341 |
ZK |
Blankenberge, dijk- en strandzichten (600 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
342 |
ZK |
Blankenberge, mooie stadszichten met verschillende betere (+/-300 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
343 |
ZK |
Brugge, stadszichten met enkele betere (+/-500 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
344 |
ZK |
Brugge, veel Heilig Bloedprocessie (39 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
345 |
ZK |
Dadizele, diverse mooie zichten (6 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
346 |
ZK |
Diverse plaatsen van G.... O, wo. Ieper, Kortrijk, enz., alle oudere, mooie samenstelling (110 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
347 |
ZK |
Heist, verschillende stads- en dijkzichten (+/-100 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
348 |
ZK |
Ieper, algemene stadszichten + ruïnes (+/-100 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
349 |
ZK |
Jabbeke, mooie dorpszichten, kleine formaat, moderne periode (12 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
350 |
ZK |
Kemmel, Oostduinkerken en Poperinge (3 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
351 |
ZK |
Knokke, algemene zichten (+/-150 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
352 |
ZK |
Kortrijk (24 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
353 |
ZK |
Kortrijk, zeer mooie samenstelling met betere stadszichten (93 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
354 |
ZK |
Loo, mooie kaarten (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
355 |
ZK |
Meesen, prachtige dorpszichten, wo. Grote Markt, watertoren, enz. (5 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
356 |
ZK |
Moorslede, wo. betere van Dadizele, Dikkebusch (32 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
357 |
ZK |
Nieuwpoort (100 stuks), Knokke (68 stuks), Oostende (125 stuks), Blankenberge (125 stuks), De Panne (80 stuks), zeer mooie samenstelling (Totaal: 498 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
358 |
ZK |
Oostende (28 stuks) en w.o. mooie lithokaart, Brugge (18 stuks) en andere (35 stuks) (Totaal: 81 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
359 |
ZK |
Oostende, samenstelling stads- en dijkzichten (+/-500 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
360 |
ZK |
Wenduine, overwegend strandzichten (78 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |