Belgium continued...
Samenstellingen continued...
2441 |
/0 |
1990/2017 Kleine samenstelling HK 2350 s1 (9x), FDS, TRV, Kuifje, NA, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2442 |
/0 |
1990/2004 Twee verzamelingen HK in 2 albums Davo, w.o. 2x Finch en Missale Romanum + deels gemeenschappelijke uitgiften **, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2443 |
/0 |
1991/2009 Verzameling HK in album Davo w.o. Finch en meestal ook de zegels, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2444 |
0/ONG |
1995/2016, verzameling NA, FDS, HK, zwart-wit velltjes, in album, w.o. NA 4, NA 9 LX, NA 22, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2445 |
FDC |
1999/2012, prachtige verzameling 454 FDS sheets, in 5 albums, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2446 |
FDS |
1999/2018 Verzameling FDS, volledig + gratis geleverde Kerstkaartjes en blaadjes, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2447 |
/0 |
2001/2003 Uitgebreide samenstelling persannulaties, blokken, velletjes en veldelen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2448 |
//0 |
Veel volledige reeksen en ook frankeerwaarden Buzin, in 3 insteekboeken en 1 box, interessant voor ruil- of wederverkoop, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2449 |
/( |
Samenstelling klassiek met tien hergomde zegels en 1 (*), N° 13, 13A (2x), 13B, 19, 22, 33 (2x) + 34 (3x) ,merendeel zeer mooi, zm/m (OBP +/-€1.500 (*))
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2450 |
/0 |
Moderne periode, samenstelling waarbij blokken nominaal o.a. Kuifje 2007, boekjes, zegels, HK, historische wisselplaatsen, iets Nederland (iets Jumbo wielerploeg), zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2451 |
Stempelverzameling met medaillons (waarbij zeer mooie), studie op n° 30 en een beetje spoorweg, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2452 |
Albert I, 4 albums met goed stempelmateriaal, variëteiten, etc. + stempels op n° 164, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2453 |
Varialot met HK, zwart-wit, velletjes, Albert II millenium, variëteiten, nominaal, enz., zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2454 |
//0 |
Samenstelling diverse uitgiften alle periodes, waarbij stempels, reeksen, SP, vignetten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2455 |
Duostamps, mooie verzameling in 2 ringbanden, w.o. Kuifje, Disney, Harry Potter, Hallmark, Smurfen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2456 |
Uitgebreide samenstelling 'Epauletten en Medaillons' in insteekboek, (+/- 470 zegels) in gemengde kwaliteit, NTZ. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2457 |
0/PWS |
Mooie samenstelling herdenkingsbladen, overwegend Orval, +/-35 stuks, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2458 |
//0 |
Samenstelling met enkele betere reeksen en waarden diverse periodes, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2459 |
+/-100 zegels, voornamelijk klassiek, gevarieerd stempelaanbod, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2460 |
/0 |
Samenstelling vanaf klassiek met losse zegels, blok van 4, bladranden, boekjes, etc., zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |