Worldwide continued...
HONGARIJE continued...
4261 |
1961/1966 Samenstelling blokken, reeksen, etc. w.o. ongetand, met dubbels, zm (Yv. €830) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4262 |
//0 |
1962/1974 Voorraad in insteekboek w.o. veel volledige reeksen, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4263 |
//0 |
Samenstelling diverse periodes in 5 mappen en 3 insteekboeken, w.o. bloemenblok 1958 **, LP, TX, blokken, etc. + leeg album, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
IERLAND
4264 |
N° 1a/12a, 13A/15A en 16A/18 'Rialtar' (n° 14A met korte tand), zm/m (Yv. €445) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4265 |
"N° 25/39 ""Saorstac"" (n° 37 met 1 korte tand), zm/m (Yv. €470)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4266 |
/0 |
1922/1995 Verzameling in dik insteekboek met veel postfrisse reeksen, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4267 |
1962/2009 Samenstelling zegels, blokken en boekjes in insteekboek, zm (Yv. €1.108) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
ITALIË - Oude staten Kerkelijke Staten
4268 |
"N° 4A ""3b giallo cromo"" op prachtig drukwerk ""Tariffa dalle Carni Da Macello"" van Bagnorea 19.9.1863 naar Montefiore enig gekend stuk met fotocertificaat SPC (2019), zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
ITALIË - Oude staten Parma
4269 |
"N° 15 (Sassone) ""20c. Azzurro"" zonder gom, breed gerand met keurmerken Diena en G.H. Stolow, zm (Sassone €550)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
ITALIË - Algemeen
4270 |
//0 |
N° 25/32 (Yv.) De volledige serie dienstzegels, n° 28, 29 en 32 zijn gestempeld, overige * en (*) na te zien, zm/m/ntz (Yv. +/-€2.062) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4271 |
"N° 283/94 ""1932 - Dante Alighieri"", volledige reeks, zm (Yv. €230)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4272 |
"N° 378/85 ""1936 - Bimillenario Oraziano"", volledige reeks, zm (Yv. €270)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4273 |
"N° 396/405 ""1937 - Augusteo"", volledige reeks, zm (Yv. €250)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4274 |
"N° 516/29 ""1948 - Risorgimento"", volledige reeks perfect ** met * op bladboord met randinscriptie, zm (Yv. €508)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4275 |
"N° 537 ""1949 - Il Vascello""in horizontaal paar, zm (Yv. €640)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4276 |
"N° 537 ""100l. - il Vascello"", zm (Yv. €320)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4277 |
"N° 537 ""1949 - Il Vascello"", zegel perfect postfris met * op bladboord (met randinscriptie), zm (Yv. €320)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4278 |
"N° 539/41 ""1949 - Propaganda reconstruzione Europa"", volledige reeks in blok van 4, zm (Yv. €480)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4279 |
"N° 549/50 ""1949 - Volta"", volledige reeks in blok van 4 met hoekbladboord, zm (Yv. €480)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4280 |
"N° 556/57 ""1950 - UNESCO"", volledige reeks in blok van 4 met bladboord, zm (Yv. €400)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |