Worldwide continued...

BOUDEWIJN BRIL continued...
1861 nh image1953/1966 Grote voorraad postfrisse zegels met vele honderden zegels in dik insteekalbum w.o. 1069A (8x), 1072 (7x), 1073 (2x), veldelen, plaatnrs., enkele variëteiten, enz., zeer mooi lot van specialist, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Uitgifte 1950 - Leopold II Open kraag en Poortman
1862 image"N° 832 ""1,75fr. Leopold open kraag"" op honderden briefvoorzijden met handstempels, zm/m" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Uitgiften vanaf 1950......
1863 Imperf. imageType N° 823 'Genootschap met Gr Brittannië' Proef van de goedgekeurde voltooide matrijs met waardecijfer, in diepdruk, in met donkergrijs op wit papier, met droogstempel en handtekening, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1864 MK imageN° 838/40 'Sanatoria' op maximumkaarten, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1865 MK imageN° 842/44 'Unesco' op maximumkaarten, zm (OBP €45) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1866 nh image"N° 867-V2 'Koningin Elisabeth' (OBP) Zegel met variëteit ""punt onder 8"", zm (OBP €100)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1867 nh image"N° 867-V14 'Koningin Elisabeth' (Varibel) met ""vlekje op schouder en verticale lijnen op 8fr."", zm (OBP ++€42,50)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1868 MK imageN° 872/75 'Antiteringzegels' op maximumkaarten, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1869 nh image"N° 898/99 ""Tweeluiken"", zm (OBP €320)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1870 nh image"N° 914A/B ""Verpleegster"", zm (OBP €320)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1871 nh image"N° 914A/B ""Postzegelboekjes met 8 zegels van Princes Joséphine-Charlotte ten voordele van het rampenfonds van het Belgisch Rode Kruis"", voorrang Frans en Nederlands, zm (OBP €320)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1872 image"N° 938/40 ""Monument Albert"" met mooie centrale stempels, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1873 nh image"N° 939-V1 Variëteit ""barst in brug"", samenhangend met type zegel en bladboord, zm (OBP €133)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1874 nh image"N° 941/42 ""Cijfer op heraldieke leeuw, preo"" in 3 panelen van 100, met randinscripties, zm (OBP €900)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1875 nh image"N° 944-V ""Breendonk II 4fr."" met ""donkere stip boven wachttoren"", zm (OBP €95)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1876 Imperf. image"Type n° 984 ""Lentevreugde 4fr. + 2fr."" proef van de matrijs in het grijs in klein velletje met handtekening van de graveur L. Janssens, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1877 nh image"N° 1005/7 ""1956 - Leopold III - open kraag"", volledige reeks tanding 11,5, zm (OBP €280)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1878 nh image"N° 1368b ""Heraldieke leeuw 25c. lichtgroen"", zm (OBP €275)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1879 nh image"N° 1368b ""Heraldieke leeuw 25c. lichtgroen"", zm (OBP €275)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1880 nh image"N° 1368b ""Heraldieke leeuw 25c. lichtgroen"" in blok van 4, prachtig, zm (OBP €1.100)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM