Belgium continued...
801 |
1751, mooie voorloper met inhoud (1751) aan Egidius Bauwens, ondernemer in Genval pour les vivres et fourages pour les troupes de Sa Maj, demeurant au marché aux herbes, vis-àvis la fontaine à Bruxelles, portcijfer 2, geen
herkomstaanduiding, vermoedelijk (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
802 |
Mooie voorloper met inhoud van Ypres (naamstempel in rode inkt) op 4 september 1755 naar Brugge, portcijfer 3 in zwarte inkt, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
803 |
Voorloper met inhoud van Alost 7 januari 1760 naar Ghendt, portcijfer 1, zwarte inkt, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
804 |
1772 Voorloper (met inhoud), verstuurd uit Audenaerde (bruine lijnstempel) naar Gent, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
805 |
"Voorloper, met inhoud Bruxelles 1778 naar Chooz via (handgeschreven) ""Auss (soins) Sr (Sieur) Pierre Messager de Namur fur Givet à Namur"", portcijfer 2 in inkt op de rectozijde en vier rode krijtstrepen op de versozijde, prachtig
voorbeeld van gemengde (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
806 |
"Mooie voorloper met inhoud Antwerpen, 1780 naar Delft, rode letter ""A"" in cirkel en portcijfer 2 in inkt, zm/m" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
807 |
"Mooie voorloper met inhoud uit Degomerij op 5 juillet 1786 naar Naveaugh, geschreven: ""par Rochefort, par Tellin et Rochefort"", geen portcijfers of herkomststempel, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
808 |
1786 Aangetekende voorloper (met inhoud), verstuurd uit Mons (Rode lijnstempel) naar Bruxelles, m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
809 |
Mooie voorloper met inhoud uit Londen op 25 mei 1790 naar Bruges, portcijfer 6 in zwarte inkt, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
810 |
Mooie voorloper met inhoud van Pastoor F. De Clercq uit Bornhem op 31 oktober 1791 naar Gand, portcijfer, zwarte inkt in Romeinse cijfers III, zm
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
811 |
Twee mooie voorlopers met inhoud uit Maaseyck (zwarte naamstempel) op 21.1.1791, beide brieven naar Bordeaux (diverse portaanduidingen), zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
812 |
1791 Voorloper (met inhoud), verstuurd uit Beveren (zwarte lijnstempel) naar Lokeren, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
813 |
"1792 Voorloper met inhoud uit Brussel naar Gand, portcijfer 2, tweeregelige stempel in rode inkt ""Belge armée du Nord - Sambre et Meuse"", zm/m "
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
814 |
1844, Mooie voorloper met inhoud met handgeschreven herkomst de Grammont op 11 augustus 1844 naar Ypres, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
815 |
Mooie voorloper met inhoud met handgeschreven (inkt) d'Aude (Audenaerde) naar Brussel met portcijfer 2 inkt, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
816 |
"Voorloper (zonder inhoud) verstuurd uit ""Ostende"" (zwarte lijnstempel 28mm) naar Parijs/Frankrijk, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Tijdsdocumenten en voorlopers - Franse periode
817 |
Mooie voorloper met inhoud uit Neau 96 (naamstempel in zwarte inkt), geschreven in Eupen, naar Colmar op 16 april 1698, portcijfer 20 in zwarte inkt, zm
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
818 |
"1794/1813 Voorlopers (14 brieven), samenstelling op computerbladen, brieven verstuurd naar of uit België, w.o. ""P.91.P Bruges"", ook ""91 OStende"", ""OSTENDE"", ""95 Malines"", ""Bruges"", zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
819 |
Mooie voorloper met inhoud uit Ypres op 25 januari 1795 naar Gand, portcijfer 4 in zwarte inkt, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
820 |
"1796 Voorloper, verstuurd uit ""91 Ostende"", rode lijnstempel ""EN.NUM.RE"" naar Cognac, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |