Worldwide continued...

Uitgifte 1937 continued...
1801 nh image"BL 7 + BL 7-V1 ""Muziekstichting"", zm (OBP €285)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1802 nh image"BL 7 ""Muziekstichting"", zm (OBP €130)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Uitgifte 1938
1803 nh image"F 477 ""5fr. + 5fr. groen - Basiliek Koekelberg"" in velletjes van 10 zegels, prachtig en zeldzaam, zm (OBP €800)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1804 Imperf. image"N° 484/87 ""Tentoonstelling Luik"", ongetand met bladboord en specimen, zm (OBP €80)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Uitgifte 1939
1805 nh image"N° 582B ""Rode Kruis"", zm (OBP €160)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1806 nh image"N° 582B-V2 (Varibel) Opdruk 1941 met variëteit ""kleurvlek onderaan grote 5"", zm (OBP ++€160)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1807 nh image"N° 582B-V10 (Varibel n° 503) met variëteit ""kleurstreepje onderaan 2 is 9 van 1939"", zm (OBP ++€160)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1808 nh image"N° 582BA ""5fr. + 5fr."" met rode opdruk zonder kaart, zm (OBP €125)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1809 nh image"N° 582B-V9 (Varibel) met variëteit ""bevuild deken en hoofdkussen), zm (OBP ++€160)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
W.O.II Documenten en Brieven
1810 c image"1939 Brief in militair portvrijdom met vierregelige herkomststempel: ""CHEF DU SERVICE DES POSTES – A L’ARMEE – DIENSTOVERSTE BIJ DE - LEGERPOSTERIJEN"" en tweetalige stempel van de Legerposterijen op 21.XI.1939 (2e mobilisatie), beide stempels in blauwe (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1811 c image"1940 Mooie krijgsgevangenebrief in portvrijdom Mechelen 11.IX.1940 naar ""OFLAG IXB"" met kampencensuur en rode stempel ""ECRIRE LISIBLEMENT - AFIN - D'ÉVITER LES RETARDEMENTS"", zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1812 c image1940 W.O. II, studielot met attesten, brieven (taal niet aangeduid, niet toegelaten, etc.), censuur, etc., totaal van 14 mooie documenten, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1813 c image1940 N° 480 op brief Gent-Gand 10 mei 1940 (Eerste dag W.O. II), zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1814 c image"1940 Uberöller brief uit Luxemburg op 9 mei 1940 naar Woluwe-Saint-Lambert met stempel op drie lijnen ""RETOUR - ZURÜCK - Service Interrompu - Keine Beförderunggelegenheit"", bijfrankering met n° 480 in Brussel op 1.8.1940 en verzonden, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1815 c image"1941 N° 428 en 480 op mooie brief Mechelen 10.09.1941 naar Frankrijk met tweetalige ingekaderde stempel in violetkleurige inkt ""RETOUR À L'ENVOYEUR - SERVICE ENCORE NON REPRIS - TERUG NAAR AFZENDER - DIENST NOG NIET HERSTELD"", zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1816 c image1944 Drie foto’s van de bevrijdingsoptocht door de Britse troepen in een feestelijk bevlagd Brussel in september 1944, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1817 c image"1944 N° 429 (Poortman) op brief Roeselare 27.7.44 naar Vucht (Interneringskamp - Nederland), lijnstempel ZURÜCK en controlecensuur ""A.C."", detail bij het lot, zeldzaam, m " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1818 c image"1945 Samenstelling van 3 ""O.A.T."" luchtpostbrieven verstuurd naar Buenos Aires/Argentinië, w.o. 2 met Belgische censuur op computerbladen met beschrijving, zm/m" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1819 c image2 brieven met N° 480 en noodstempels W.O. II van Perwez en Lasne-Saint-Lambert, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
1820 c image"Zes diverse brieven uit de lente en zomer van 1940 (""France-Duitsland"" en België), zm/m" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM