Worldwide continued...
FRANKRIJK - Boekjes
3942 |
Samenstelling van 40 verschillende boekjes uit diverse periodes, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Colis postaux
3943 |
1943/45 Grote hoeveelheid veldeeltjes treinen, honderden zegels, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Taxe, Service, Militaire
3944 |
"Timbre de guerre, n° 1 ""Chambre de commerce de Valenciennes"" met bladboord en keurmerken van Scheller en Brun, zm (Yb. €1.100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3945 |
"TX n° 15 ""10c. noir - type Duval"", postfris, zm (Yv. €405)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3946 |
"TX n° 16 ""15c. noir - type Duval"", postfris, zm (Yv. €202)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3947 |
"TX n° 19 ""40c. noir - type Duval"", zeer licht scharnierspoor, zeer mooie centrage, zeer fris, zm (Yv. €240)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3948 |
"TX n° 27 ""5fr. marron - type Duval"" met frisse originele gom met keurmerk Sheller, zm (Yv. €800)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3949 |
"TX n° 41 ""2fr. rouge-orange - type Duval"" met zeer frisse originele gom met licht scharnierspoor, zm (Yv. €350)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3950 |
"TX n° 1 ""10c. noir"", zeer goed gerand op brief van en naar Château-Thierry 15/2/1859, zeldzaam, zm (Yv. €850)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3951 |
//0 |
1927/1983 Samenstelling TX op bladen w.o. 100fr. groen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3952 |
/FDC |
1958/1991 Verzameling dienst in KaBe klemband, met zegels en FDC's, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Verzamelingen/Samenstellingen ZEGELS
3955 |
1819/1900 Interessante verzameling en klemband vanaf enkele voorlopers, met 1° emissie, n° 33 beschadigd (zoals gebruikelijk), groupe allegorique volledig, zm/m/ntz (Image)
Get Market Data for [France Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3956 |
//0 |
1849/2001 Goed gevulde verzameling in 2 Victoria albums tot 1900, meestal 2° keus, nadien verschillende betere zegels en series, afwisselend **/*/gest. tot 1960 (Célébrités zijn **), tussen 1960 en 1992 merendeel **, nadien afwisselend
**/gest. tot 2001, (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3957 |
1849/1985 Zeer mooie uitgebreide verzameling, waarbij heel wat klassiek + LP en port in oud Schaubekalbum, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3958 |
//0 |
1849/1955 Restantverzameling, waarbij betere stempels en volledige reeksen **, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3959 |
1849/1970 Insteekboek met restantverzameling, met mooi deeltje klassiek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3960 |
//0 |
1849/1977 Quasi complete verzameling in Yvert album, met BL 1/3, BL 5/6, diverse extra's, enz. tot 1900, diverse betere zegels w.o. herdrukken, in zeer wisselvallige kwaliteit, grondig ntz, tussen 1900 en 1935 afwisselend **/*/gest.,
nadien **/* tot 1960 (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |