Chromo's
24 |
Imperf. |
Diverse, met Cibil, Axa, Suchard, enz. in 6 ringmappen (Duizenden stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
25 |
Imperf. |
Prachtige samenstelling Ex Libris, vele modernere + literatuur Ex Libris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
26 |
Imperf. |
Reclame, zowel chromo's als postkaarten, Cibils, diverse chocolademerken, Amidon Remy, repro's van zichtkaarten, enz. (meer dan 600 stuks)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
27 |
Imperf. |
Chocolat Poulain in moderne kaft (180 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
28 |
Imperf. |
7 boxen losse chromo's, w.o. Liebig, CiBie, Côte d'Or, enz. (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
29 |
Imperf. |
Drie albums in mooie staat (+/-130 volledige reeksen) + losse stuks Jacques, Côte d'Or, etc. (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
30 |
Imperf. |
25 chromo albums in volle doos (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
31 |
Imperf. |
Poësieprentjes,diverse onderwerpen (195 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
32 |
Imperf. |
Au bon marché Paris, allen van de eeuwwisseling (27 grote en 54 kleine) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
33 |
Imperf. |
Liebig, 100 moderne reeksen, in 2 originele verzorgde albums (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
34 |
Imperf. |
Côte d'Or Fauna & Flora (2 stuks), 's Lands glorie (10 stuks) en familia (2 stuks) + een massa losse prentjes (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
35 |
Imperf. |
5 plakboeken + 1 bidprentje (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
36 |
Imperf. |
Kuifje - Tintin (30 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
37 |
Imperf. |
Salem, gold film Bilder album (cigar cards) (270 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
38 |
Imperf. |
Liebig tussen Sanguinetti n° 1154 en 1170, 11 reeksen + enkele losse (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
39 |
Imperf. |
Côte d'Or, honderden prenten en ook bierkaarten (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
40 |
Imperf. |
Très fin, landing in Europa (48 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |