Worldwide continued...
NEDERLAND - Diverse stempels
3521 |
0/ZK |
Samenstelling diverse stempels w.o. enkele schaarsere, tevens 2 langstempels Indië en een zichtkaart, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3522 |
Kleine samenstelling, naamstempels w.o. op strafport n° 2, Westdorpe, Jutphaas, Stiens, e.a., zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3523 |
Verzameling naamstempels (langstempels) in insteekboek met ca. 900 zegels, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3524 |
Verzameling haltestempels in insteekboek (ca. 250 stuks), ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3525 |
Samenstelling van enkele honderden puntstempels in insteekboek v.a. Rijkswapen, zeer gemengde kwaliteit, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3526 |
18 poststukken met stationsstempels, voornamelijk Bontkraag w.o. De Bildt, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
NEDERLAND - Telegram, Brandkast, Internerings, Postpakket, verreken en postbewijszegels
3527 |
"BK 1/7 ""Brandkastzegels"", n° 1 en 7 met iets bruine gom, zm/m (NVPH €845)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3528 |
"TG 4 ""12 1/2c."", mooi gecentreerd, zm (NVPH €200)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3529 |
"TG 12 ""2 gulden"", telegramzegel, zm (NVPH €550)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3530 |
"TG 12 ""2 gulden"", zeer mooie zegel, zm (NVPH €550)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3531 |
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
NEDERLAND - Verzamelingen/Samenstellingen
3532 |
//0 |
1852/2000 Volledige verzameling, dus met alle goede nummers, n° 101 met schaars stempel, maar helaas iets dun, aanvankelijk vooral gestempeld, later meest postfris w.o. 346/49 (certificaat), En Face **, Legioenblok 403B met plaatfout,
zm/ntz (Enorme catal (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3533 |
//0 |
1852/1968 Zeer uitgebreide voorraad in dik insteekboek met enorm aantal betere zegels w.o. in aantallen, kwaliteit iets wisselend, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3534 |
//0 |
1852/1985 Zeer goed gevulde verzameling in Davo album met o.a. n° 1/27, 104/105, 130/131, tentoonstelling **, LP zonder n° 12, roltanding diverse kinderreeksen, strafport met De Ruyter *, dienst, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3535 |
//0 |
1852 Verzameling in insteekboek met betere zegels en reeksen, kwaliteit na te zien, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3536 |
/0 |
1852/1970 Verzameling in Schaubek met o.a. n° 1/6, 11, 95/100, Olympiade, veel reeksen gelegenheid, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3537 |
/0 |
1867/1998 Samenstelling in 3 insteekboeken w.o. reeksen en gebieden, overwegend gest., met dubbels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3538 |
//0 |
1869/1961 Restant van voorraad in ringband, na te zien op plaatfouten?, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3539 |
Uitgifte 1872, zeer mooie samenstelling, tandingen, stempels, variëteiten, gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3540 |
//0 |
1920/1970 Verzameling met o.a. voor oorlog gebruikt, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |