501 |
ZK |
Meeste uit Brussel, enkele met taxfrankeringen (11 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
502 |
ZK |
Alle periodes, vnl. modern (+/-700 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
503 |
ZK |
Belgische en buitenlandse zichtkaarten, algemene zichten, met ook enkele mooie fantasie (48 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
504 |
ZK |
ZK verstuurd naar Gravin Moretus op de kastelen, Hoboken, Wilrijk en Boechout (76 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
505 |
ZK |
Alle periodes (+/-300 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
506 |
ZK |
Diverse en fantasie, alle periodes (+/-600 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
507 |
ZK |
Vijftigtal ZK-boekjes, oudste rond 19° eeuwwisseling (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
508 |
ZK |
Diverse, w.o. ook thema, meestal moderne periode (+800 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
509 |
ZK |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
510 |
ZK |
Groot formaat, w.o. iets fantasie (+800 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
511 |
ZK |
Groot formaat, wereld, fantasie + 100-tal overformaat (+/-4000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
512 |
ZK |
Algemene zichten, allen met scheepsstempels (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
513 |
ZK |
Groot formaat (+/-4000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
514 |
ZK |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
515 |
ZK |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
516 |
ZK |
Groot formaat (+4000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
517 |
ZK |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
518 |
ZK |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
519 |
ZK |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
520 |
ZK |
Diverse landen en plaatsen, semi-moderne kaarten (253 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |