Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4761 nh imageGlasschilderkunst, verzameling in album, diverse landen, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4762 Imperf. imageSamenstelling kunst, w.o. gebouwen, beeldhouwwerk, mozaïeken, schilderijen, Dahomey, Gabon, Niger, Mali, 14 luxevelletjes ongetand, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4763 imageSchilderkunst, samenstelling in insteekboek, w.o. veel volledige reeksen uit diverse landen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4764 nh/0 imageSchilderkunst, verzameling, overwegend gest. in 5 insteekboeken + 1 map, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
THEMA - Fauna & Flora
4765 nh imageFauna en Flora, Verzameling Azië, Sri Lanka, Bangladesh, Pakistan, India, zm (Cataloguswaarde +€600) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4766 nh/0 imageFauna en Flora, Verzameling diverse reeksen in insteekboek + album, overwegend gest., zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4767 nh imageFauna- A. Buzin, zeer mooie verzameling met vele uitgiften uit diverse landen van deze auteur o.a. België (€286 nominaal), Rwanda, Zaïre, Mauritanië, Senegal, Congo, in insteekboek, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4768 FDC imageFauna- American Wildlife, 50 FDC's in speciaal album, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4769 nh/og imageFauna- Dieren, prachtige verzameling in 7 klembanden, bijna alles postfris en volledige reeksen, ook van moeilijke landen, voor impressie, zie op website, zm (Enorme cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4770 MIX imageFauna- insekten, 1960/1980 zeer uitgebreide verzameling in 2 insteekboeken w.o. ongetand (Albanië ea.), tientallen poststukken (ook oudere), zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4771 nh/0 imageFauna- Vlinders, zeer uitgebreide verzameling/samenstelling in 5 ringmappen, 1 insteekboekje en doos met bladen, waarbij reeksen, vellen, veldelen, omslagen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4772 nh imageFauna- vogels, Rwanda n° 1324/27 ** (250x, in vellen, OBP €3.000)) en Senegal n° 726/27 ongetand (in velletjes van 5 stroken, Yv. +€1.900), zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4773 nh/0 imageFauna- Vogels, verzameling opgesteld per vogelsoort in album en insteekboek, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4774 c imageFauna, Diverse landen en periodes, uitgebreide samenstelling, vlinders, vogels en insecten (1060 stuks), in doos, 4 ringklasseurs en 1 insteekboek, zeer interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4775 FDC imageFauna, Malawi 1971 FDC met volledige reeks Antilopen, zm (Yv. €60) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4776 nh imageFauna, New Zealand, groot aantal reeksen, blokken, etc., zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4777 nh/og/0 imageFauna, samenstelling van volledige reeksen * uit Franse gebieden, T.A.A.F., Commonwealth, België en Spaanse gebieden, op albumbladen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4778 nh/og/0 imageFauna, Uitgebreide verzameling in 7 insteekboeken w.o. veel paarden, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4779 nh/og/0 imageFauna, Verzameling in 3 boeken, wo. vogels, vlinders, zoogdieren, enz., overwegend ** en veel volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4780 MK image"Nederland, reeksen maximumkaarten, ""Zomer 1960, 1964 en 1967"", zm " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM