Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4321 nh/og/0 image1929/1980 Goed gevulde verzameling in Davo album met betere reeksen voor 1960, incl. expres, pakketpost, LP, etc., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4322 nh/og/0 image1929/2006 Verzameling in 3 insteekboeken w.o. 26/38 **, 66/71 **, BL gest., overwegend **, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4323 nh/og/0 image1929/2000 Verzameling in 2 Davo LX, goed gevuld met veel volledige jaargangen postfris, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4324 nh/og/0 image1929/2002 Voornamelijk postfrisse verzameling in 3 albums met veel reeksen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4325 nh/og/0 image1929/1975 Voorraad in insteekboek w.o. veel volledige reeksen ook klassieke zegels (ntz), zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4326 image1933/1999 Verzameling in insteekboek, waarbij volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4327 nh image1965/1985 Enorme voorraad in 3 stockboeken, los en veldelen, grote hoeveelheid, daarbij, ook zelfde periode San Marino, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4328 FDC imageNegen mooie FDC enveloppen uit het jaar 1978, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4329 nh/0 imageVerzameling vanaf begin tot 1979 (niet volledig) + BL en LP op albumbladen en insteekobek, bijna uitsluitend postfris, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4330 nh/og/0 imageVerzameling en voorraadboekje o.a. 1929 met heel wat postfris, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
JOEGOSLAVIË
4331 nh image"LP 16B ""Tuberculose"", zeer mooi blok van 4 met ""omgekeerde opdruk"", zeldzaam, zm (Niet vermeld in Yv.)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4332 nh/og/0 image1866/2000 Twee insteekboeken met enorm uitgebreide verzameling Joegoslavië **/*/gest., Triëste, oude staten voor de vereniging, wat modern Kroatië, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4333 nh image1950/2001 Zeer mooie verzameling in 5 albums Safe, overwegend volledige reeksen met mooi thema, weldadigheid, TX, LP, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4334 nh image1960/1985, Voorraad reeksen en blokken, in 3 insteekboeken, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4335 c imageSamenstelling 96 poststukken moderne periode + 21 poststukken Slovenië, zm (Totaal: 117 stuks) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4336 nh imagePrachtige samenstelling studie en specialiteit, Mi. n° 1899F (blok van 4), 1720IF (vel van 9), 1700KbF (vel van 9), 1584 (F) (vel van 9), 1523F (vel van 9) en 1359KbF (vel van 9), alles met certificaat, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4337 nh/og/0 imageSamenstelling variëteiten, accordeonplooi (5 ex.), misperforatie (3 ex.), onvolledige opdruk, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4338 nh imageSpeciale Rode Kruisuitgifte in blok van 4 (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
KROATIË
4339 nh imageWeldadigheid n° 2, 8 verschillende proefdrukken, alle in blok van 4, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
LEVANT
4340 c imageN° 21 (Mi.), Drie brieven uit Russisch Levant in Jeruzalem met bestemming New York/USA omstreeks 1910, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM