Worldwide continued...
3921 |
1954/91, verzameling FDC's, brieven en speciale vluchten, in insteekboek, w.o. 3x 'Befriet Danmark' op 1 ex., zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
SCANDINAVIË - Zweden
3925 |
N° 12a (Mi.) (Facit 12f) 1867 wapen - 50öre karmijnroze, postfris met certificaat BPSB, zeer schaars, zm (Mi. ++€650) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3926 |
N° 86 5kr. blauw - postkantoor Stockholm, zm (Yv. €300) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3927 |
//0 |
1855/2016 Verzameling in LX insteekalbum, voornamelijk klassiek, modern gedeelte behoorlijk gevuld, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3928 |
//0 |
1920/2007 Verzameling in 4 Davo albums, w.o. redelijk veel postfris, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3929 |
FDC |
1938/1998, mooie verzameling van 181 FDC's los in doos, zm, hoge cote. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3930 |
Stockholm/Naïrobi, gerecupereerde luchtpost uit vliegtuigcrash 20 november 1974 te Naïrobi, ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3931 |
FDC |
1993/2006, verzameling FDC's in 2 albums (geen dubbels), zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3932 |
Alle periodes, enkele 100den poststukken, w.o. mooie, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
SCANDINAVIË - Diverse landen
3933 |
MIX |
1938/2000 Verzameling Groenland, voornamelijk ** en 1975/2000 Faröer **, incl. blokken, boekjes, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3934 |
/0 |
1975/2004 Overwegend Faroer, drie startverzamelingen +restant Aland en Denemarken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3935 |
//0 |
Diversen in albums en insteekboeken, w.o. Denemarken, Groenland, Faroer, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3936 |
/FDC |
Groot aantal jaarsets, speciale uitgiften, etc. met Denemarken, Zweden, Noorwegen, Finland, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3937 |
//0 |
Aardige samenstelling in 3 kleine insteekboeken vnl Finland, Aland en Zweden, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3938 |
Groenland Pakke Porto tentoonstellingsvelletjes en Denemarken Julen blokken engros, grote hoeveelheid, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3939 |
//0 |
Verzameling/voorraad Finland, Zweden, Noorwegen vanaf klassiek in aantallen, IJsland, interessant voor stempelzoeker, enorm veel zegels!, zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
SPANJE - Losse N° en reeksen
3940 |
N° 8, 10 en 17 '1851/54, 2R rood, 6R blauw en 6R blauw' FORGERY op achterzijde, goed referentiemateriaal, ntz (Yv € -13.450) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |