Worldwide continued...
4001 |
"N° 18/20 ""Nieuwjaar (5710) - 1949"", volledige reeks met full tab en met hoekbladboord, zm (Yv. €1.400)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4002 |
"N° 22/25 ""Monnaies"", tête-bêche sans pont, zm (Yv. €125)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4003 |
"N° 22/25 ""Monnaies"", tête-bêche avec pont, zm (Yv. €125)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4004 |
"N° 231d ""Anti honger"" in volledig velletje, prachtig, zm (Yv. €1.100)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4005 |
FDC |
1951/1987 Samenstelling +/-350 FDC's, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
MIDDEN OOSTEN - Israël - Samenstelling / Verzameling
4006 |
//0 |
1922/2000 Uitgebreide voorraad in 5 albums, inclusief boekjes, LP, JNF, etc., interessant voor doorverkoop, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4007 |
/0 |
1948/1994 Verzameling in 4 albums Davo, overwegend full tab w.o. 1/9 ** (zonder tab), 10/14 ** FT (4 zegels met plooi in tab), 15 ** FT, 29/30 ** FT, 34 ** FT, 35 ** FT, Menora ** FT, Menora gest. met korte tab, LP, velletjes w.o. Honger,
BL 1 **, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4008 |
1948/1980 Postfrisse voorraad in 6 mappen, voornamelijk veldelen en volledige vellen, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4009 |
1960/1979 Samenstelling quasi compleet in Leuchtturm album, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4010 |
/FDC |
1965/1980 Samenstelling in vellen w.o. 382f. + Af. in album KaBe, zm (Yv. €982) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
MIDDEN OOSTEN - Duits LEVANT
4011 |
PWS |
"1903 Prachtige postkaart ""SMYRNA 03"" met Germania postzegel van ""10c."" met opdruk ""20 para"", aankomst Bruxelles Arrivée 15 sept 03, zm "
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4012 |
PWS |
"Prachtige postkaart ""Constantinople Deutsche Post 01"" met Germania postzegel van ""10 pf."" met opdruk ""20 para"" naar Magdeburg, zm "
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
MIDDEN OOSTEN - LIBIË
4014 |
Insteekboek vol thematisch materiaal 1979/1985, zm (Flinke cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
MIDDEN OOSTEN - Yemen
4015 |
/0 |
Groot aantal zegels en blokken in insteekboek, vrijwel alles thema, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
CHINA - Stamps/sets
4016 |
"N° 2I ""3cds. brown red - large dragon thin paper"", used with Chinkiang customs cancel (21/1/1880), vf (Mi. €280)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4017 |
"N° 2I (Mi.) ""1878 3ca. red"", almost very fine (some insignificant creasing), f (Mi.€280) zie foto kaft" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4018 |
"N° 3III ""5cds. lemon yellow - large dragon"", thick paper with clean cut perforations, used with seal cancel in blue, short perforation on top, f (Mi. €450)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4019 |
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4020 |
"N° 24II ""10c. on 12c. - Empress Dowager surcharged"", LH, vf/f (Mi. €600)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |