Worldwide continued...
4321 |
//0 |
1929/1980 Goed gevulde verzameling in Davo album met betere reeksen voor 1960, incl. expres, pakketpost, LP, etc., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4322 |
//0 |
1929/2006 Verzameling in 3 insteekboeken w.o. 26/38 **, 66/71 **, BL gest., overwegend **, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4323 |
//0 |
1929/2000 Verzameling in 2 Davo LX, goed gevuld met veel volledige jaargangen postfris, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4324 |
//0 |
1929/2002 Voornamelijk postfrisse verzameling in 3 albums met veel reeksen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4325 |
//0 |
1929/1975 Voorraad in insteekboek w.o. veel volledige reeksen ook klassieke zegels (ntz), zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4326 |
1933/1999 Verzameling in insteekboek, waarbij volledige reeksen en blokken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4327 |
1965/1985 Enorme voorraad in 3 stockboeken, los en veldelen, grote hoeveelheid, daarbij, ook zelfde periode San Marino, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4328 |
FDC |
Negen mooie FDC enveloppen uit het jaar 1978, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4329 |
/0 |
Verzameling vanaf begin tot 1979 (niet volledig) + BL en LP op albumbladen en insteekobek, bijna uitsluitend postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4330 |
//0 |
Verzameling en voorraadboekje o.a. 1929 met heel wat postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
JOEGOSLAVIË
4331 |
"LP 16B ""Tuberculose"", zeer mooi blok van 4 met ""omgekeerde opdruk"", zeldzaam, zm (Niet vermeld in Yv.)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4332 |
//0 |
1866/2000 Twee insteekboeken met enorm uitgebreide verzameling Joegoslavië **/*/gest., Triëste, oude staten voor de vereniging, wat modern Kroatië, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4333 |
1950/2001 Zeer mooie verzameling in 5 albums Safe, overwegend volledige reeksen met mooi thema, weldadigheid, TX, LP, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4334 |
1960/1985, Voorraad reeksen en blokken, in 3 insteekboeken, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4335 |
Samenstelling 96 poststukken moderne periode + 21 poststukken Slovenië, zm (Totaal: 117 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4336 |
Prachtige samenstelling studie en specialiteit, Mi. n° 1899F (blok van 4), 1720IF (vel van 9), 1700KbF (vel van 9), 1584 (F) (vel van 9), 1523F (vel van 9) en 1359KbF (vel van 9), alles met certificaat, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4337 |
//0 |
Samenstelling variëteiten, accordeonplooi (5 ex.), misperforatie (3 ex.), onvolledige opdruk, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4338 |
Speciale Rode Kruisuitgifte in blok van 4 (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
KROATIË
4339 |
Weldadigheid n° 2, 8 verschillende proefdrukken, alle in blok van 4, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
LEVANT
4340 |
N° 21 (Mi.), Drie brieven uit Russisch Levant in Jeruzalem met bestemming New York/USA omstreeks 1910, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |