DOZEN Zegels continued...
2701 |
13 insteekboeken overwegend postfris, waarbij betere reeksen en een beetje faciaal BF, leuk uitzoeklot, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2702 |
//0 |
Vellen en veldelen Congo, Zaïre en België, verzameling Pellens, verzameling in klemband, bundels, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2703 |
MIX |
Diverse periodes, samenstelling op albumbladen, mappen, doosje, insteekkaartjes, w.o. volledige reeksen, blokken, vellen, mooie afstempelingen, enz., zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2704 |
MIX |
Gevarieerd interessant lot met stempelmateriaal betere reeksen en een beetje buitenland, de moeite om te bekijken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2705 |
//0 |
Ook gebieden, enorme hoeveelheid in clubboekjes, los, veldelen Congo, etc., stempels, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2706 |
MIX |
Diversen w.o. veldelen **, vellen Burundi w.o. dieren, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2707 |
//0 |
Samenstelling diverse periodes en uitgiften, w.o. SP, TX, KP, TG, reisgoed, dagblad, iets Frankrijk, wat literatuur, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2708 |
//0 |
Samenstelling diverse uitgiften en periodes in 4 boeken, doos, omslagen, zegels, zegels op fragment, PWST, BK + iets Vaticaan, zm/m/ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2709 |
//0 |
Samenstelling, alle periodes, waarbij betere waarden en stempels op insteekkaarten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2710 |
//0 |
Albumbladen met veel reeksen, los materiaal tevens Belgische gebieden, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2711 |
//0 |
Ook gebieden, doos vol engros etc., w.o. spoorweg, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2712 |
MIX |
Ook gebieden, diversen w.o. grote map facturen met fiscale zegels, zegels in zakjes op nummer gesorteerd, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2713 |
//0 |
Diversen op bladen in zakjes, etc., w.o. VN, Griekenland, enorme hoeveelheid, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2714 |
//0 |
Ook gebieden, enorm aantal zegels, etc., tevens wat kolonies, bijzondere uitgiften, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2715 |
//0 |
Samenstelling variëteiten op kaartjes beschreven, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2716 |
Massa zegels in kistjes in clubboekjes, etc., ook wat gebieden, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2717 |
/0 |
Massa zegels los en op bladen, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2718 |
//0 |
Ongeordende samenstelling van variëteiten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2719 |
FDC |
"Samenstelling honderden omslagen ""FDC Phila Gent"" in 2 dozen, zm " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2720 |
Grote hoeveelheid bundels, stempels, klassiek, zegels op bladen, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |