Worldwide continued...
THEMA - Kunst, muziek, etc.
4021 |
/FDC |
Andy Warhol, verzameling in map en insteekboek, vnl enveloppen, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4022 |
//0 |
Schilderijen : Uitgebreide verzameling in 3 dikke insteekboeken + 4 catalogi + iets fauna en flora, Burundi, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4023 |
/0/FDC |
Schilders : Rubensjaar 1977, verzameling in 2 insteekboeken met zegels, blokken, MK, FDC, BK, België en andere landen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4024 |
Schilders : Van Gogh en Rembrandt, in 10 albums met luxe bladen, zegels en penningen (enorme aanschafwaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4025 |
//0 |
Muziek, verzameling in insteekboek met veel postfris, ook beter ouder materiaal w.o. Wagnerreeks Reich gestempeld, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4026 |
Muziek, Frankrijk in LX boek over Mozart met zegels 2006, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
THEMA - Fauna & Flora
4027 |
/0 |
Fauna : Vissen, zeer uitgebreide verzameling in 5 dikke ordners met vele betere reeksen, grotendeels gest., enorm aantal reeksen en blokken, zm
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4028 |
/0 |
Fauna : Vissen en vlinders, samenstelling in 2 insteekboeken met betere zegels en reeksen, Michel catalogi, vissen en vlinders bijgevoegd, zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4029 |
/0 |
Fauna : Vlinders, uitgebreide verzameling in 4 dikke ordners gesorteerd op land, enorm aantal reeksen en blokken, zeer aantrekkelijk geheel, zm
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4030 |
/0 |
Fauna : verzameling Libellen en andere insecten in 2 insteekboeken, aantrekkelijk geheel met ook wat dubbels, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4031 |
MIX |
Fauna : insecten, 1960/1980 zeer uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken w.o. ongetand (Albanië e.a.), tientallen poststukken (ook oudere), zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4032 |
Fauna : Vlinders (overwegend) en katten in 5 insteekboeken + doosje, leuk startgeheel, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4033 |
Fauna : vogels WWF, Man, 1989, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4034 |
MIX |
Flora : Bloemen, mooi opgestelde verzameling in 2 albums, waarbij volledige reeksen overwegend **, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
THEMA - WWF
4035 |
/FDC |
Verzameling reeksen ** + FDC in 3 speciale albums met cassette, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4036 |
/0/FDC |
Verzameling reeksen, MK, FDC in speciaal WWF album, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4037 |
Angola 2004 'Walvissen' (20x), reeksen en blok, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4038 |
Cuba (Yv) N° 3224/26 en 3749/52 'Vogels, papegaaien en kolibris' engros, zm (Yv € 480) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4039 |
Luchtvaart samenstelling meer dan 1.000 luchtpostbrieven, vnl 1° vluchten van diverse landen, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4040 |
/0 |
Luchtvaart, verzameling zeppelins en luchtballons in ordner, groot aantal zegels en blokken, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |