Worldwide continued...

DOZEN Zegels continued...
2701 nh image13 insteekboeken overwegend postfris, waarbij betere reeksen en een beetje faciaal BF, leuk uitzoeklot, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2702 nh/og/0 imageVellen en veldelen Congo, Zaïre en België, verzameling Pellens, verzameling in klemband, bundels, zm/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2703 MIX imageDiverse periodes, samenstelling op albumbladen, mappen, doosje, insteekkaartjes, w.o. volledige reeksen, blokken, vellen, mooie afstempelingen, enz., zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2704 MIX imageGevarieerd interessant lot met stempelmateriaal betere reeksen en een beetje buitenland, de moeite om te bekijken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2705 nh/og/0 imageOok gebieden, enorme hoeveelheid in clubboekjes, los, veldelen Congo, etc., stempels, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2706 MIX imageDiversen w.o. veldelen **, vellen Burundi w.o. dieren, zm/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2707 nh/og/0 imageSamenstelling diverse periodes en uitgiften, w.o. SP, TX, KP, TG, reisgoed, dagblad, iets Frankrijk, wat literatuur, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2708 nh/og/0 imageSamenstelling diverse uitgiften en periodes in 4 boeken, doos, omslagen, zegels, zegels op fragment, PWST, BK + iets Vaticaan, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2709 nh/og/0 imageSamenstelling, alle periodes, waarbij betere waarden en stempels op insteekkaarten, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2710 nh/og/0 imageAlbumbladen met veel reeksen, los materiaal tevens Belgische gebieden, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2711 nh/og/0 imageOok gebieden, doos vol engros etc., w.o. spoorweg, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2712 MIX imageOok gebieden, diversen w.o. grote map facturen met fiscale zegels, zegels in zakjes op nummer gesorteerd, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2713 nh/og/0 imageDiversen op bladen in zakjes, etc., w.o. VN, Griekenland, enorme hoeveelheid, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2714 nh/og/0 imageOok gebieden, enorm aantal zegels, etc., tevens wat kolonies, bijzondere uitgiften, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2715 nh/og/0 imageSamenstelling variëteiten op kaartjes beschreven, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2716 imageMassa zegels in kistjes in clubboekjes, etc., ook wat gebieden, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2717 nh/0 imageMassa zegels los en op bladen, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2718 nh/og/0 imageOngeordende samenstelling van variëteiten, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2719 FDC image"Samenstelling honderden omslagen ""FDC Phila Gent"" in 2 dozen, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
2720 imageGrote hoeveelheid bundels, stempels, klassiek, zegels op bladen, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM