Worldwide continued...
SCANDINAVIË Noorwegen
3722 |
"N° 1-V6 ""4s. blauw"" met variëteit ""Cracked plate"", zegel D16 van de plaat, zegel is breed gerand en lichte centrale 11 balkenstempel, pracht ex., zm (Facet: 16.000kr. / +/-€1.600)- zie foto kaft" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3723 |
"N° 1-V2 ""4s. blauw"" met variëteit ""rechtsboven beschadigd ornament"", zegel A30 van de plaat, zegel is breed gerand en zeer mooi gestempeld met 12-balkenstempel, prachtig exemplaar, zm (Facet: 1.800kr. / +/-€180)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3724 |
"N° 1 ""4s. blauw"", breed gerand en zeer mooie centrale 11-balken stempel, prachtig exemplaar, zm (Yv. €150)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3725 |
"N° 1 ""4s. blauw"", zeer goed gerand en mooie centrale nummer stempel, zm (Yv. €150)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3726 |
"N° 1 ""4s. blauw"", zeer goed gerand en met zeer mooie 12-balkenstempel, zm (Yv. €150)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3727 |
"N° 1 ""4s. blauw"", prachtstempel ""BERGEN"", breed gerand, zm (Yv. €150)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3728 |
"N° 1 ""4s. blauw"", prachtig gestempeld, zm (Yv. €150)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3729 |
"N° 52 ""20 ore ultramarijn"" met Engelse nummerstempel 545 van Newcastle en type, zeldzaam, zm " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3730 |
/0 |
1859/1995 Samenstelling met dubbels in insteekboek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3731 |
//0 |
1943/1973 Verzameling in KaBe album, deels dubbel verzameld, ongestempeld en gestempeld incl. dienst, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
SCANDINAVIË Zweden
3732 |
"N° 86 ""5kr. blauw - postkantoor Stockholm"", zm (Yv. €300)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3733 |
1855/1969 Verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen en paren, verschillende tandingen, ook TX en dienst, ook enkele dubbels, zm/m/ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3734 |
1855/1999 Goed gevulde verzameling in Davo album incl. dienst, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3735 |
1884/1918 Samenstelling, 7 brieven, PWST, waardeformulier, interessante stempels en bijfrankeringen, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3736 |
1969/2018 Verzameling waarbij reeksen, boekjes, dubbels in 2 insteekboeken, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3737 |
MK |
1981/2000 Verzameling 115 MK, waarbij mooi thema, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3738 |
//0 |
Diversen in album en in insteekboeken w.o. boekjes ** en gest., zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |