Worldwide continued...
4761 |
Glasschilderkunst, verzameling in album, diverse landen, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4762 |
Imperf. |
Samenstelling kunst, w.o. gebouwen, beeldhouwwerk, mozaïeken, schilderijen, Dahomey, Gabon, Niger, Mali, 14 luxevelletjes ongetand, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4763 |
Schilderkunst, samenstelling in insteekboek, w.o. veel volledige reeksen uit diverse landen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4764 |
/0 |
Schilderkunst, verzameling, overwegend gest. in 5 insteekboeken + 1 map, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
THEMA - Fauna & Flora
4765 |
Fauna en Flora, Verzameling Azië, Sri Lanka, Bangladesh, Pakistan, India, zm (Cataloguswaarde +€600) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4766 |
/0 |
Fauna en Flora, Verzameling diverse reeksen in insteekboek + album, overwegend gest., zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4767 |
Fauna- A. Buzin, zeer mooie verzameling met vele uitgiften uit diverse landen van deze auteur o.a. België (€286 nominaal), Rwanda, Zaïre, Mauritanië, Senegal, Congo, in insteekboek, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4768 |
FDC |
Fauna- American Wildlife, 50 FDC's in speciaal album, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4769 |
/ |
Fauna- Dieren, prachtige verzameling in 7 klembanden, bijna alles postfris en volledige reeksen, ook van moeilijke landen, voor impressie, zie op website, zm (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4770 |
MIX |
Fauna- insekten, 1960/1980 zeer uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken w.o. ongetand (Albanië ea.), tientallen poststukken (ook oudere), zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4771 |
/0 |
Fauna- Vlinders, zeer uitgebreide verzameling/samenstelling in 5 ringmappen, 1 insteekboekje en doos met bladen, waarbij reeksen, vellen, veldelen, omslagen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4772 |
Fauna- vogels, Rwanda n° 1324/27 ** (250x, in vellen, OBP €3.000)) en Senegal n° 726/27 ongetand (in velletjes van 5 stroken, Yv. +€1.900), zm
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4773 |
/0 |
Fauna- Vogels, verzameling opgesteld per vogelsoort in album en insteekboek, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4774 |
Fauna, Diverse landen en periodes, uitgebreide samenstelling, vlinders, vogels en insecten (1060 stuks), in doos, 4 ringklasseurs en 1 insteekboek, zeer interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4775 |
FDC |
Fauna, Malawi 1971 FDC met volledige reeks Antilopen, zm (Yv. €60) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4776 |
Fauna, New Zealand, groot aantal reeksen, blokken, etc., zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4777 |
//0 |
Fauna, samenstelling van volledige reeksen * uit Franse gebieden, T.A.A.F., Commonwealth, België en Spaanse gebieden, op albumbladen, zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4778 |
//0 |
Fauna, Uitgebreide verzameling in 7 insteekboeken w.o. veel paarden, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4779 |
//0 |
Fauna, Verzameling in 3 boeken, wo. vogels, vlinders, zoogdieren, enz., overwegend ** en veel volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4780 |
MK |
"Nederland, reeksen maximumkaarten, ""Zomer 1960, 1964 en 1967"", zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |