Worldwide continued...
Variëteiten continued...
1921 |
1938/1944 Samenstelling variëteiten op 12 kaarten, vooral volgens Varibel, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1922 |
"BL 18, BL 18A, BL 31 ""Orval en Zuidpool"", diverse variëteiten volgens Varibel, zm " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1923 |
1946/1953 Oostende-Dover, Elisabeth en Josephine-Charlotte, 7 variëteiten volgens Varibel op OBP op 6 kaarten, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1924 |
1946/1948 Samenstelling variëteiten op 12 kaarten, vooral volgens Varibel, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1925 |
1948/1951 Samenstelling variëteiten op 11 kaarten, vooral volgens Varibel, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1926 |
Elström en Velghe, samenstelling honderden variëteiten en curiositeiten in insteekboek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
MINISTERVELLEN
1927 |
Imperf. |
1951, Luchtpost PA 25, 26/27 en 28/29, prachtig, zm (OBP €227,50) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1928 |
Imperf. |
"1954 N° 955/60 ""De blinde en de lamme"", zm (OBP €240)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1929 |
Imperf. |
"1957 N° 1026A/27A ""Cijfer op heraldieke leeuw"", ""2c."", ""3c., ""15c."", ""50c."", ""1fr."", vijf waarden + S 52, zm (OBP €230)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1930 |
Imperf. |
"1960 N° 1139/46 ""Onafhankelijkheid van Congo"", prachtig, zm (OBP €320)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1931 |
Imperf. |
"1963 N° 1272/77 ""Rubens"", prachtig, zm (OBP €190)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1932 |
Imperf. |
1963/1965 N° 1259, 1269/70, 1300/02, 1315/17, prachtig, zm (OBP €335) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1933 |
Imperf. |
"1964 N° 1307/12 ""Belgische schilders"", prachtig, zm (OBP €170)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1934 |
Imperf. |
"1965 N° 1354/58 ""Grote Markt te Brussel"", prachtig, zm (OBP €155)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1935 |
Imperf. |
"1965 N° 1344/48 ""Zoo Antwerpen II"", prachtig, zm (OBP €280)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1936 |
Imperf. |
1966 TX 66/72 Volledige set van 7, zm (OBP €260) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1937 |
Imperf. |
Jaar 1966 volledig, inclusief 3 blokken, prachtig, zm (OBP €1.751) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1938 |
Imperf. |
1967 Volledig jaar inclusief blokken en militaire zegel, prachtig, zm (OBP €1.447) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1939 |
Imperf. |
1968 Volledig jaar (zonder 1443), prachtig, zm (OBP €€1.370) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
1940 |
Imperf. |
1969 Volledig jaar, inclusief blokken, prachtig, zm (OBP €1.642,50) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |