Belgium continued...
BUZIN continued...
1681 |
Samenstelling waarbij papiersoorten, datumstroken, preo's, plaatnummers, in 2 insteekboeken en op insteekbladen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1682 |
/0 |
1985/2002 Zeer mooi opgestelde verzameling in 2 ringklasseurs met papiersoorten, kleurverschillen, plaatnummers, preo's, rolzegels, volledige vellen, FDC's, veel documentatie, zm (Frankeerwaarde: 16.975 BEF) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1683 |
Moderne periode (vanaf 1985), uitgebreide samenstelling in insteekboek, w.o?. drukdata, plaatnrs., preo's, papiersoorten, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1684 |
1985/2010 25 jaar vogels + losse waarden overwegend vogels (ook enkele aangetekend en verenigingen), zm/m/ntz (Frankeerwaarde: €175,53)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
Variëteiten
1685 |
//0 |
1851/1972 Samenstelling variëteiten en curiositeiten op diverse uitgiften o.a. kleine Montenez en voorla Helm, waarbij ook ongetand en plaatnummers, zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1686 |
//0 |
1884/1980 Uitgebreide, interessante samenstelling variëteiten, curiositeiten, nadrukken, vervalsingen, proeven in insteekboek, w.o. Pellens, Merode, 1915, Helm, Houyoux, kleine Montenez, -10%, cijfer op heraldieke leeuw, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
MINISTERVELLEN
1687 |
N° 2615/18 Oude Belgische moto's als Ministervel, zm (OBP €120) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1688 |
Boekje 25 Planten als Ministervel, zm (OBP €125) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1689 |
1980/1993 Koningshuis, n° 1984/85, 2001/3, 2118, 2308 en 2500, prachtig, zm (OBP €355) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1690 |
1996/2006 Voorraad zwart-wit velletjes in insteekboek, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
ONGETAND
1691 |
N° 189*, 220** en 308/09*, zm (OBP € 185) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1692 |
1934/1940, N° 385*, 427**, 480* en 528*, zm (OBP € 150) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1693 |
1955/1961, verzameling volledige reeksen, in insteekboek, w.o. 2x Lentevreugde, 1013/18 (blok van 4), zm (OBP € 3.537) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1694 |
1961/19/64, verzameling reeksen en blokken, in insteekboek, w.o. Rode Kruisboekjes 1963, zm (OBP € 4.231) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1695 |
1964/1969, verzameling reeksen en blokken in insteekboek, zm (OBP € 4.283) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1696 |
1969/1973, verzameling in insteekboek, met volledige reeksen, boekjes, zm (OBP € 4.439) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1697 |
1971/2009 Kleine samenstelling 9 zegels, zm (OBP €112) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1698 |
2004 N° 3289 + BL 13 Koning Albert II, zm (OBP €90) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1699 |
N° 2189 + BL 126 Koningin Astrid, zm (OBP €75) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
1700 |
BF 169, 3923/27 en BF 173 'Antverpia 2010, postauto's en stripmuseum' zm (OBP € 255) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |