Asia (52)   |  Canada (5)   |  Congo - Belgian Congo (329)   |  France and French Colonies (255)   |  Germany and German Colonies (50)   |  Great Britain and British Commonwealth (130)   |  Portugal and Portuguese Colonies (16)   |  Postcards (388)   |  Topicals (158)   |  Worldwide (833)   |  Worldwide Stamps and Covers (2523)   |

Belgium continued...

Samenstellingen continued...
2341 nh/og/0 image1858/1967 Verzameling in klemband, waarbij stempels, reeksen, UPU **, 914B **, Brugge **, PA 26/27 **, SP, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2342 nh/0 image1858/2016 Verzameling in 5 insteekboeken, w.o. volledige reeksen, nominaal, Buzin, de waarde zit vooral in de recente perioide, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2343 nh/og/0 image1858/1961 Samenstelling in insteekboek, w.o. volledige reeksen ** en *, o.a. UPU **, LP, TX, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2344 og/0 image1858/1992 Samenstelling diverse uitgiften w.o. 1869, fijne baard, Pellens, 1915, Poortman in 4 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2345 og/0 image1858/1963 Verzameling in album Davo w.o. stempels, Caritas *, kastelen *, 325 **, UPU *,, LP, SP, dienst, TX, een deel van de zegels kleeft vast, m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2346 nh/og/0 image1858/1994 Uitgebreide samenstelling met dubbels in 8 insteekboeken, w.o. medaillons (zeer gemengde kwaliteit), reeksen, variëteiten, erinnofilie, nominaal, vignetten, iets buitenland, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2347 MIX image1858/1932 Meesterwerken uit het Belgisch, Filatelistisch Patrimonium met betere zegels op kristal ingekleefd, ongewone verzameling met o.a. n° 51 (hergomd), infanterie 1,75fr. gest., hoogste waarde Mercier **, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2348 og/0 image1858/ 1964 Verzameling in Prinet album, w.o. veel volledige reeksen, 301 *, 410 *, Tweeluiken *, Boudewijn bril *(zonder 6,50fr.), zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2349 image1858/1970 Startverzameling in Prinet album, w.o. LP, BZ, SP, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2350 imageN° 12A (2x) + 12 + 13B + 21 + 22 (2x) Kleine samenstelling met betere waarden, 1 ex 12A met lichte hoekplooi, de andere zeer mooi, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2351 nh/0 image1861/2016 Samenstelling in 4 boeken en 1 map, w.o. enkele klassieke brieven en 1 voorloper, reeksen, nominaal, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2352 nh/og/0 image1863/2001 Verzameling in 5 albums Davo, waarbij reeksen, 325 **, 410 *, 301**, Schrijvers **, Breendonk I + II **, BL 30 **, nominaal, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2353 og/0 image1863/1912 Samenstelling diverse uitgiften, waarbij betere stempels, brede baard, Charleroi 1911, enz., zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2354 nh/og/0 image1863/2010 Samenstelling diverse uitgiften en nominaal in 2 boeken, waarbij stempels, reeksen, dienst, KP, SP, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2355 nh/og/0 image1865/2006, grote voorraad op 100den insteekkaarten, w.o. stempels, reeksen, w.o. Helm 10 Fr gest., Houyoux * (2x), 1° Orval * + 0, Montenez */**, LP, kastelen *, TX, dienst, SP, enorme cat. waarde, zm/m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2356 MIX image1865/1935 Gespecialiseerde verzameling postgeschiedenis van en naar België met ca. 320 poststukken en enkele tientallen losse zegels in 6 Leuchtturm ringklasseurs, voornamelijk zegels en documenten uit de emissie 1869 en ook veel uit Frankrijk en Pruisen, (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2357 nh/og/0 image1865/1956 Verzameling in 2 Leuchtturm klembanden, w.o. Landschappen **, Kastelen **, Elizabeth **, Sanatorium **, Ridder **, Atletiek **, BL 30 **, UPU **, Schrijvers **, 2-luiken **, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2358 nh/0 image1865/1980 Voorraad diverse uitgiften in 3 insteekboeken, waarbij nominaal, plaatnrs., dienst, SP, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2359 imageKleine samenstelling emissie 1865 en Kleine Leeuw tussen N° 17 en 24, w.o. N° 20 in paar, zeer mooi met puntstempel Basecles (+€120 COBA), n° 22 met klein gaatje (dicht gestopt) + privé herdrukken Wittebols, n° 19 met specimen, etc., zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2360 nh/og/0 image1865/1980 Verzameling in 2 albums Davo, waarbij Caritas *, Merode gest., 1° Orval gest., Kastelen gest., Rubens gest., Atletiek gest., UPU gest., Breendonk gest., Brugge gest., nominaal, LP, dienst, SP, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM