Worldwide continued...
3041 |
/ |
1912/1941 Prachtverzameling Zusammendrücke in album met groot aantal Nothilfe postfris, quasi volledig slechts 11 combinaties ontbreken, tevens rolzegels einde rol, zeldzame koop!, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3042 |
//0 |
1921/1942 Gestempelde reeksen in insteekboekje, tevens misperforaties, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3043 |
1924/1934 Verzameling waarbij betere reeksen op insteekbladen, w.o. 344/50, 364/67, 378/84, 407/9, 410/22, 556/64, zm/m/ntz (Mi. €1.480)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3044 |
//0 |
1925/1940, mooie uitgebreide samenstelling combinaties uit Boekjes met diverse goede (Mi cote ca € 8.000) + bijgevoegd Berlin (Mi) N° 154 (rolzegel strip van 5, Mi cote € 480) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3045 |
1932/1936 Hindenburg, samenstelling met kleurnuances, curiositeiten op bladen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3046 |
MIX |
Zeer gevarieerd geheel in albums, etc., w.o. Reich Olympiade gest., verzameling Staten en Reich in Davo album, bezette gebieden (leuk boek), Polen lokaalpost (vals en echt), Infla w.o. op stuk, Notgeld, tevens wat diversen, mooie koop,
zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
DUITSLAND - REICH Propaganda
3047 |
Kriegs- und Propagandafalschungen (Mi) ,N° 15/16 'Hoofd Hitler' zm (Mi € 6.000) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
DUITSLAND - BUND Verzameling en/of samenstelling
3052 |
1946/2003 Na zones, quasi volledige verzameling in 2 Davo albums inclusief blokken, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3053 |
/0 |
1949/2010 Behoorlijk gevulde verzameling in 9 Safe albums w.o. modern postfris, zm/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3054 |
//0 |
1949/2018 Mooie verzameling in LX insteekalbum, meest gestempeld tot 2000, daarna gemengd gestempeld en postfris, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3055 |
1949/1990 goed gevulde verzameling in 4 KaBe albums, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3056 |
//0 |
1949/1959 Verzameling met de betere reeksen in klemband, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3057 |
1949/1975 Mooie volledige verzameling met Posthorn, w.o. 70pf. en 80pf. keur Schlegel, 90pf. zeer lichte plooi, Heuss 50pf. keur Schlegel, zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3058 |
1949/2004 Op enkele onbelangrijke zegels na, volledige verzameling in 4 Leuchtturm albums, betere zegels gekeurd, Posthorn reeks met attest Schlegel, prachtkoop, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3059 |
1949/2005 Uitgebreide voorraad in 2 Filisafe boeken met betere zegels beginperiode, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3060 |
1949/2000 Gestempelde winkelvoorraad in 3 dikke insteekboeken met enorm veel zegels, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |