Belgium continued...
1441 |
"N° 11 ""20c. blauw"", breed gerand met gebuur en prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.74-Grez-Doiceau, pracht exemplaar, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1442 |
"N° 11A ""20c. blauw"", goed gerand, zeer mooie centrale distributiestempel D.76-Assesse, zm (OBP €12 + COBA €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1443 |
"N° 11 ""20c. blauw"", zeer goed gerand + 2 geburen en zeer mooie centrale distributie afst. D.83-Le-Bruly, zm (OBP €10 + COBA €50)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1444 |
"N° 11A ""20c. blauw"", op mooie briefomslag van D.90-Hameau naar Ixelles 12/91/1860, zegel bovenaan nipt, maar intact, zm (OBP €12 + COBA €30)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1445 |
"N° 11A ""20c. blauw"", goed gerand, zeer mooie centrale, ogenvrije afst. D.104-Momignies, zm (OBP €12 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1446 |
"N° 11A ""20c. blauw"", zeer goed gerand met gebuur en prachtige centrale distributie afst. D.108-Ardenne, pracht ex. en zeldzaam!, zm (OBP €12 + COBA €150) - zie foto kaft." (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1447 |
"N° 11 ""20c. blauw"" in mooi gerand paar en beide zegels met zeer mooie distributie afst. D.109-Meulebeke, zm (OBP €25 + COBA €60)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1448 |
"N° 11 ""20c. blauw"", goed gerand, zeer mooie centrale distributie afst. D.119-Eecke, zm (OBP €10 + COBA €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1449 |
"N° 11 ""20c. blauw"", mooi gerand en lichte centrale, ogenvrije distributie afst. D.119-Obourg, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1450 |
"N° 11a ""20c. donkerblauw"", breed gerand en prachtige centrale, ogenvrije 8-balkenstempel P.183-Londerzeel, pracht ex., zm (OBP €12 + COBA €50)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1451 |
"N° 11 ""20c. blauw"" in breed gerand paar met geburen en zeer mooie centrale ambulantstempel ""N.I."", pracht ex., zm (OBP €25 + COBA €12)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1452 |
"N° 11 ""20c. blauw"", goed gerand en mooie, iets onduidelijke ambulant afst. O.II-OUEST2, zm/m (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1453 |
"N° 11 ""20c. blauw"", zeer goed gerand en mooie centrale ambulant afst. E.I.-EST1, zm (OBP €10 + COBA €25)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - zonder wmk. 40 cent. Algemeen
1454 |
"N° 12A-V2 en N° 11, op brief van Bruxelles naar Frankforth/Duitsland 19/9/1861, beiden zegels ingesneden, doch 12A met zeer duidelijke variëteit 12A-V2 ""gebarsten plaat"", zeer zeldzaam op brief, m/ntz (OBP ++€650)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - zonder wmk. 40 cent. Perceptie
1455 |
"N° 12 ""40c. vermiljoen"", breed gerand + gebuur op prachtige centrale afst. P.4-Anvers, zm (OBP €90)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1456 |
"N° 12 ""40c. vermiljoen"", zeer breed gerand bladboordje + volle gebuur en zeer mooie centrale, ogenvrije afst. P.4-Anvers, pracht ex., zm (OBP €90)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1457 |
"N° 12 ""40c. vermiljoen"", zeer breed gerand, volle gebuur, prachtige centrale en ogenvrije afst. P.6-Blankenberge, pracht ex., zm (OBP €90 + COBA €30)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1458 |
"N° 12A ""40c. vermiljoen"", zeer breed gerand, 2 geburen, zeer mooie centrale, ogenvrije afst. P.21-Boussu, 17-balken, met keur Williame, pracht ex., zm (OBP €130 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1459 |
"N° 12 ""40c. vermiljoen"", zeer breed gerand, 2 volle geburen en prachtige centrale 14-balkenstempel P.23-Bruges, zm (OBP €90 + COBA €5)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1460 |
"N° 12A ""40c. vermiljoen"", zeer goed gerand, lichte centrale afst. P.23-Bruges, zm (OBP €130 + COBA €5)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |