Worldwide continued...
3321 |
N° 1664-C4 Type Marianne de Bequet - 0,50fr. rouge in ongeopend boekje van 10 zegels, kaftje AVEC TIRETS, zm (Yv. €220) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3322 |
1953/1983 Croix Rouge set boekjes (zonder 1955 en 1962), zm (Yv. €1.101) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3323 |
C2001 Carnet Croix Rouge 1952, zm (Yv. €550) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3324 |
Carnet 2002 Rood Kruis boekje 1953, zm (Yv. €160) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3325 |
Carnet 2003 Rood Kruis boekje 1954, zm (Yv. €180) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3326 |
Carnet 2004 Rood Kruis boekje 1955, zm (Yv. €450) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3327 |
Carnet 2005 Rood Kruis boekje 1956, zm (Yv. €90) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3328 |
Carnet 2011a Rood Kruis boekje 1962 - 2° druk met 1366a + 1367a, zm (Yv. €925) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3329 |
Carnet 2011 Rood Kruis boekje 1962, zm (Yv. €47) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3330 |
N° 2712-CP1 Type Marianne de Briat Lettre D rouge, carnet met 10 zegels met fotocertificaat, zm (Yv. €230) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3331 |
N° 3058a-C3 + 3419-C15b Type Marianne de Luquet, boekje van 10 zegels + idem Le Salon du Timbre zonder fosfor band, zm (Yv. €120) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3332 |
Kleine samenstelling met 4 verschillende carnets w.o. 1331A-C1, 1506, 1815-C1 en 2101-C10 alle 4 geopend en 1506 onvolledig, ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3333 |
6 oude boekjes met sluitingszegels w.o. 4 verschillende van het Comité National de défense contre la tuberculose, 1 ex. Comité des journées National en 1 ex. Hopital Notre Dame de Douleurs, ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Taxe, Service, Militaire
3334 |
Taxe N° 2 + 3 + 5A, alle drie goed gerand, zm (Yv. €480) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3335 |
Taxe 2, 3B + 5A op briefstuk, alle drie goed gerand en mooi gest., zm (Yv. €145) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Divers
3336 |
N° 514a + 518a Beide waarden Faux intelligence service zonder waarborg, zm (Yv. €115) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Légion des volontaires
3337 |
BL 1 Poolbeer blok bovenaan beschadigd, zegel met variëteit streepje in tandingrand, perfect ** en prachtig, zm/m (Mi. €500 zegel variëteit)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Verzamelingen/Samenstellingen ZEGELS
3338 |
1849/1975 Zeer goed gevulde verzameling in 2 Victoria plakalbums, met diverse betere zegels in de klassieke periode w.o. verschillende zeer mooi vanaf 1900, verregaand compleet en overwegend zeer mooi gest. (188A *) en in zeer goede
kwaliteit, zm/m/ntz (Z (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3339 |
//0 |
1849/2002 Verzameling in 4 Davo albums met betere zegels w.o. 2° en 3° Orphelins **, PEXIP zegels **, Ader **, veel volledige jaargangen, PEXIP blok (scharnier in bovenrand), Strasbourg blok (ntz), BL 6, Rode Kruis boekjes, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3340 |
//0 |
1849/1959, zeer goed gevulde verzameling vanaf klassiek, met enkele betere (o.a. N° 2 doch gerepareerd), wisselvallige kwaliteit, tussen 1900/1940 afwisselend **/*/0, nadien meestal */** en overwegend zeer mooi, grondig na te zien (zeer
hoge cote) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |