Belgium continued...
Samenstellingen continued...
2381 |
1907/1912 'Wapenschild en Pellens' voorraad in veldelen, in gemengde kwaliteit, w.o. met randinscripties, na te zien op variëteiten, ENORME cat. waarde.
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2382 |
/ |
1910/1980 Uitgebreide handelaarsvoorraad in dik insteekboek, waarbij veel betere waarden en reeksen, overwegend *, zm/m (Enorme cataloguswaarde)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2383 |
/ |
1910/1965 Verzameling, hoofdzakelijk * in oude klemband, w.o. veel volledig reeksen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2384 |
/ |
1912/1962 Voorraad diverse uitgiften in insteekboek, overwegend *, zonder hogere waarden, ideaal om reeksen aan te vullen, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2385 |
/ |
1912/1986 Samenstelling in ringband, w.o. reeksen, dienst en TX, zm/m/ntz (OBP €625 CWI) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2386 |
1912/1951 Verzameling in Schaubek klemband, waarbij volledige reeksen, KP, pubs, wat Belgisch-Congo, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2387 |
//0 |
1912/1946 Kleine studie op diverse uitgiften zoals Pellens, 1915, Helm, kleine Montenez in ringmap, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2388 |
//0 |
1914/1919 Samenstelling diverse uitgiften in insteekboeken, waarbij veel centrale stempels, overwegend uitgifte 1915, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2389 |
1915/1983 Samenstelling met dubbels in insteekboek w.o. 756/60 (7x), BL 26 (8x), Schrijvers (1x), LX 55, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2390 |
/ |
1915/1979 Kleine voorraad op zwarte insteekkaarten w.o. 149A **, 434A (4x) **, 1° Senaatreeks ** (8x), Elizabeth **, rolzegels, dienst, LP, TX, zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2391 |
/ |
1915/1999 Overgrote deel na 1960 postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2392 |
//0 |
1915/1970 Restanten op oude albumbladen, waarbij betere waarden, deel 2° keus en roestig, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2393 |
/0 |
1920/2001 Samenstelling boekjes, rolzegels, dienst, nominaal in ringklasseur, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2394 |
1920/2000 Verzameling in insteekboek w.o. dubbels (voor 1945), nadien overwegend volledige reeksen en blokken, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2395 |
1922/1941 KP, KT en pubs, verzameling op bladen o.a. KT 3/11, KT 13/14, PU 5/58, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2396 |
//0 |
1922/1986 Voorraad voornamelijk nominaal in 8 insteekboeken, waarbij ook dienst, preo's w.o. veldelen en blok van 4, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2397 |
// |
1922/1980 Samenstelling met dubbels in 3 insteekboeken, waarbij beter materiaal doch in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2398 |
MIX |
Verzameling zegels + poststukken van de uitgifte '1922 Oorlogsinvaliden', w.o. ongetand, randinscripties, aangetekend, zeer mooi opgesteld, zm
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2399 |
1925/1988 Verzameling langlopende reeksen met dienst, -10%, TX, preo's, Albert I, Leopold III, heraldieke leeuw, Boudewijn w.o. 724a/24vv, S 47/63, enz., zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
2400 |
//0 |
1928/1943 Ten bate van Orval, verzameling op zelfgemaakte bladen in ringklasseur, w.o. 1° Orval ** + *, Orval met L en kroon *, tientallen blokken, groot- en klein formaat, met opdruk, met opdrukvariëteiten, derde Orval, 4° Orval in
volledige velletj (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |