Belgium continued...
1401 |
"N° 10 ""10c. bruin"", zeer goed gerand, zeer mooie centrale distributie afst. D.90-Hameau, zm (OBP €10 + COBA €15)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1402 |
"N° 10 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op beschadigde brief van D.90-Hameau, naar Ham-sur-Heure 25/4/1891, zegel zeer mooi met centrale distributiestempel, zm/m (OBP €20 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1403 |
"N° 10 ""10c. bruin"", goed gerand, zeer mooie centrale, ogenvrije distributie afst. D.91-Burdinne, pracht ex., zm (OBP €10 + COBA €50)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1404 |
"N° 10A ""10c. bruin"", zeer goed gerand en prachtige centrale distributie afst. D.98-Cerfontaine, pracht ex., zm (OBP €10 + COBA €75)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1405 |
"N° 10 ""10c. bruin"", goed gerand, op zeer mooie brief van D.99-Feluy-Arquennes naar Strépy-Bracquegnies 20/12/1861, zm (OBP €20 + COBA €50)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1406 |
"N° 10A ""10c. bruin"", volrandig, op voorzijde van brief uit D.103-Lochristi naar Wetteren, zm/m (OBP €12 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1407 |
"N° 10 ""10c. bruin"", goed tot zeer goed gerand + gebuur en mooie distributie afst. D.114-Berchem, zm (OBP €10 + COBA €60)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1408 |
"N° 10A ""10c. bruin"", licht ingesneden aan linkerzijde en verder zeer goed gerand, prachtige centrale distributiestempel D.115-Bouwel, m/ntz (OBP €12 + COBA €150)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1409 |
"N° 10A ""10c. bruin"", zeer goed gerand met gebuur en bladboord, op mooie brief van D.119-Obourg naar Bracquegnies 8/8/1860, zegel met ongebruikelijke dubbele afst., zm (OBP €20 + COBA €50)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1410 |
"N° 10 ""10c. bruin"", zeer goed gerand, zeer mooie centrale distributie afst. D.121-St.-Laurent, zm (OBP €10 + COBA €75)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1411 |
"N° 10 ""10c. bruin"", breed gerand, prachtige centrale, ogenvrije, dsitributie afst. D.134-Moorslede, pracht ex., zeldzaam!, zm (OBP €10 + COBA €200)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1412 |
"N° 10A ""10C. BRUIN"" IN PAAR, BEIDE ZEGELS, ZEER GOED GERAND EN ZEER MOOIE CENTRALE 8-BALKENSTEMPEL, P.182-Lede, pracht ex., zm (OBP €38 + COBA €100)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1413 |
"N° 10A ""10c. bruin"", zeer breed gerand + enorme gebuur en prachtige centrale, ogenvrije afst. P.182-Lede, pracht ex., zm (OBP €12 + COBA €50)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1414 |
"N° 10 ""10c. bruin"", bovenaan nipt intact en verder zeer goed gerand en prachtige centrale, ogenvrije 8-balken afst. P.191-Wellin, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1415 |
"N° 10A ""10c. bruin"", breed gerand + groot bladboord op mooie brief van P.195-Bree naar Lanklaer 5/8/1860, prachtbriefje, zm (OBP +++€20 + COBA €30)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1416 |
"N° 10 ""10c. bruin"", zeer goed gerand en zeldzame, maar valse meteorstempel, 26 fijne balken van Brussel, kan niet voorkomen op ongetande médaillons zonder wmk., mooi als documentatie, ntz " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - zonder wmk. 20 cent. Perceptie
1418 |
N° 11 en 11A (Totaal 56 zegels), zeer mooie verzameling perceptiekantoren (56 verschillende) tussen P.1 en 197, alle zeer goed gerand en met goed leesbare stempels, veel betere kantoren en diverse pracht ex., zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1419 |
"N° 11 ""20c. blauw"" met uitzonderlijke brede bladboord, bijzonder mooie afst. P.3-Andenne op brief naar Namur, zegel spijtig sterk beschadigd, ntz "
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1420 |
"N° 11A ""20c. blauw"", breed gerand + 2 geburen, op zeer mooie brief van P.49-Geel naar Huy 26/1/1859, zm (OBP €20 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |