Worldwide continued...
Rolzegels
2021 |
R 92a, R101, R 101a, R 102 en R 102a, zm (OBP €118) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2022 |
"R100a ""Albert II 23fr./€0,57"" in strook van 6, zonder nummer (in het midden geplooid op tanding), zm (OBP €2.100)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2023 |
"N° 2779a ""1998"" in verticaal paar afkomstig uit de vellen van 60, zeldzaam!, zm (OBP €585)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
Frankeervignetten
2024 |
"ATM 118 ""Maasmechelen"" (2x), ATM 119 ""Fruit"" (2x), zm (OBP €110)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2025 |
/0/FDC |
1981/2012 Uitgebreide verzameling in 4 albums, waarbij sets, extra's, FDC, MK, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2026 |
/0/FDC |
1981/1987 Zeer uitgebreide verzameling in album met vignetten, FDC's, MK, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2027 |
/0/FDC |
1981/2001 Startverzameling in ringklasseur, waarbij sets, FDC's, curiositeiten, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2028 |
/0 |
1981/1996 Verzameling in insteekboek en ringmap, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2029 |
/0 |
1981/1990 Samenstelling met veel dubbels in insteekboek, overwegend **, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2030 |
2001/2012 Kleine voorraad volledige sets in insteekboekje, zm (OBP €988) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2031 |
/0 |
Enorme verzameling automaatzegels w.o. veel foutdrukken, versnijdingen, enz., zelden aangeboden, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2032 |
/0/FDC |
Enorme collectie automaatzegels van alle automaten P 3001 t.e.m. P 3056 w.o. veel variëteiten van druk, papier, etc., alle voorzien van registratiestrook van aankoop, zelden aangeboden, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2033 |
/0 |
Enorme samenstelling automaatzegels van alle automaten P 001 t.e.m. P 056 w.o. veel variëteiten van druk, papier, afwijkingen, misdrukken, etc., zelden aangeboden, in 3 boeken, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2034 |
Samenstelling omslagen, vignetten, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
POSTZEGELBOEKJES Oude
2035 |
A6 (rugnr. 27b) en A10b, 2 oude postzegelboekjes, onvolledig en diverse gebreken, erg roestig, m/ntz (OBP €2.340) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2036 |
PWS |
"7Aa ""65c. wijnrood"" FN, reclame ""Persil"", niet uitgegeven, zeer zeldzaam (kaftje achteraan licht beschadigd hoekje), zm/m" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2037 |
"A 10b ""Pellens"", ""2fr. groen"", kopje met rode diagonaal, reclame ""Energy-Car"", onvolledig en kwaliteit na te zien, ntz (OBP €250)"
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2038 |
"A23 (II) ""Heraldieke Leeuw"", 10fr. met blauwe rugband, reclame ""Fyffes, taxes postales, posttaksen, Maison de Blanc"", zm (OBP €1.000) - zie foto kaft." (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
2039 |
"A34b (II) ""Leopold III"", ""15fr."" met opdruk, met blauwe rugband, ""Wie waagt wint - Koloniale Loterij"", kleine scheurtjes onder en rechts in voorkaftje, zm/m (OBP €540)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
Ki Kilopost
2040 |
"Ki 1/9 ""2003"", prachtig, zm (OBP €640)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |