Worldwide continued...
21 |
Imperf. |
Foto's op visitekaart formaat (189 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
22 |
Imperf. |
Familiefoto's en reisfoto's, enz. (Honderden stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
23 |
Imperf. |
Religie, w.o. Oberammergau 1910 (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
24 |
Imperf. |
Reisfoto's (oude), visitekaart formaat, familiefoto's, enz. (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
25 |
Imperf. |
Personen, postkaart formaat (+/-1000 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
26 |
Imperf. |
Diverse oude foto's, vanaf ca. 1900 tot 1950, school-, reis- en familiefoto's, militairen, enz., mooi lot (Honderden stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
27 |
Imperf. |
Diversen, w.o. enkele abonnementen wereldtentoonstelling 1894 in oud beschadigd album (110 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
28 |
Imperf. |
Diverse, foto's in bananendoos (vele honderden) te identificeren, enkele familiefoto's (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
29 |
Imperf. |
Diversen, Postkaart en kleinere familiefoto's, melkboerinnetjes en dergelijke (18 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
30 |
Imperf. |
Mannen, portretten (80 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
BELGIË - Diverse plaatsen
31 |
ZK |
Van A-Z, zowel Waals als Vlaams-Brabant, met heel veel topkaarten (466 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
32 |
ZK |
Kerken en stations (+/-600 stuks), doos carnets en snapshots + doos buitenland + doos chromo's (Totaal: +/-1000 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
33 |
Imperf. |
"Koningshuis België, foto van Leopold I door ""Ghemar frères, photographes du Roi, Bruxelles"", 6 x 10,50cm" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
34 |
ZK |
Koningshuis België, Leopold II op de plage (strand), intrede in Brussel in 1918 (W.O. I), etc. (3 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
35 |
ZK |
Vlaanderen, w.o. mooi zicht Gent en Brussel (6 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
36 |
ZK |
Herdenking 75 jaar België (155 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
37 |
ZK |
Diverse plaatsen in oud album, vele betere (504 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
38 |
ZK |
Alle klein formaat (+/-1000 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
39 |
ZK |
Alle oudere, w.o. enkele ZK-boekjes met vele betere (+/-2000 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
40 |
ZK |
Alle oudere (1000 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |