Belgium continued...
981 |
"Niet gefrankeerde brieven, samenstelling van 8 brieven, w.o. een ""CHARGE"" brief uit Brussel in 1859, een brief naar Antwerpen in 1859 met ""IIIII"", portmerk in rood krijt, diverse stempels en bestemmingen, zm/m " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
982 |
"1861, niet gefrankeerde brief met inhoud verstuurd in ""PP"" uit Anvers 17/1/1861 naar Port-Louis, Mauritius ""Par voie de Marseille"", transit ""Ambimidi n° 1, Paris, Marseille en C.P.O. Mauritius"", zm" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Epauletten - Proeven en Herdrukken
983 |
"N° 1 ""10c. violetachtig bruin"", Herdruk van de matrijs 1895, ""Guilloche druk"" op dun gesatineerd papier, velletje iets verknipt en scharniersporen, zeldzaam, STES RP010, m (OBP €600)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
984 |
Imperf. |
N° 2 (2x) Herdrukken van de Matrijs van de epauletten van 1885 in donkerblauw en grijsblauw, uitgesneden uit de velletjes, zm (OBP €355)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
985 |
Imperf. |
N° 2A (STES 0052) Proefdruk van de epauletten van plaat II in het zwart op dik crème-achtig papier, zm (STES: Index 1) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Epauletten - Kleuren
988 |
"N° 1 en 2 Mooi lotje ""Epauletten"" op oude albumbladen, verzameld op kleuren, meestal mooie kwaliteit, voor de specialist, zm/m/ntz " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Epauletten - 10 cent. Kleuren
989 |
"N° 1a ""10c. grijsbruin"", goed gerand, lichte centrale, ogenvrije afst. P.24-Bruxelles, zm (OBP €95)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
990 |
"N° 1d ""10c. sepiabruin"", zeer donkere tint, bijna accajou, zeer goed gerand + gebuur, prachtige centrale ogenvrije afst. P.29-Courtrai, pracht ex., zm (OBP €100 + COBA €15) - zie foto kaft." (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
991 |
"N° 1g ""10c. metaalbruin"", zeer goed gerand, mooie centrale afst. P.30-Couvin, zm (OBP €200 + COBA €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
992 |
"N° 1d ""10c. sepiabruin"", breed gerand, zeer mooie centrale afst. P.45-Gand, pracht ex., zm (OBP €100) - zie foto kaft." (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
993 |
"N° 1g ""10c. metaalbruin"", mooie zeldzame tint en goed gerand + lichte centrale, ogenvrije afst. P.45-Gand, zm (OBP €200)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
994 |
"N° 1h ""10c. rossigbruin"", goed gerand, maar wat onduidelijk afgestempeld, P.65-Jemappes, zm/m (OBP €500 + COBA €15)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
995 |
"N° 1f ""10c. accajoubruin"", goed gerand met centrale, ietwat vette afst. P.78-Malines, zm (OBP €200 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
996 |
"N° 1d ""10c. sepiabruin"", goed gerand en zeer mooie centrale, ogenvrije afst. P.84-Mouscron, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
997 |
"N° 1d ""10c. sepiabruin"", goed gerand, lichte centrale afst. P.90-Ostende, zm (OBP €100 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
998 |
"N° 1h ""10c. rossigbruin"", zéér mooi regelmatige randen en lichte afstempeling, prachtzegel, zm (OBP €500)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
999 |
"N° 1h ""10c. rossig bruin"", volrandige zegel met lichte centrale, ogenvrije afst., zeldzame tint, zm/m (OBP €500)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Epauletten - 10 cent. Variëteiten & Curiositeiten
1000 |
"N° 1-V19 W.B. ""10c. bruin"", goed gerand, mooie afst. P.29-Courtrai en goed zichtbare variëteit n° 19 W.B., zegel n° 163 van de plaat, ""schuine lijntjes op bovenste kaderlijn"", zm (OBP €90 + COBA €15)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |