Belgium continued...
1521 |
"N° 15 met tussenstuk hulpkantoor Brussel ""EST"", zm/m/ntz (OBP €14 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1522 |
"N° 15A ""20c. blauw"", tanding 12,5 x 13,5 in paar op mooie brief van Rance-D.47 naar Charleroi 11/12/1863, zm (OBP €15 + COBA €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1523 |
"N° 15 ""20c. blauw"" met tanding 12,5 met prachtige centrale distributiestempel D.61-Champlon, zm (OBP €5 + COBA €75)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1524 |
N° 15 Verticale strook van 4, zm (OBP €62,50) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - Getand 40 cent. Algemeen
1525 |
N° 16 Vier brieven naar 4 verschillende landen: Frankrijk, Italië, Nederland en Groot-Brittannië, waarvan 1 puntstempel Virton, zm/m/ntz (OBP +/-€240 + COBA: Virton €30) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1526 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,50 op zeer mooie brief van Charleroi naar Charleville 24.9.1863, prachtig gest. P.25-Charleroi, zm (OBP €75 + COBA €5)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1527 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,5, licht verdund aan de achterzijde, maar wel met zeldzame afst. P.36-Dolhain-Limbourg, zeldzaam!, m/ntz (COBA +++€40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1528 |
"N° 16B ""40c. karmijnroze"" met zeer mooie centrale puntstempel LP.49-Boussu, zm (OBP €27,50 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1529 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,50 met prachtige centrale afst. P.69-Overpelt, zeldzaam!, zm (OBP €40 + COBA €150)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1530 |
"N° 16B ""40c. karmijnroze"" met tanding 14,5, zware scharnier, tandje rechtsboven roest, mooie centrage en fris van kleur, getekend Gelli & Tani, zm/m (OBP €850)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1531 |
"N° 16Bc ""40c. granaat rood"" in paar met puntstempel P.141-Gent, uitzonderlijke diepe tint, prachtig en zeldzaam, met fotocertificaat P. Kaiser, zm (OBP ++€250)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1532 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"" op brief verstuurd uit Liège (puntstempel 217) 2/3/1865 naar Wien/Oostenrijk, 4/3/1865 via Verviers, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1533 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", klein scheurtje onderaan, maar zeer mooi, zeer zeldzame distributie afst. D.101-La-Hulpe, m (OBP €40 + COBA RR)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1534 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,5 met zeldzame distributiestempel D.102-Lodelinsart, stempel is iets onduidelijk, zo niet zeer mooi, zm/m (OBP €40 + COBA R)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1535 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,5 met duidelijke ambulantstempel, Midi 5-MV, zm (OBP €50 + COBA €125)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1536 |
"N° 16 met tussenstuk, hulpkantoor Brussel ""NORD"" 8 balkenstempel, zm (OBP €40 + COBA €8)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1537 |
"N° 16 ""40c. karmijnroze"", tanding 12,5 x 13,5 op mooie brief uit Montigny-sur-Sambre naar Angers/Frankrijk, 16.10.1863 met ambulant ""M.V."", Midi V, zm (OBP €30 + COBA €125)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1538 |
N° 16 (in 7 paren), m/ntz (OBP €700) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1539 |
N° 16 met tussenstrook van Brussel naar Schotland, zm (OBP €75) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - Samenstellingen
1540 |
N° 1 + 6/7 + 10A/11A + 14/15 Kleine stempelverzameling met 7 zegels van het perceptiekantoor P.28-Ciney, n° 1 is beschadigd en hersteld - niet gerekend ntz., zm/m/ntz (OBP +/-€50 + COBA €38 (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |