Worldwide continued...
WERELD DOZEN continued...
4341 |
//0 |
Vele landen uitgebreide samenstelling, in 23 boeken, w.o. Danzig, Frankrijk en gebieden, Thema, USA, Spanje (met o.a. Caudillo *), Portugal, België, Saar, Guernsey, China, Griekenland, Zwitserland, Commonwealth, Reich, Italië, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4342 |
//0 |
Verzameling diverse landen in 17 insteekboeken, w.o. Oostenrijk, Belgische gebieden, Ierland, thema paarden, CEPT, Zwitserland, Iran, Marokko, Vaticaan, Groenland, Monaco, enz., zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4343 |
Vele landen, met o.a. België en gebieden, Luxemburg, Gr Britannië, Duitsland, Tsjechoslowakije, thema, Denemlarken, China, enz... overgrote meerderheid Europese landen, in 50 insteekboeken/albums (aantal dikke insteekboeken zo goed als
nieuwstaat) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4344 |
/0 |
Landen tussen A... Z, klassement in 4 opbergboxen (op kaartjes), interessant voor wederverkoop, m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4345 |
/0 |
Enorme voorraad blokken, allerlei landen in 37 albums (4 dozen), veel mooi thema, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4346 |
//0 |
Interessant lot in zakjes, op insteekkaarten, diverse landen, waarbij veel nieuwigheden met thema, geschikt voor wederverkopers, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4347 |
/ |
Samenstelling diverse landen en periodes in 9 insteekboeken, waarbij Duitsland, Italië, Vaticaan, Luxemburg, Australië, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4348 |
/ |
Samenstelling diverse landen en periodes in 10 boeken en 1 box, w.o. Brazilië, Ierland, Joegoslavië, Noord-Korea, Zuid-Afrika, Nieuw-Zeeland, Canada, Mexico, Griekenland, België, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4349 |
//0 |
Samenstelling diverse landen en periodes in 9 insteekboeken w.o. Frankrijk, Tsjechoslowakije, Oostenrijk, Zweden, Roemenië, overwegend gest., zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4350 |
//0 |
Zeer gevarieerd geheel, w.o. volledige vellen, Monaco, Spanje, Israël, België, Frankrijk, Vatikaan, vrijwel alles postfris, ENORME cat. waarde, zm/m.
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4351 |
//0 |
Verzamelingen in albums, w.o. Joegoslavië, Zwitserland, Vaticaan, Engeland, Albanië, Polen, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4352 |
//0 |
Duitsland, Japan **, diverse landen Azië, België ** modern, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4353 |
//0 |
Verzamelingen Vatikaan, San Marino, voorraad Liechtenstein, Bosnië, verzameling Engeland, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4354 |
MIX |
Diverse landen in albums w.o. Azië, Afrikaanse landen, Midden-Amerika, Turkije, Triest, Engeland (w.o. hoge waarden), Nederland, zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4355 |
MIX |
Verzamelingen w.o. Spanje (matig gevuld), Tsjechoslowakije (redelijk uitgebreid), Zuid-Afrika, Zwitserland aardige verzameling met o.a. PAX *, oud Yvert album buiten Europa met o.a. Tasmanië, Zuid-Amerika w.o. Brazilië, USA met veel
klassiek, Azoren PWST, (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4356 |
//0 |
Samenstelling vele landen in 18 boeken, waarbij Albanië, Franse gebieden, Arabische Staten, Scandinavië, Mongolië, Griekenland, Frankrijk, veel thema, muntencatalogus, leeg album Davo België, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4357 |
//0 |
Diverse landen, meest buiten Europa in albums en insteekboeken w.o. Algérie, Filipijnen, Midden-Oosten, Iran, Singapore, Hongkong, zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4358 |
/0 |
Samenstelling diverse landen en periodes in insteekboeken en insteekbladen, w.o. Italië, Bosnië, Finland, Bulgarije, Cyprus, Canada, Malta, Hongarije, Indonesië, Belgisch-Congo, Luxemburg, Oostenrijk, België, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4359 |
//0 |
Diversen w.o. USA luxe jaarboeken, Duitsland luxe boeken, Spanje en Portugal jaarsets, Nederland w.o. luxe uitgiften, Ierland and South Korea, vrijwel alles postfris,VF. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4360 |
//0 |
Diversen in insteekboeken, w.o. Hongarije vanaf klassiek (nazien) met ook ongetand, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |