 1961"", zm (Yv. €130)"
(page)
1881 Samenstelling 1/2 op 6 pence en 1/2 op 1sh., w.o. S.G. n° 7 (2x), 8 (2x), 13, 14, zm/m/ntz (Totaal: 8 zegels)
(page)
Picture postcard written in Uvira/Belgian Congo, posted and franked in East-Africa and Uganda protectorates, sent from Fort Portal/Uganda, June 19th, 1909 (sender request via Kasindi, Entebbe, Mombasa) to Aywaille/Belgium, where it arrived August 14th, tr
(page)
Kenya & Uganda (Yv.) N° 2A en 10 op aangetekende brief van Naïrobi naar Wageningen (NL) 23/12/1933, zm
(page)
N° 1a/12a, 13A/15A en 16A/18 'Rialtar' (n° 14A met korte tand), zm/m (Yv. €445)
(page)
"N° 25/39 ""Saorstac"" (n° 37 met 1 korte tand), zm/m (Yv. €470)"
(page)
1922/1995 Verzameling in dik insteekboek met veel postfrisse reeksen, zm/ntz
(page)
1962/2009 Samenstelling zegels, blokken en boekjes in insteekboek, zm (Yv. €1.108)
(page)
"N° 4A ""3b giallo cromo"" op prachtig drukwerk ""Tariffa dalle Carni Da Macello"" van Bagnorea 19.9.1863 naar Montefiore enig gekend stuk met fotocertificaat SPC (2019), zm "
(page)
"N° 15 (Sassone) ""20c. Azzurro"" zonder gom, breed gerand met keurmerken Diena en G.H. Stolow, zm (Sassone €550)"
(page)
N° 25/32 (Yv.) De volledige serie dienstzegels, n° 28, 29 en 32 zijn gestempeld, overige * en (*) na te zien, zm/m/ntz (Yv. +/-€2.062)
(page)
"N° 283/94 ""1932 - Dante Alighieri"", volledige reeks, zm (Yv. €230)"
(page)
"N° 378/85 ""1936 - Bimillenario Oraziano"", volledige reeks, zm (Yv. €270)"
(page)
"N° 396/405 ""1937 - Augusteo"", volledige reeks, zm (Yv. €250)"
(page)
"N° 516/29 ""1948 - Risorgimento"", volledige reeks perfect ** met * op bladboord met randinscriptie, zm (Yv. €508)"
(page)
"N° 537 ""1949 - Il Vascello""in horizontaal paar, zm (Yv. €640)"
(page)
"N° 537 ""100l. - il Vascello"", zm (Yv. €320)"
(page)
"N° 537 ""1949 - Il Vascello"", zegel perfect postfris met * op bladboord (met randinscriptie), zm (Yv. €320)"
(page)
"N° 539/41 ""1949 - Propaganda reconstruzione Europa"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €480)"
(page)
"N° 549/50 ""1949 - Volta"", volledige reeks in blok van 4 met hoekbladboord, zm (Yv. €480)"
(page)
"N° 556/57 ""1950 - UNESCO"", volledige reeks in blok van 4 met bladboord, zm (Yv. €400)"
(page)
"N° 567/69 ""Tabak - 1950"", volledige reeks in blok van 4 met hoekbladboord, zm (Yv. €400)"
(page)
"N° 595/96 ""1951 - Milan - Manifestazioni"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €520)"
(page)
"LP 129/30 ""St. Caterina"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €720)"
(page)
"T26 ""Vittorio Emanuele II 20c. azzurro"" in paar op brief van Palermo 11.9.1873, Franse stempel ""2240 Marseille"", 15.9.1873 naar Toulouse, zeer zeldzaam (scheurtje rechts) met fotocertificaat G. Bottachi (2009), zm/m."
(page)
1875 Zeer interessante brief van Hotel Feder Turijn naar Frankrijk met lakzegel,gefrankeerd met Victor Emmanuel II 40c roze, zm
(page)
1858/1998 Italië, Italiaanse gebieden, samenstelling van 250 poststukken (PWST, brieven en FDC's), waarbij Oude Staten, luchtpostbrieven, getaxeerde brieven, PWST ongebruikt en gebruikt, zm/m/ntz
(page)
1850/1922 Zeer mooie verzameling op Yvertbladen, voornamelijk staten met veel goede zegels, Napoli, Sicilië, kerkenstaat, Parma, Sardegna, Toscane, vnl. 1862 volledig tot en met 1921, dus inclusief Yv. n° 37 gest. en Garibaldi gest., alleen Trieste 1922 o
(page)
1852/2000 Verzameling in Lindner ringband album en Victoria album, w.o. veel volledige reeksen en betere zegels in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (CWI tot 1970, +/-€2.900)
(page)
1852/1950, Verzameling van staten op albumbladen en Italië in insteekboek met betere zegels, zm/m/ntz
(page)
1852/2000 Verzameling in insteekboek, voornamelijk staten met o.a. Garibaldi, Yv. n° 118/19, 537, voetbalblokken gest., tevens San Marino, oudere zegels, zm/m/ntz
(page)
"1861/1936 Voorraad in 3 insteekboeken met diverse betere zegels en ""Back of the book"" met LP, expresse, pneumatica, etc. + insteekboek San Marino periode 1929/1960, m/ntz "
(page)
"1862/1996 Zeer volledige verzameling in ""album de timbres-poste"" w.o. veel volledige reeksen en betere zegels, 117/20 *, 140/42 *, in gemengde kwaliteit, veel goede reeksen * met roest, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde)"
(page)
1863/1981 Verzameling in klemband met o.a. klassiek ongestempeld, veel volledige reeksen, LP, expresse, etc., zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde)
(page)
1863/1961 Verzameling op oude bladen, waarbij betere reeksen, LP, iets Vaticaan, zm/m/ntz
(page)
1863/2010 Verzameling in 2 insteekboeken, overwegend gest., zm/m/ntz
(page)
1928/2015 Verzameling in 2 Yvert & Tellier albums w.o. veel volledige reeksen **, blokken, boekjes en betere zegels, merendeel **, zm/m/ntz (Yv. +€1.000 *, +€7.760 ** + frankeerwaarde: €925,11)
(page)
1982/1983 Kleine samenstelling van 6 blokken, zm
(page)
1985/2017 Verzameling op Yvert & Tellier bladen w.o. veel volledige reeksen en blokken, zm (Frankeerwaarde: €168,61)
(page)
1997/2004 Verzameling in Davo-album, w.o. veel volledige reeksen en blokken, zm (Frankeerwaarde: €259,87 + cataloguswaarde: €230)
(page)
Samenstelling met alle periodes w.o. ook Staten, Levant en andere, in 4 albums + 4 insteekboeken, interessant om uit te zoeken, zm/m/ntz
(page)
Samenstelling diverse uitgiften oudere periode in bundels, zm/m/ntz
(page)
"Fiume, 1/21 ""Opdruk 1919"" zonder waarborg, ntz "
(page)
"Egeo, LP 14/20 ""Isole Italiana Dell 'Egeo"", opdruk op Italiaanse luchtpost zegels, zm (Yv. €260)"
(page)
1938/1941 Africa Orientale, 5 uitgiften, zm (Sassone €670)
(page)
"BL 5a ""200l. blauw"" in blok van 6 ongetand op FDC verstuurd uit San Marino 2/4/951 naar New York/USA 9/4/1951, zeldzaam, zm/m"
(page)
1877/1984 Verzameling in klemband, waarbij beter materiaal, kleurnuances, reeksen, LP, Expres, TX, zm/m/ntz
(page)
1877/1903 Bijna volledige verzameling op Yvertbladen n° 3A, 20, 31, 44 en TX 7 ontbreken, zm
(page)
1877/1990 Verzameling in insteekboek met veel reeksen, zm/ntz
(page)
"N° 56 ""2,75l. lila en zwart"" in horizontaal paar met bladboord, zm (Yv. €400)"
(page)
"N° 56 ""2,75l. lila en zwart"" in verticaal paar, zm (Yv. €400)"
(page)
"N° 60/65 ""1929 - provisori"", volledige reeks, met certificaat, zm (Yv. €1.400)"
(page)
"N° 70 ""80c. congres Roma - 1934"" in blok van 10, zm (Yv. €2.000)"
(page)
"N° 72/79 ""1936 - Stampa cattolica"", volledige reeks, zm (Yv. €450)"
(page)
"N° 85A/G ""1939 - Sede vacante"", volledige reeks in blok van 4 met bladboord, zm (Yv. €980)"
(page)
"LP 20 ""300l lila - Gratianus"" met zwarte opdruk ""SAGGIO"", gekeurd Diena, zm "
(page)
"EX 1/2 ""PIE XI - Expresso"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €600)"
(page)
Kerkenstaat met betere zegels, voornamelijk 1929, zm/m/ntz
(page)
1867/1978 Verzameling in Leuchtturm klemband album w.o. veel volledige reeksen **/*, zm/m/ntz
(page)
1929/2017 Zeer volledige verzameling in 2 Yvert & Tellier albums, ook luchtpost, blokken, express, veel volledige reeksen, mz/m/ntz (Yv. €75 *, €8.700 **)
(page)
1929/2019 Verzameling in insteekboek w.o. betere reeksen, LP, expres, taxe, slechts enkele zegels gest./*, zm/m/ntz (Yv. €6.979)
(page)
1929/1980 Goed gevulde verzameling in Davo album met betere reeksen voor 1960, incl. expres, pakketpost, LP, etc., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1929/2006 Verzameling in 3 insteekboeken w.o. 26/38 **, 66/71 **, BL gest., overwegend **, zm/m
(page)
1929/2000 Verzameling in 2 Davo LX, goed gevuld met veel volledige jaargangen postfris, zm
(page)
1929/2002 Voornamelijk postfrisse verzameling in 3 albums met veel reeksen, zm/m
(page)
1929/1975 Voorraad in insteekboek w.o. veel volledige reeksen ook klassieke zegels (ntz), zm/m/ntz
(page)
1933/1999 Verzameling in insteekboek, waarbij volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz
(page)
1965/1985 Enorme voorraad in 3 stockboeken, los en veldelen, grote hoeveelheid, daarbij, ook zelfde periode San Marino, zm/m
(page)
Negen mooie FDC enveloppen uit het jaar 1978, zm
(page)
Verzameling vanaf begin tot 1979 (niet volledig) + BL en LP op albumbladen en insteekobek, bijna uitsluitend postfris, zm/m/ntz
(page)
Verzameling en voorraadboekje o.a. 1929 met heel wat postfris, zm/m/ntz
(page)
"LP 16B ""Tuberculose"", zeer mooi blok van 4 met ""omgekeerde opdruk"", zeldzaam, zm (Niet vermeld in Yv.)"
(page)
1866/2000 Twee insteekboeken met enorm uitgebreide verzameling Joegoslavië **/*/gest., Triëste, oude staten voor de vereniging, wat modern Kroatië, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde)
(page)
1950/2001 Zeer mooie verzameling in 5 albums Safe, overwegend volledige reeksen met mooi thema, weldadigheid, TX, LP, zm
(page)
1960/1985, Voorraad reeksen en blokken, in 3 insteekboeken, zm/m
(page)
Samenstelling 96 poststukken moderne periode + 21 poststukken Slovenië, zm (Totaal: 117 stuks)
(page)
Prachtige samenstelling studie en specialiteit, Mi. n° 1899F (blok van 4), 1720IF (vel van 9), 1700KbF (vel van 9), 1584 (F) (vel van 9), 1523F (vel van 9) en 1359KbF (vel van 9), alles met certificaat, zm
(page)
Samenstelling variëteiten, accordeonplooi (5 ex.), misperforatie (3 ex.), onvolledige opdruk, zm
(page)
Speciale Rode Kruisuitgifte in blok van 4
(page)
Weldadigheid n° 2, 8 verschillende proefdrukken, alle in blok van 4, zm
(page)
N° 21 (Mi.), Drie brieven uit Russisch Levant in Jeruzalem met bestemming New York/USA omstreeks 1910, zm/m
(page)
1865/1919 Verzameling op oude albumbladen met diverse kantoren, Odessa, tevens Poolse Levant, zm/m/ntz
(page)
Samenstelling 9 poststukken 1886/1907 verstuurd vanuit Trébizonde, Beirut, Smyrna, Constantinopel + enkele zegels, zm/m
(page)
1858/2007 Startverzameling in 3 insteekboeken, w.o. veel volledige reeksen, TX, blokken, zm/m/ntz (CWI Yv. +/-€4.000)
(page)
1858/1947 Verzameling in 2 KaBe albums w.o. enkele volledige reeksen en beter materiaal, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
(page)
1862/1999 Verzameling in 5 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen, merendeel gest., zm/m/ntz
(page)
1862/1995 Verzameling in 2 insteekboeken, zeer veel zegels, zm/m/ntz
(page)
1865 Goed gevulde verzameling in insteekboek met groot aantal reeksen w.o. ongetand, zm
(page)
1872/1990 Uitgebreide verzameling in 5 insteekboeken, inclusief blokken, LP, enkele betere oudere reeksen, veel thema, zm/m/ntz
(page)