Brieven continued...
2341 |
Uitgelezen studielot met 25 mooie Belgische type brieven met betrekking tot W.O. II met mobilisatie, verbroken verbindingen, retour, ziekenhuizen, Sédichar, epuratie, bijzondere krijgsgevangenen brieven, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2342 |
"1940 Gefrankeerde Canadese brief van Montreal 3/5/1940 naar Luik, met Engelse censuurstroken (censuur n° 70), verso ""Dead letter office inspection Service jun 12 1940"", Ottawa ontwaarding, prachtig, zm " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2343 |
"N° 674/89A ""Heraldieke leeuw met grote V"", samenstelling 90 poststukken met frankeringen van deze uitgifte, zm/m " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2344 |
"1951 Aerogram van een Belgisch militair in de Koreaanse oorlog met Britse militaire stempel: ""Field Post Office 740 op 7 Apr. 51"" naar Melle lez Gand met interessante historische tekst met betrekking tot onrechtmatig gebruik van
militair portvrijdom en (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2345 |
1953/1970 Vier boekjes van de Post (n° 129) met 200 akten van protest Schilde, w.o. Leopold open kraag, Poortman, Marchand en De Bast, zm/m/ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2346 |
32 diverse poststukken en postwaardestukken, diverse periodes, w.o. betere, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2347 |
Samenstelling 90-tal oude fiscale documenten, w.o. consulaire, waarbij Habsburgse rijk, Luxemburg, Denemarken, enz., m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2348 |
Alle periodes, interessant gevarieerd lot, w.o. aangetekend en censuur, zm/m/ntz (Honderden stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2349 |
Uitgifte Van Acker - 10%, 480 stuks waarbij aangetekende en betere, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2350 |
Enkele duizenden stuks, alle periodes, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2351 |
160 brieven met langstempels 1930/1975 +/-, w.o. veel briefvoorzijden, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2352 |
"First public electronic mail connection samenstelling ""MCI mail - 1985"", FR (4x) en NL (5x), zm" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2353 |
Samenstelling 115 ontvangstkaarten (periode voor1950), deels met zegels en deels met fiscale zegels gefrankeerd, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2354 |
Commerciële documenten, postcheques, service des postes, lettre de voiture, enz., zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2355 |
Samenstelling van 52 poststukken, alle periodes (PWST, brieven, telegrammen, spoorweg documenten, etc.) w.o. veel poststukken van W.O. I met diverse censuurmerken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2356 |
Aangetekende brief met N° 30 en 32 op, verstuurd uit Courtrai 15/1/1860 ter stede, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2357 |
Elström en Velghe, honderden brieven, waarbij aangetekende, reclamestempels, enz., zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2358 |
Samenstelling honderden oude facturen uit diverse periodes, m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2359 |
Ringklasseur met ca. 40 poststukken (1869/1905), w.o. enkele brieven gefrankeerd met OBP n° 30 doch voornamelijk ca. 30 inningsberichten gefrankeerd met n° 74 + wat varia, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2360 |
Samenstelling 314 brieven of kaarten(1920/60) + enkele latere periode, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |