Worldwide continued...

HONGARIJE continued...
3341 c imageHonderden waarbij heel wat thema en blokken op FDC, LP, express, aangetekend, enz., jaren '60 tot begin jaren 2000, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
IERLAND
3342 nh/og/0 image1925/1976 Verzameling in dik insteekboek w.o. veel postfris, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3343 nh image1977/1991 Verzameling jaarsets in stockboek, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
ITALIË - Oude staten Kerkelijke Staten
3344 c image"N° 4A ""3b giallo cromo"" op prachtig drukwerk ""Tariffa dalle Carni Da Macello"" van Bagnorea 19.9.1863 naar Montefiore enig gekend stuk met fotocertificaat SPC (2019), zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3345 image"N° 10 ""1852 - 50baj. blauw"", schaars miniem plooitje, m (Cat. € 1.500) " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3346 image"N° 11 (Yv.) ""1852 - Scudo 1 bruinrood"", lichte hoekplooi, verder mooie zegel, m (Yv. €2.250)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3347 c image"1865 Zeer mooie vouwbrief met ""2baj. grijsgroen"", zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
ITALIË - Oude staten Parma
3348 ng image"N° 15 (Sassone) ""20c. Azzurro"" zonder gom, breed gerand met keurmerken Diena en G.H. Stolow, zm (Sassone €550)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
ITALIË - Reeksen/Losse zegels
3349 og image"N° 117/20 ""1922 Congres Trieste"", laagste waarde min., getinte gom, schaarse reeks, zm/m (Yv. €900)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3350 og image"N° 196 ""Franciscus van Assisi"", tanding 13,5 (getekend Dienna), zm (Sassone €600)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3351 nh image"N° 537 ""100l. bruin - centenaire"", zm (Yv. €320)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3352 nh image"N° 549/50 ""1949 - Volta"", volledige reeks in blok van 4 met hoekbladboord, zm (Yv. €480)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3353 nh image"N° 602/603 ""Monte Cassino - 1951"", volledige reeks in blok van 4 met bladboord, zm (Yv. €440)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3354 nh image"LP 129/30 ""St. Caterina"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €720)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3355 nh/og/0 image"1862/1982 Verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen, ook ""back of the book"" en Triest, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3356 imageDiverse periodes, kleine bundels samenstelling w.o. Italië en enkele Italiaanse gebieden, Libië, Ethiopië, Eritrea, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
ITALIË - Brieven en/of poststukken
3357 c image1871 Brief met rode quaranta cent en puntstempel 13 uit Genova 13 augustus 1971 met firmastempel Schiaffino x C. en zwarte cursieve stempel H.M., zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3358 c image"1873, T26 ""Vittorio Emanuele II 20c. azzurro"" in paar op brief van Palermo 11.9.1873, Franse stempel ""2240 Marseille"", 15.9.1873 naar Toulouse, zeer zeldzaam (scheurtje rechts) met fotocertificaat G. Bottachi (2009), zm/m." (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3359 c image1875 Zeer interessante brief van Hotel Feder Turijn naar Frankrijk met lakzegel,gefrankeerd met Victor Emmanuel II 40c roze, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
ITALIË - Verzameling en/of samenstelling
3360 nh/og/0 image"1862/2009 Verzameling in 6 insteekboeken, voornamelijk gest., inclusief ""Back of the book"", Fiume, gebieden, zm/m/ntz" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM